živé vysíláníživé vysílání ohlásit závaduohlásit závadu počasí webkamera virtuální prohlídky

Proběhlé kulturní a společenské akce

11. 04. čtvrtek od 19:00

Lady Oskar

Datum konání: čtvrtek 11. 4. 2024 od 19:00 hodin
IV. HRA V PŘEDPLATNÉM 2024 / Divadlo Kalich, Praha
23. 03. sobota od 20:00

Ples sportu

Datum konání: sobota 23. 3. 2024 od 20:00 hodin
Ples pořádá Liga neregistrovaných hokejistů Hronov ve spolupráci s KIS Hronov a Městem Hronov. K tanci a poslechu zahraje skupina Ledvin stones.
22. 03. pátek od 09:00

Velikonoční výstava

Datum konání: pátek 22. 3. 2024 od 09:00 hodin, ukončení: pátek 22. 3. 2024 do 16:00 hodin
Domov odpočinku ve stáří Justynka Vás srdečně zve na Velikonoční výstavu prací obyvatel a zaměstnanců.
21. 03. čtvrtek od 19:00

Poklady Aljašky a západní Kanady

Datum konání: čtvrtek 21. 3. 2024 od 19:00 hodin
Cestovatel a fotograf Jiří Kolbaba vyjíždí každý rok na expedice a poznávací cesty do nejodlehlejších oblastí světa. Vozí textový a obrazový materiál, který pravidelně zpracovává do veřejných a mediálních projektů. V Česku i zahraničí organizuje tématické fotovýstavy o krásách světa.
20. 03. středa od 19:00

Můj báječný rozvod

Datum konání: středa 20. 3. 2024 od 19:00 hodin
Divadlo studio DVA, Praha Můj báječný rozvod je laskavá komedie, kterou irská autorka věnovala všem, kteří ne vlastní vinou zůstali sami. Všech patnáct postav vytváří Eliška Balzerová.
17. 03. neděle od 09:00

Dětské dílny

Datum konání: neděle 17. 3. 2024 od 09:00 hodin, ukončení: neděle 17. 3. 2024 do 16:00 hodin
Letošní novinka: v rámci Velikonočních trhů proběhnou na balkoně Sálu J. Čapka Dílny pro děti. Těšit se můžete na Krakonošovu dílnu, malování vajíček, zdobení perníčků a třeba paličkování.
17. 03. neděle od 09:00

Velikonoční trhy u nás v Hronově

Datum konání: neděle 17. 3. 2024 od 09:00 hodin, ukončení: neděle 17. 3. 2024 do 16:00 hodin
Přijměte pozvání na již tradiční Velikonoční trhy u nás v Hronově.
17. 03. neděle od 15:00

Ronja, dcera loupežníka

Datum konání: neděle 17. 3. 2024 od 15:00 hodin
Hrají: Nosálci.cz Pohádka podle předlohy od Astrid Lindgrenové s ekologickým přesahem.
15. 03. pátek od 10:00

Velikonoce v Jiráskově rodném domku

Datum konání: pátek 15. 3. 2024 od 10:00 hodin, ukončení: sobota 16. 3. 2024 do 15:00 hodin
Muzeum Náchodska vás ve spolupráci s Vyrobeno v Hronově a Fler – Kreativní svět zve na tradiční prodejní výstavu.
14. 03. čtvrtek od 18:00

Žákovský koncert

Datum konání: čtvrtek 14. 3. 2024 od 18:00 hodin
ZUŠ Hronov pořádá žákovský koncert. Více informací na www.zushronov.cz
12. 03. úterý od 18:30

Cáry starých filmů

Datum konání: úterý 12. 3. 2024 od 18:30 hodin
Filmovým večerem bude provázet historik a disident František „Čuňas“ Stárek.  !!! ZMĚNA TERMÍNU NA 12. 3. !!! Čas (od 18.30 hodin) a místo (Jiráskovo divadlo) zůstávají
11. 03. pondělí od 10:00

Bazárek společenského oblečení a doplňků

Datum konání: pondělí 11. 3. 2024 od 10:00 hodin, ukončení: sobota 16. 3. 2024 do 12:00 hodin
Prodej společenských šatů, obleků, košil, tanečních bot, kravat a dalších doplňků.
07. 03. čtvrtek od 19:00

Presidenti

Datum konání: čtvrtek 7. 3. 2024 od 19:00 hodin
III. HRA V PŘEDPLATNÉM 2024 Strašnické divadlo Praha - Divadlo Adverte Neúprostný náhled do politiky očima autora Martina Simandla.
04. 03. pondělí od 10:00

Příjem společenského oblečení a doplňků k prodeji

Datum konání: pondělí 4. 3. 2024 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 8. 3. 2024 do 16:00 hodin
Přijímáme pouze oblečení čisté a bez známek poškození. Manipulační poplatek činí Kč 30,-/ks. Přijímáme MAXimálně 5 ks oblečení! Děkujeme za pochopení! Čas: 10 - 12 a 14 - 16 hodin
03. 03. neděle od 15:00

Dětský karneval

Datum konání: neděle 3. 3. 2024 od 15:00 hodin
Srdečně zveme děti i jejich doprovod na každoroční karneval. Letos na téma: Peklo, peklíčko aneb čertovské hrátky.
24. 02. sobota od 14:30

Karneval pro děti

Datum konání: sobota 24. 2. 2024 od 14:30 hodin
23. 02. pátek od 11:50

Proč bychom si netančili 2024

Datum konání: pátek 23. 2. 2024 od 11:50 hodin, ukončení: pátek 23. 2. 2024 do 16:00 hodin
Celostátní soutěž pro neprofesionální skupiny současného tance. Krajské postupové kolo. Pořádá ZUŠ Hronov.
21. 02. středa od 18:30

Moje kořeny - jak si sestavit rodokmen

Datum konání: středa 21. 2. 2024 od 18:30 hodin
Každý z nás má svůj původ, své kořeny, svou rodinnou historii. Jejich poznání a sestavení rodokmenu většinou přináší řadu překvapivých zjištění.
17. 02. sobota od 19:00

Zbabělci

Datum konání: sobota 17. 2. 2024 od 19:00 hodin
NÁCHODSKÝ SWING uvádí: Výpravné představení s živou kapelou na jevišti!
Představení se koná v rámci kulturní sezóny Náchodský SWING uvádí u příležitosti 100 let od narození Josefa Škvoreckého.
15. 02. čtvrtek od 19:00

Lucie a Marvel na Stezce Českem

Datum konání: čtvrtek 15. 2. 2024 od 19:00 hodin
Holka s bucket listem a Kulturní a informační středisko Hronov Vás zvou na přednášku S Lůcou jsme už na přednáškách prošli krásy evropských stezek i náročnou Pacifickou hřebenovku, tentokrát se zaměříme na něco, co máme mnohem blíže. Na Stezku Českem. 
13. 02. úterý od 19:00

Skleněný zvěřinec

Datum konání: úterý 13. 2. 2024 od 19:00 hodin
II. HRA V PŘEDPLATNÉM 2024 Agentura Harlekýn, Praha Z lásky vznikají ty nejkrásnější i ty nejhorší věci.
10. 02. sobota od 20:00

14. školní ples

Datum konání: sobota 10. 2. 2024 od 20:00 hodin
SRPŠ při ZŠ a MŠ Hronov si Vás dovoluje pozvat na 14. školní ples.
04. 02. neděle od 14:00

Masopust

Datum konání: neděle 4. 2. 2024 od 14:00 hodin
Přijďte v maskách i bez masek, hlavně s dobrou náladou!
02. 02. pátek

Veřejné bruslení

Datum konání: pátek 2. 2. 2024, ukončení: čtvrtek 29. 2. 2024
v měsíci únoru
01. 02. čtvrtek od 08:00

Ivo Švorčík - Známý neznámý

Datum konání: čtvrtek 1. 2. 2024 od 08:00 hodin, ukončení: čtvrtek 29. 2. 2024 do 16:00 hodin
Výstava uspořádaná u příležitosti 20 let od úmrtí Ivo Švorčíka, který je jedním z nemnoha umělců druhé poloviny 20. století, patřících rodovými kořeny, životem a prací regionu Náchodska.
27. 01. sobota od 20:00

24. PLES MĚSTA HRONOVA

Datum konání: sobota 27. 1. 2024 od 20:00 hodin
K tanci a poslechu hraje skupina JEŽKOVY VOČI. Během večera vystoupí LEONA MACHÁLKOVÁ a Inferno - světelná show. Večerem Vás provede Zuzana Rainová. Předprodej vstupenek od 3. ledna na www.kulturahronov.cz nebo v Informačním centru Hronov.
26. 01. pátek od 18:00

Zimní nádech

Datum konání: pátek 26. 1. 2024 od 18:00 hodin
Tančí pro vás žáci tanečního oboru ZUŠ Hronov, věkového rozpětí 5 – 19 let.
24. 01. středa od 19:00

Popelka

Datum konání: středa 24. 1. 2024 od 19:00 hodin
Bonusové představení divadelního předplatné 2024! Bohemia balet, soubor při Taneční konzervatoři hl. města Prahy.
19. 01. pátek

Dny otevřených dveří

Datum konání: pátek 19. 1. 2024, ukončení: sobota 20. 1. 2024
Střední průmyslová škola Otty Wichterleho zve 19. a 20. ledna žáky ZŠ, jejich rodiče i širokou veřejnost na Dny otevřených dveří.
11. 01. čtvrtek od 19:00

Vysavač

Datum konání: čtvrtek 11. 1. 2024 od 19:00 hodin
Bohumil Klepl v jedinečné komediální ONE MAN SHOW o zamilovaném uklízeči z nákupního centra. Máte chuť nechat si vysát každodenní starosti z hlavy? Přijďte se podívat na tuto romantickou komedii plnou vtipných eskapád, trapných nárazů na držku a snění. 
21. 12. čtvrtek od 19:00

Lucerna

Datum konání: čtvrtek 21. 12. 2023 od 19:00 hodin
DS Jiráskova divadla Hronov O úplný závěr letošního divadelního roku se postarají hronovští ochotníci a na přání diváků znovu uvedou letošní úspěšné zpracování divadelní hry A. Jiráska Lucerna. 
19. 12. úterý od 18:00

Příběhy tří skřítků

Datum konání: úterý 19. 12. 2023 od 18:00 hodin
ZUŠ Hronov 4 skřítkové nás provedou celým rokem od jara až do Vánoc. V pořadu vystoupí žáci a učitelé ZUŠ Hronov. Scénář a režie: Zuzana Meierová
17. 12. neděle od 15:00

Kouzelné Vánoce s Majdou a Petrem

Datum konání: neděle 17. 12. 2023 od 15:00 hodin
Velké interaktivní vánoční představení, oblíbených herců Magdaleny Reifové a Petra Vacka z Kouzelné školky, obsahuje spoustu písniček, koled, tajemných překvapení a vánočních kouzel, které zaujme malé i velké diváky.
17. 12. neděle od 00:00

Charitativní vánoční běh pro broumovský útulek

Datum konání: neděle 17. 12. 2023 od 00:00 hodin
Každý z vás je vítán! Zúčastnit se mohou babičky, dědečkové, pejsci, maminky s kočárky, prostě kdokoliv... Sraz v 9.00 hodin - Start v 10.00 hodin Pořadatelé: Pavel Musil +420 607 414 620 a Filip Branda +420 775 043 130.
15. 12. pátek od 20:00

Prima Jazz Band ladí vánočně

Datum konání: pátek 15. 12. 2023 od 20:00 hodin
Synkopy pod stromeček - k poslechu i tanci ladíme vánočně. Prima Jazz Band letí vzhůru ke hvězdám a tentokrát cílí na tu vánoční
14. 12. čtvrtek od 19:00

Limonádový Joe

Datum konání: čtvrtek 14. 12. 2023 od 19:00 hodin, ukončení: čtvrtek 14. 12. 2023 do 21:20 hodin
Výpravná inscenace nesmrtelné parodie na westernové příběhy, známé především díky filmovému zpracování.
13. 12. středa od 16:00

Svatá Lucie

Datum konání: středa 13. 12. 2023 od 16:00 hodin
Společná procházka a setkání s Luckami – tradice Sv. Lucie Středa 13. prosince 2023 Sraz v 16 hodin před Sálem J. Čapka Trasa s Luckami: Sál Josefa Čapka – Tvrz - rodný domek A. Jiráska – Čapkův mlýn – meditační zahrada u kostela Všech svatých – Jiráskovo divadlo. S sebou lampion nebo lucerničku. Zazpívají děti ze ZUŠ Hronov pod vedením Zuzany Meierové.
03. 12. neděle od 09:00

1. adventní neděle v Hronově

Datum konání: neděle 3. 12. 2023 od 09:00 hodin
9.00 - 19.00 - Stromek splněných přání, charitativní bazárek v Sále Josefa Čapka 16.00 - 18.30 - Minitrh dětí ZŠ Hronov, prodej výrobků žáků ZŠ Hronov před Sálem Josefa Čapka, výtěžek bude věnován Útulku pro psy a kočky v Broumově 16.30 - Adventní koncert ZUŠ Hronov, v Jiráskově divadle 18.00 - ROZSVÍCENÍ VÁNOČNÍHO STROMU, náměstí Čs. armády
02. 12. sobota od 09:30

Adventní pohádkohraní

Datum konání: sobota 2. 12. 2023 od 09:30 hodin
program v knihovně pro malé čtenáře 2-6 let
02. 12. sobota od 19:00

Věneček tanečních kurzů pro mládež

Datum konání: sobota 2. 12. 2023 od 19:00 hodin
Závěrečný Věneček tanečních kurzů pro mládež 2023. Na místě bude možno zakoupit omezený počet vstupenek bez místenky za 100 Kč.
01. 12. pátek od 00:00

Vánoce v Hronově

Datum konání: pátek 1. 12. 2023 od 00:00 hodin, ukončení: neděle 31. 12. 2023 do 00:00 hodin
Přehled adventních a vánočních akcí u nás v Hronově
01. 12. pátek od 19:00

Adventní koncert - Jitka Zelenková, Anna Julie Slováčková, Zuzana Bubílková a Marian Vojtko

Datum konání: pátek 1. 12. 2023 od 19:00 hodin
David Novotný za podpory Královéhradeckého kraje a města Hronova vás srdečně zve na Adventní koncert. V programu vystoupí Anna Julie Slováčková, Jiráka Zelenková, Zuzana Bubílkově a Marian Vojtko. Finanční výtěžek koncertu bude věnovám Domovu odpočinku Justynka v Hronově. Vstupenky zakoupíte v Informačním centru Hronov.
19. 11. neděle od 09:00

Vánoční trhy u nás v Hronově

Datum konání: neděle 19. 11. 2023 od 09:00 hodin, ukončení: neděle 19. 11. 2023 do 17:00 hodin
Přijměte pozvání na již tradiční Vánoční trhy u nás v Hronově. Čeká na vás: * stánkový prodej * nabídka výrobků od řemeslníků a prodejců z celé České republiky*
19. 11. neděle od 15:00

Čertoviny

Datum konání: neděle 19. 11. 2023 od 15:00 hodin
Adventní veselá rodinná pohádka o trampotách čertů v pekelné rachotě.
18. 11. sobota od 19:00

Tři se žralokem aneb Tajemství polární záře

Datum konání: sobota 18. 11. 2023 od 19:00 hodin
Noc divadel v Hronově Divadelní soubor NA TAHU Červený Kostelec V roce 2023 uplyne 140 let od narození a 100 let od úmrtí Jaroslava Haška. A tato inscenace je věnovaná právě Jaroslavu Haškovi. Začátek předprodeje 6. 10. 2023
17. 11. pátek od 17:00

Vzpomínkové setkání u památníku Obětem komunismu

Datum konání: pátek 17. 11. 2023 od 17:00 hodin
KDU-ČSL Hronov a KIS Hronov vás zvou na setkání u památníku Obětem komunismu před Sálem Josefa Čapka. Společně si připomeneme události, které nám před 34 lety přinesly svobodu a ukončily dlouhé roky totality.
16. 11. čtvrtek od 17:00

Talk show Tomáše Magnuska na cestách

Datum konání: čtvrtek 16. 11. 2023 od 17:00 hodin
Dvouhodinová Talkshow Tomase Magnuska na cestach je zabavny porad, ve kterem si moderator postupne zve ctyri hosty, se kterymi v minulosti tocil ci vystupoval.  Hosté: Václav Knop, Adéla Zouharová, Igor Bareš a Petr Doležal
16. 11. čtvrtek od 19:30

Talk show Tomáše Magnuska na cestách

Datum konání: čtvrtek 16. 11. 2023 od 19:30 hodin
Dvouhodinová Talkshow Tomase Magnuska na cestach je zabavny porad, ve kterem si moderator postupne zve ctyri hosty, se kterymi v minulosti tocil ci vystupoval.  Hosté: Petra Černocká, Jan Kočí, Veronika Žilková a Šárka Čmelíková
14. 11. úterý od 19:00

Opera Divas - Sváteční Gloria

Datum konání: úterý 14. 11. 2023 od 19:00 hodin
PAVLÍNA SENIĆ - SOPRÁN, TEREZA MÁTLOVÁ - SOPRÁN, ANDREA KALIVODOVÁ - MEZZOSOPRÁN V pořadu vystoupí Pěvecký sbor ZUŠ Hronov vedení paní Zuzanou Meierovou Genertovou.
10. 11. pátek od 14:00

Dny otevřených dveří

Datum konání: pátek 10. 11. 2023 od 14:00 hodin, ukončení: sobota 11. 11. 2023 do 12:00 hodin
Střední průmyslová škola Otty Wichterleho
10. 11. pátek od 15:00

Stezka svatého Martina

Datum konání: pátek 10. 11. 2023 od 15:00 hodin, ukončení: pátek 10. 11. 2023 do 17:00 hodin
program pro děti v knihovně
08. 11. středa od 19:00

ARMÉNIE: Pěšky s toulavým psem

Datum konání: středa 8. 11. 2023 od 19:00 hodin
Viktorka Rys vypráví o své z další mnoha cest a o všem co zažila. Cestuje nízkonákladově, bez letadel a s lehkým batohem. Věnuje se zejména sólo dálkovým horským přechodům se zálibou v off-trailu.
06. 11. pondělí od 00:00

Bohumil Blažek - Domy a domovy

Datum konání: pondělí 6. 11. 2023 od 00:00 hodin, ukončení: čtvrtek 30. 11. 2023 do 00:00 hodin
Výstava obrazů Bohumila Blažka
28. 10. sobota od 18:00

Rokytenské dýňování

Datum konání: sobota 28. 10. 2023 od 18:00 hodin
Přijďte se projít dýňově vyzdobeným Rokytníkem.
27. 10. pátek od 16:30

Halloweenské strašidlení

Datum konání: pátek 27. 10. 2023 od 16:30 hodin, ukončení: pátek 27. 10. 2023 do 19:30 hodin
program v knihovně pro děti od 6 let
24. 10. úterý od 19:00

V hudbě české – domov můj

Datum konání: úterý 24. 10. 2023 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 24. 10. 2023 do 22:00 hodin
Koncert je věnován 105. výročí založení Československé republiky v roce 1918 a 30. výročí vzniku České republiky v roce 1993 Pro seniory 65+ a děti do 18 let vstup ZDARMA. Pro vstup ZDARMA si můžete vyzvednout vstupenku v IC Hronov nebo v den představení 1 hodinu před začátkem v pokladně Jiráskova divadla (od 18.00 hodin). Hodinu před představením bude otevřen bufet. Přejeme Vám krásný kulturní zážitek.
16. 10. pondělí od 17:00

Zvonkohra z přírodnin

Datum konání: pondělí 16. 10. 2023 od 17:00 hodin
knihovnické tvoření
15. 10. neděle od 14:00

Veřejné bruslení

Datum konání: neděle 15. 10. 2023 od 14:00 hodin, ukončení: neděle 29. 10. 2023 do 16:00 hodin
v měsíci říjnu na zimním stadionu
14. 10. sobota od 19:00

Pražský výběr

Datum konání: sobota 14. 10. 2023 od 19:00 hodin, ukončení: sobota 14. 10. 2023 do 20:30 hodin
Kultovní kapela Pražský výběr vystoupí u nás v Hronově.
14. 10. sobota od 19:00

Pražský výběr

Datum konání: sobota 14. 10. 2023 od 19:00 hodin
Kultovní kapela Pražský výběr vystoupí u nás v Hronově.
12. 10. čtvrtek od 17:30

František Nepil

Datum konání: čtvrtek 12. 10. 2023 od 17:30 hodin
přednáška Mgr. Jaroslavy Hromádkové v knihovně
30. 09. sobota od 12:00

Vepřové hody

Datum konání: sobota 30. 9. 2023 od 12:00 hodin
a sraz veteránů KHV Metuje
28. 09. čtvrtek od 13:15

Veřejné bruslení

Datum konání: čtvrtek 28. 9. 2023 od 13:15 hodin, ukončení: čtvrtek 28. 9. 2023 do 15:15 hodin
27. 09. středa od 09:00

WICHTERLE DAY

Datum konání: středa 27. 9. 2023 od 09:00 hodin, ukončení: středa 27. 9. 2023 do 16:00 hodin
aneb seznamte se s našimi obory pod širým nebem
24. 09. neděle od 08:00

Farní den

Datum konání: neděle 24. 9. 2023 od 08:00 hodin
... přátelské posezení ve farním areálu ...
22. 09. pátek od 19:00

Cesta k vodopádům

Datum konání: pátek 22. 9. 2023 od 19:00 hodin, ukončení: pátek 22. 9. 2023 do 21:00 hodin
Duodrama o labilním otci a problémové dceři, kteří se snaží během cest po amerických přírodních divech napravit svůj pošramocený vztah.
26. 08. sobota od 14:30

Rozloučení s prázdninami

Datum konání: sobota 26. 8. 2023 od 14:30 hodin
... aneb máme rádi zvířata ...
25. 08. pátek

Heslo: TATRY

Datum konání: pátek 25. 8. 2023, ukončení: neděle 27. 8. 2023
zábavný den na opravdovém bunkru
14. 07. pátek

Hronovská pouť

Datum konání: pátek 14. 7. 2023, ukončení: neděle 16. 7. 2023
Přistupte blíže už to jede, už se to točí... Velký výběr pouťových atrakcí pro malé i velké a prodejních stánků pro hladové i žíznivé.
15. 06. čtvrtek od 16:00

Hronovský skřivánek

Datum konání: čtvrtek 15. 6. 2023 od 16:00 hodin, ukončení: čtvrtek 15. 6. 2023 do 18:00 hodin
28. ročník přehlídky pěveckých sborů mateřských škol náchodského regionu.
15. 06. čtvrtek od 16:00

Hronovský skřivánek

Datum konání: čtvrtek 15. 6. 2023 od 16:00 hodin, ukončení: čtvrtek 15. 6. 2023 do 18:00 hodin
28. ročník přehlídky pěveckých sborů mateřských škol náchodského regionu.
07. 06. středa od 10:00

Hronovské Hádě

Datum konání: středa 7. 6. 2023 od 10:00 hodin, ukončení: středa 7. 6. 2023 do 11:00 hodin
18. ročník divadelního festivalu nejmenších herců.
07. 06. středa od 16:00

Hronovské hádě od 16 hodin

Datum konání: středa 7. 6. 2023 od 16:00 hodin, ukončení: středa 7. 6. 2023 do 17:30 hodin
18. ročník divadelního festivalu nejmenších herců.
27. 05. sobota od 09:00

Hronovské jablíčko

Datum konání: sobota 27. 5. 2023 od 09:00 hodin, ukončení: sobota 27. 5. 2023 do 19:00 hodin
20. ročník nepostupové soutěže tanečních kolektivů.
20. 05. sobota od 13:00

Polsko-český rodinný den

Datum konání: sobota 20. 5. 2023 od 13:00 hodin, ukončení: sobota 20. 5. 2023 do 17:00 hodin
19. 05. pátek od 19:00

Proslov

Datum konání: pátek 19. 5. 2023 od 19:00 hodin, ukončení: pátek 19. 5. 2023 do 20:20 hodin
Pohybový one woman stand-up Anny Polívkové.
18. 05. čtvrtek od 18:00

Se zpěvem a tancem: Hup do prázdnin

Datum konání: čtvrtek 18. 5. 2023 od 18:00 hodin, ukončení: čtvrtek 18. 5. 2023 do 20:30 hodin
KIS Hronov a ZUŠ Hronov srdečně zvou na pásmo klasických, tanečních, popových a muzikálových melodií.
16. 05. úterý od 09:00

Malá Adršpašská víla

Datum konání: úterý 16. 5. 2023 od 09:00 hodin, ukončení: úterý 16. 5. 2023 do 10:00 hodin
Věříte na zázraky, na tajemství přírody okolo nás, na čistou lásku? To vše najdete v naší nové pohádce o tom, jak se pohádková bytost zamiluje do člověka a je schopna pro něho obětovat to nejcennější, svůj život.
05. 05. pátek od 19:00

Lipo a Renne Dang

Datum konání: pátek 5. 5. 2023 od 19:00 hodin, ukončení: pátek 5. 5. 2023 do 21:40 hodin
03. 05. středa od 18:00

Májový koncert

Datum konání: středa 3. 5. 2023 od 18:00 hodin, ukončení: středa 3. 5. 2023 do 20:30 hodin
Májový koncert žáků ZUŠ Hronov.
27. 04. čtvrtek od 19:00

Lucerna

Datum konání: čtvrtek 27. 4. 2023 od 19:00 hodin, ukončení: čtvrtek 27. 4. 2023 do 21:00 hodin
Nejznámější Jiráskova hra, a zároveň jedna z nejoblíbenějších českých divadelních her vůbec, opět na prknech Jiráskova divadla.
20. 04. čtvrtek od 09:00

Vodník Česílko

Datum konání: čtvrtek 20. 4. 2023 od 09:00 hodin, ukončení: čtvrtek 20. 4. 2023 do 10:00 hodin
Divadelní pohádka podle známého večerníčku.
19. 04. středa od 18:00

Bejvávalo v Hronově

Datum konání: středa 19. 4. 2023 od 18:00 hodin, ukončení: středa 19. 4. 2023 do 20:00 hodin
Beseda Richarda Švandy o příbězích z historie Hronova a vzniku knih Bejvávalo.
12. 04. středa od 19:00

Jak a proč ptáci zpívají?

Datum konání: středa 12. 4. 2023 od 19:00 hodin, ukončení: středa 12. 4. 2023 do 20:30 hodin
Od přírodních symfonií po přírodní metal.
02. 04. neděle od 09:00

Velikonoční trhy v Hronově

Datum konání: neděle 2. 4. 2023 od 09:00 hodin, ukončení: neděle 2. 4. 2023 do 17:00 hodin
Přijměte pozvání na již tradiční Velikonoční trhy u nás v Hronově.
02. 04. neděle od 15:00

Brémští muzikanti aneb po dobrém do Brém

Datum konání: neděle 2. 4. 2023 od 15:00 hodin, ukončení: neděle 2. 4. 2023 do 15:55 hodin
Pohádka pro děti v doprovodném programu Velikonočních trhů, podle klasické pohádky bratří Grimmů.
25. 03. sobota od 20:00

Ples sportu

Datum konání: sobota 25. 3. 2023 od 20:00 hodin
22. 03. středa od 19:00

Stará láska nerezaví

Datum konání: středa 22. 3. 2023 od 19:00 hodin, ukončení: středa 22. 3. 2023 do 21:00 hodin
Manželé v rozvodovém řízení, jejich milenci a jeden vykutálený sluha.
21. 03. úterý od 09:00

Pověsti pražské aneb pohádky ze staré Prahy

Datum konání: úterý 21. 3. 2023 od 09:00 hodin, ukončení: úterý 21. 3. 2023 do 09:50 hodin
Pražské pověsti svou koncepcí navazují na Pověsti české a jsou vhodné pro děti od 5 do 12 let.
09. 03. čtvrtek od 19:00

Island: stopem, na koni a pěšky

Datum konání: čtvrtek 9. 3. 2023 od 19:00 hodin, ukončení: čtvrtek 9. 3. 2023 do 21:00 hodin
Další z řady cestovatelských přednášek Viktorky Rys na téma „Island stopem, na koni, pěšky“.
17. 02. pátek od 20:00

Miloš Meier: Drumming Syndrome

Datum konání: pátek 17. 2. 2023 od 20:00 hodin, ukončení: pátek 17. 2. 2023 do 21:30 hodin
Bubeník metalových Dymytry a hronovský rodák Miloš Meier Vás zve na vystoupení svého bubenického one-man show projektu s názvem "Drumming Syndrome".
14. 02. úterý od 19:00

Na koho to slovo padne

Datum konání: úterý 14. 2. 2023 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 14. 2. 2023 do 21:30 hodin
Hra, která balancuje na hraně mezi absurdním divadlem a tarantinovsky laděnou drsnou komedií.
12. 02. neděle od 15:00

Dětský karneval

Datum konání: neděle 12. 2. 2023 od 15:00 hodin, ukončení: neděle 12. 2. 2023 do 17:00 hodin
Srdečně zveme všechny holčičky a kluky, kteří si s námi chtějí zasoutěžit, zatancovat a zařádit si. Všechny masky jsou vítány.
11. 02. sobota od 20:00

13. Školní ples

Datum konání: sobota 11. 2. 2023 od 20:00 hodin, ukončení: neděle 12. 2. 2023 do 00:00 hodin
Tradiční školní ples pořádá SRPDŠ při ZŠ a MŠ Hronov ve spolupráci s KIS Hronov.
04. 02. sobota

Veřejné bruslení v únoru

Datum konání: sobota 4. 2. 2023, ukončení: neděle 26. 2. 2023
na zimním stadionu v Hronově
21. 01. sobota od 20:00

23. PLES MĚSTA HRONOVA

Datum konání: sobota 21. 1. 2023 od 20:00 hodin, ukončení: neděle 22. 1. 2023 do 00:00 hodin
Předprodej vstupenek pro veřejnost byl spuštěn 4. ledna 2023.
18. 01. středa od 19:00

Skotský syndrom

Datum konání: středa 18. 1. 2023 od 19:00 hodin, ukončení: středa 18. 1. 2023 do 20:30 hodin
Francouzská komedie o Skotech ve skříni.
10. 01. úterý od 19:00

Novoroční koncert - Konečně spolu

Datum konání: úterý 10. 1. 2023 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 10. 1. 2023 do 21:00 hodin
Novoroční koncert Daniela Hůlky a Kamily Nývltové
23. 12. pátek od 18:00

Betlémské světlo

Datum konání: pátek 23. 12. 2022 od 18:00 hodin
z rokytenské kapličky
16. 12. pátek od 19:00

Vánoce s panem Rybou

Datum konání: pátek 16. 12. 2022 od 19:00 hodin, ukončení: pátek 16. 12. 2022 do 21:00 hodin
Pocta českým kantorům v hudebně tanečním vystoupení žáků a učitelů ZUŠ Hronov.
14. 12. středa od 17:00

Žákovský koncert

Datum konání: středa 14. 12. 2022 od 17:00 hodin, ukončení: středa 14. 12. 2022 do 19:00 hodin
ZUŠ Hronov zve na jeden ze svých žákovských koncertů.
13. 12. úterý od 16:00

Svatá Lucie - Svátek světla

Datum konání: úterý 13. 12. 2022 od 16:00 hodin, ukončení: úterý 13. 12. 2022 do 17:00 hodin
Společná procházka a setkání s Luckami - tradice Sv. Lucie.
09. 12. pátek od 18:00

2. žákovský koncert

Datum konání: pátek 9. 12. 2022 od 18:00 hodin, ukončení: pátek 9. 12. 2022 do 20:00 hodin
ZUŠ Hronov a KIS Hronov srdečně zvou na další z řady žákovských koncertů.
09. 12. pátek od 18:00

2. žákovský koncert

Datum konání: pátek 9. 12. 2022 od 18:00 hodin, ukončení: pátek 9. 12. 2022 do 20:00 hodin
ZUŠ Hronov a KIS Hronov srdečně zvou na další z řady žákovských koncertů.
07. 12. středa od 19:00

Mrzák Inishmaanský

Datum konání: středa 7. 12. 2022 od 19:00 hodin, ukončení: středa 7. 12. 2022 do 21:00 hodin
IV. hra v předplatném 2022.
03. 12. sobota od 19:00

TANEČNÍ - VĚNEČEK 2022

Datum konání: sobota 3. 12. 2022 od 19:00 hodin, ukončení: neděle 4. 12. 2022 do 00:00 hodin
Zakončete s námi letošní taneční kurzy pro děti a mládež.
02. 12. pátek od 19:00

Adventní koncert D. Novotný

Datum konání: pátek 2. 12. 2022 od 19:00 hodin, ukončení: pátek 2. 12. 2022 do 21:00 hodin
David Novotný za podpory města Hronova a Kulturního a informačního střediska v Hronově pořádá adventní koncert.
01. 12. čtvrtek od 18:00

2. žákovský koncert

Datum konání: čtvrtek 1. 12. 2022 od 18:00 hodin, ukončení: čtvrtek 1. 12. 2022 do 20:00 hodin
ZUŠ Hronov a KIS Hronov srdečně zvou na další z řady žákovských koncertů.
27. 11. neděle od 16:00

Adventní koncert ZUŠ Hronov

Datum konání: neděle 27. 11. 2022 od 16:00 hodin, ukončení: neděle 27. 11. 2022 do 18:00 hodin
Výtěžek z koncertu bude věnován Domovu odpočinku ve stáří Justynka Hronov.
26. 11. sobota od 15:00

Kája a Bambuláček: Bambulkové Vánoce

Datum konání: sobota 26. 11. 2022 od 15:00 hodin, ukončení: sobota 26. 11. 2022 do 16:00 hodin
Přijďte si užít úžasné vánoční představení s Kájou a Bambuláčkem!
24. 11. čtvrtek od 19:00

Karpatský oblouk: Pěšky do Banátu

Datum konání: čtvrtek 24. 11. 2022 od 19:00 hodin, ukončení: čtvrtek 24. 11. 2022 do 20:30 hodin
Pěšky přes Slovensko, Polsko, Ukrajinu a Rumunsko po hřebenech Karpat s cílem v Banátu - to byla tři a půl měsíční cesta plná dobrodružství Viktorky Rys.
24. 11. čtvrtek od 09:00

Pověsti české aneb pohádky pod Řípem

Datum konání: čtvrtek 24. 11. 2022 od 09:00 hodin, ukončení: čtvrtek 24. 11. 2022 do 09:50 hodin
Pohádky z naší minulosti vtipným a poutavým způsobem seznámí děti s kněžnou Libuší, praotcem Čechem a dalšími historickými postavami.
20. 11. neděle od 15:00

Krkonošská pohádka

Datum konání: neděle 20. 11. 2022 od 15:00 hodin, ukončení: neděle 20. 11. 2022 do 16:00 hodin
Pohádku hrajeme v rámci akce Vánoční trhy.
20. 11. neděle od 09:00

VÁNOČNÍ TRHY u nás v Hronově

Datum konání: neděle 20. 11. 2022 od 09:00 hodin, ukončení: neděle 20. 11. 2022 do 17:00 hodin
Srdečně zveme na již tradiční VÁNOČNÍ TRHY u nás v Hronově, které se konají na náměstí, ve foyer a Sále J. Čapka.
16. 11. středa od 19:00

Strýček Harry

Datum konání: středa 16. 11. 2022 od 19:00 hodin, ukončení: středa 16. 11. 2022 do 21:00 hodin
III. hra v předplatném 2022.
15. 11. úterý od 19:00

Písně, šansony a dopisy

Datum konání: úterý 15. 11. 2022 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 15. 11. 2022 do 20:20 hodin
Koncert Lenky Nové a Ondřeje Rumla.
11. 11. pátek od 19:00

Na Martina s Martinem

Datum konání: pátek 11. 11. 2022 od 19:00 hodin, ukončení: pátek 11. 11. 2022 do 20:30 hodin
Beseda o Evropské unii, jídle, zemědělství a o životě s Martinem Zounarem a Zlatou Adamovskou.
09. 11. středa od 18:00

1. žákovský koncert

Datum konání: středa 9. 11. 2022 od 18:00 hodin, ukončení: středa 9. 11. 2022 do 20:00 hodin
ZUŠ Hronov zve na jeden ze svých žákovských koncertů.
03. 11. čtvrtek

Asi jsem to já

Datum konání: čtvrtek 3. 11. 2022, ukončení: úterý 31. 1. 2023
To je název výstavy, ve které se pojí mládí, talent, elán, a hlavně chuť něco tvořit.
30. 10. neděle od 15:00

Kašpárek na skalním hradu

Datum konání: neděle 30. 10. 2022 od 15:00 hodin, ukončení: neděle 30. 10. 2022 do 15:50 hodin
Pohádku hrajeme v rámci akce "Slavnostní uzavření česko-polského lázeňského okruhu".
24. 10. pondělí od 19:00

Šumař na střeše

Datum konání: pondělí 24. 10. 2022 od 19:00 hodin, ukončení: pondělí 24. 10. 2022 do 21:55 hodin
PŘEDPLATNÉ 2021 - Světový muzikál o tradicích a lidské touze po štěstí.
22. 10. sobota od 11:00

Hronov - Náchod

Datum konání: sobota 22. 10. 2022 od 11:00 hodin, ukončení: sobota 22. 10. 2022 do 11:30 hodin
64. ročník silničního běhu - 8 850 m
22. 10. sobota od 09:00

Od radnice k radnici

Datum konání: sobota 22. 10. 2022 od 09:00 hodin
3. ročník dětských běžeckých závodů v Náchodě
19. 10. středa od 09:00

Abraxas Dabraxas aneb Příběh malé Čarodějnice

Datum konání: středa 19. 10. 2022 od 09:00 hodin, ukončení: středa 19. 10. 2022 do 09:50 hodin
Přátelství mezi naší hrdinkou malou holčičkou, shodou okolností čarodějnicí, a jejím kamarádem havranem Abraxasem nadchne diváky od těch malých až po ty největší co byli kdysi také nejmenší.
13. 10. čtvrtek od 18:00

Koncert žáků ZUŠ Hronov a konzervatoře Pardubice

Datum konání: čtvrtek 13. 10. 2022 od 18:00 hodin, ukončení: čtvrtek 13. 10. 2022 do 20:00 hodin
Pořádá ZUŠ Hronov a konzervatoř Pardubice ve spolupráci s Kulturním a informačním střediskem Hronov.
08. 10. sobota od 13:00

Taky jsme žili v Hronově ...

Datum konání: sobota 8. 10. 2022 od 13:00 hodin
Komentovaná vycházka s Vlastou Klapalovou zaměřená na hronovské židy a místa s nimi spojená.
21. 09. středa od 19:00

Chvilková slabost

Datum konání: středa 21. 9. 2022 od 19:00 hodin, ukončení: středa 21. 9. 2022 do 20:30 hodin
I. hra v předplatném 2022.
12. 09. pondělí od 17:00

LiStOVáNí - Roger Krowiak

Datum konání: pondělí 12. 9. 2022 od 17:00 hodin, ukončení: pondělí 12. 9. 2022 do 18:00 hodin
Komixový příběh agenta Krowiaka z Bratislavy, hlavního města Polska v tropických baltských uličkách.
06. 09. úterý od 18:00

Talkshow Tomáše Magnuska

Datum konání: úterý 6. 9. 2022 od 18:00 hodin, ukončení: úterý 6. 9. 2022 do 20:00 hodin
Herec a režisér Tomáš Magnusek přiveze do Hronova několik svých nejen hereckých přátel, se kterými během třinácti let točil a pracoval.
02. 09. pátek od 17:00

Div(n)otvorné září

Datum konání: pátek 2. 9. 2022 od 17:00 hodin, ukončení: pátek 2. 9. 2022 do 17:30 hodin
Přijďte objevit podivný svět Šárky Winterové!
25. 08. čtvrtek od 20:30

Srdce na dlani

Datum konání: čtvrtek 25. 8. 2022 od 20:30 hodin, ukončení: čtvrtek 25. 8. 2022 do 22:01 hodin
Komedie od tvůrců hitu ŽENY V BĚHU
14. 07. čtvrtek od 21:45

Po čem muži touží 2

Datum konání: čtvrtek 14. 7. 2022 od 21:45 hodin, ukončení: čtvrtek 14. 7. 2022 do 23:20 hodin
Kino Na kolečkách ve spolupráci s KIS Hronov zvou do parku A. Jiráska na letní komedii.
09. 07. sobota od 17:00

Muzikálový koktejl

Datum konání: sobota 9. 7. 2022 od 17:00 hodin, ukončení: sobota 9. 7. 2022 do 19:00 hodin
Koncert v parku A. Jiráska se ponese v duchu muzikálů a dobré nálady.
30. 06. čtvrtek od 17:30

Mlýn - Papírna

Datum konání: čtvrtek 30. 6. 2022 od 17:30 hodin, ukončení: čtvrtek 30. 6. 2022 do 18:00 hodin
Slavnostní otevření expozice ve mlýně.
29. 06. středa od 21:45

VYŠEHRAD: Fylm

Datum konání: středa 29. 6. 2022 od 21:45 hodin, ukončení: středa 29. 6. 2022 do 23:30 hodin
Kino na kolečkách ve spolupráci s KIS Hronov zve na letní biják do parku A. Jiráska.
28. 06. úterý od 18:00

Rádio na cestách

Datum konání: úterý 28. 6. 2022 od 18:00 hodin, ukončení: úterý 28. 6. 2022 do 19:00 hodin
Rádio na cestách míří do Hronova.
22. 06. středa od 18:00

Koncert absolventů

Datum konání: středa 22. 6. 2022 od 18:00 hodin, ukončení: středa 22. 6. 2022 do 20:00 hodin
ZUŠ Hronov srdečně zve na koncert absolventů.
17. 06. pátek od 17:00

Tanec v obrazech

Datum konání: pátek 17. 6. 2022 od 17:00 hodin, ukončení: pátek 17. 6. 2022 do 19:00 hodin
ZUŠ Náchod, Spolek rodičů a přátel ZUŠ Náchod ve spolupráci s KIS Hronov pořádají vystoupení tanečního oboru ZUŠ Náchod.
16. 06. čtvrtek od 16:00

Hronovský skřivánek

Datum konání: čtvrtek 16. 6. 2022 od 16:00 hodin, ukončení: čtvrtek 16. 6. 2022 do 18:00 hodin
27. ročník přehlídky pěveckých sborů mateřských škol náchodského regionu.
10. 06. pátek

Noc kostelů

Datum konání: pátek 10. 6. 2022, ukončení: neděle 12. 6. 2022
195 let od postavení kaple Nejsvětější Trojice v Rokytníku
09. 06. čtvrtek od 20:00

LiStOVáNí - Když panda tančí

Datum konání: čtvrtek 9. 6. 2022 od 20:00 hodin, ukončení: čtvrtek 9. 6. 2022 do 22:00 hodin
Cyklus scénických čtení aneb knížky na jevišti.
02. 06. čtvrtek od 09:30

Hronovské Hádě

Datum konání: čtvrtek 2. 6. 2022 od 09:30 hodin, ukončení: čtvrtek 2. 6. 2022 do 10:30 hodin
KIS Hronov a DDM Domino Hronov pořádají 17. ročník divadelního festivalu nejmenších herců.
02. 06. čtvrtek od 16:00

Hronovské hádě - Sněhová královna

Datum konání: čtvrtek 2. 6. 2022 od 16:00 hodin, ukončení: čtvrtek 2. 6. 2022 do 17:00 hodin
Divadelní soubor DDM Domino Hronov Háďata hraje pohádku podle H. Ch. Andersena.
31. 05. úterý od 18:00

Závěrečný koncert ZUŠ Hronov

Datum konání: úterý 31. 5. 2022 od 18:00 hodin, ukončení: úterý 31. 5. 2022 do 20:00 hodin
Závěrečný koncert žáků ZUŠ Hronov.
27. 05. pátek od 18:00

Se zpěvem a tancem: Hup do prázdnin

Datum konání: pátek 27. 5. 2022 od 18:00 hodin, ukončení: pátek 27. 5. 2022 do 20:00 hodin
KIS Hronov a ZUŠ Hronov srdečně zvou na pásmo klasických, tanečních, popových a muzikálových melodií.
24. 05. úterý od 19:00

Silnice - La Strada

Datum konání: úterý 24. 5. 2022 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 24. 5. 2022 do 21:00 hodin
PŘEDPLATNÉ 2021 - Cirkusácká romance o tom, že i malý kamínek má na tomhle světě smysl.
23. 05. pondělí od 15:00

ZUŠ OPEN 2022 - V hravé ZUŠce zdravý duch

Datum konání: pondělí 23. 5. 2022 od 15:00 hodin, ukončení: pondělí 23. 5. 2022 do 16:00 hodin
VI. ročník celostátního festival základních uměleckých škol ve veřejném prostoru.
06. 05. pátek od 15:00

Pozvánka na pietní akt

Datum konání: pátek 6. 5. 2022 od 15:00 hodin
u příležitosti výročí konce 2. světové války. Sraz účastníků je v 15.00 hodin před Jiráskovým divadlem.
03. 05. úterý od 19:00

ŠAŠEK A SYN

Datum konání: úterý 3. 5. 2022 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 3. 5. 2022 do 21:30 hodin
VII. HRA V PŘEDPLATNÉM 2020!
28. 04. čtvrtek od 18:00

Žákovský koncert

Datum konání: čtvrtek 28. 4. 2022 od 18:00 hodin, ukončení: čtvrtek 28. 4. 2022 do 20:00 hodin
ZUŠ Hronov zve na jeden ze svých žákovských koncertů.
24. 04. neděle od 15:00

Swingová tančírna s Prima Jazz Bandem

Datum konání: neděle 24. 4. 2022 od 15:00 hodin, ukončení: neděle 24. 4. 2022 do 17:00 hodin
Taneční odpoledne v rytmu swingu.
23. 04. sobota od 14:30

200 let ochotnického divadelnictví v Hronově

Datum konání: sobota 23. 4. 2022 od 14:30 hodin, ukončení: sobota 23. 4. 2022 do 17:30 hodin
Divadelní soubor Jiráskova divadla a KIS Hronov zvou na malou oslavu velkého výročí.
13. 04. středa od 18:00

4 TENOŘI

Datum konání: středa 13. 4. 2022 od 18:00 hodin, ukončení: středa 13. 4. 2022 do 19:30 hodin
Koncert Česko-slovenského vokálního seskupení čtyř muzikálových solistů.
12. 04. úterý od 09:00

Jak víla Modrovláska splnila tři přání.

Datum konání: úterý 12. 4. 2022 od 09:00 hodin, ukončení: úterý 12. 4. 2022 do 09:50 hodin
Pohádkový příběh nás přenese do lesního království, kde žijí nejenom zvířátka, ptáčci, ale i křehké bytosti.
03. 04. neděle od 15:00

Princezna ze mlejna

Datum konání: neděle 3. 4. 2022 od 15:00 hodin, ukončení: neděle 3. 4. 2022 do 16:00 hodin
Doprovodný program Velikonočních trhů pro děti.
26. 03. sobota od 20:00

PLES SPORTU

Datum konání: sobota 26. 3. 2022 od 20:00 hodin
24. 03. čtvrtek od 09:00

Dášenka čili život štěněte

Datum konání: čtvrtek 24. 3. 2022 od 09:00 hodin, ukončení: čtvrtek 24. 3. 2022 do 09:50 hodin
Pohádka Karla Čapka plná veselých písniček.
12. 03. sobota od 18:00

Rock For UKRAINE

Datum konání: sobota 12. 3. 2022 od 18:00 hodin, ukončení: sobota 12. 3. 2022 do 23:00 hodin
Výtěžek bude věnován na podporu lidí postižených válkou na Ukrajině.
06. 03. neděle od 19:00

MISS DIETRICH LITUJE

Datum konání: neděle 6. 3. 2022 od 19:00 hodin, ukončení: neděle 6. 3. 2022 do 21:00 hodin
IV. HRA V PŘEDPLATNÉM 2020 - představení přesunuto z 1. 11. 2020, JIŽ ZAKOUPENÉ VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI!
04. 03. pátek od 19:00

KONCERT PRO UKRAJINU - 6 NaChodníku

Datum konání: pátek 4. 3. 2022 od 19:00 hodin, ukončení: pátek 4. 3. 2022 do 20:30 hodin
Výtěžek bude věnován na podporu lidí postižených válkou na Ukrajině.
09. 02. středa od 18:00

5. žákovský koncert

Datum konání: středa 9. 2. 2022 od 18:00 hodin, ukončení: středa 9. 2. 2022 do 20:00 hodin
ZUŠ Hronov a KIS Hronov srdečně zvou na další z řady žákovských koncertů.
26. 01. středa od 19:00

Čarodějky v kuchyni

Datum konání: středa 26. 1. 2022 od 19:00 hodin, ukončení: středa 26. 1. 2022 do 21:00 hodin
Co se stane, když osud svede dvě zralé ženy, které se dlouhá léta nenávidí, do televizní kuchařské šou?
18. 01. úterý od 19:00

Světáci

Datum konání: úterý 18. 1. 2022 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 18. 1. 2022 do 21:15 hodin
VI. hra v předplatném za rok 2020!
04. 12. sobota od 19:00

TANEČNÍ - VĚNEČEK 2021

Datum konání: sobota 4. 12. 2021 od 19:00 hodin, ukončení: neděle 5. 12. 2021 do 00:00 hodin
Zakončete s námi letošní taneční kurzy pro děti a mládež.
28. 11. neděle od 16:00

Adventní koncert

Datum konání: neděle 28. 11. 2021 od 16:00 hodin, ukončení: neděle 28. 11. 2021 do 18:00 hodin
KIS Hronov a ZUŠ Hronov zvou na adventní koncert.
25. 11. čtvrtek od 09:00

Dášenka čili život štěněte

Datum konání: čtvrtek 25. 11. 2021 od 09:00 hodin, ukončení: čtvrtek 25. 11. 2021 do 09:50 hodin
Pohádka Karla Čapka plná veselých písniček.
24. 11. středa od 19:00

Na kus řeči s...Ondřejem Vetchým

Datum konání: středa 24. 11. 2021 od 19:00 hodin, ukončení: středa 24. 11. 2021 do 20:30 hodin
Do křesla pro hosta usedne oblíbený český herec Ondřej Vetchý.
21. 11. neděle od 09:00

VÁNOČNÍ TRHY u nás v Hronově

Datum konání: neděle 21. 11. 2021 od 09:00 hodin, ukončení: neděle 21. 11. 2021 do 17:00 hodin
Srdečně zveme na již tradiční VÁNOČNÍ TRHY u nás v Hronově, které se konají na náměstí, ve foyer a Sále J. Čapka.
21. 11. neděle od 14:30

Klapeto

Datum konání: neděle 21. 11. 2021 od 14:30 hodin, ukončení: neděle 21. 11. 2021 do 16:00 hodin
Náchodská kapela Klapeto zahraje v rámci doprovodného programu Vánočních trhů.
21. 11. neděle od 15:00

Čert & Káča

Datum konání: neděle 21. 11. 2021 od 15:00 hodin, ukončení: neděle 21. 11. 2021 do 16:00 hodin
Čertovská pohádka s loutkami a písničkami v doprovodném programu Vánočních trhů.
18. 11. čtvrtek od 17:00

Třídní koncert žáků

Datum konání: čtvrtek 18. 11. 2021 od 17:00 hodin, ukončení: čtvrtek 18. 11. 2021 do 19:00 hodin
Kulturní a informační středisko Hronov a ZUŠ Hronov zvou na koncert žáků
15. 11. pondělí od 19:00

Slavnostní koncert RB a Felix Slováček

Datum konání: pondělí 15. 11. 2021 od 19:00 hodin, ukončení: pondělí 15. 11. 2021 do 21:00 hodin
Slavnostní koncert tanečního orchestru Relax Band a jeho hostů.
10. 11. středa od 19:00

Poutníci - 50 let v country

Datum konání: středa 10. 11. 2021 od 19:00 hodin, ukončení: středa 10. 11. 2021 do 20:00 hodin
Oslava 50 let od vzniku kapely.
09. 11. úterý od 17:00

2. žákovský koncert

Datum konání: úterý 9. 11. 2021 od 17:00 hodin, ukončení: úterý 9. 11. 2021 do 19:00 hodin
ZUŠ Hronov a KIS Hronov srdečně zvou na další z řady žákovských koncertů.
31. 10. neděle od 19:00

TEĎ NE! ANEB NA TOHLE TEĎ NENÍ...

Datum konání: neděle 31. 10. 2021 od 19:00 hodin, ukončení: neděle 31. 10. 2021 do 21:00 hodin
III. HRA V PŘEDPLATNÉM za rok 2020!
20. 10. středa od 09:00

Velká pošťácká pohádka Karla Čapka

Datum konání: středa 20. 10. 2021 od 09:00 hodin, ukončení: středa 20. 10. 2021 do 10:05 hodin
Klasická výpravná pohádka na divadelní jeviště s veselými písničkami a řadou bohatých převleků.
20. 10. středa od 18:00

1. žákovský koncert

Datum konání: středa 20. 10. 2021 od 18:00 hodin, ukončení: středa 20. 10. 2021 do 20:00 hodin
ZUŠ Hronov a KIS Hronov srdečně zvou na první z řady žákovských koncertů.
14. 10. čtvrtek od 19:00

Vím, že víš, že vím...

Datum konání: čtvrtek 14. 10. 2021 od 19:00 hodin, ukončení: čtvrtek 14. 10. 2021 do 21:20 hodin
PŘEDPLATNÉ 2021 - Hořko-sladká komedie o tom, jak si udržet živé manželství.
05. 10. úterý od 19:00

Zdeněk Izer „Na plný coole“

Datum konání: úterý 5. 10. 2021 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 5. 10. 2021 do 20:30 hodin
Pořad, ve kterém se diváci budou moci setkat s jedinečným a nezaměnitelným humorem Z. Izera.
02. 10. sobota od 08:30

Očkování proti vzteklině

Datum konání: sobota 2. 10. 2021 od 08:30 hodin, ukončení: sobota 2. 10. 2021 do 11:45 hodin
27. 09. pondělí od 10:00

Veřejné bruslení

Datum konání: pondělí 27. 9. 2021 od 10:00 hodin, ukončení: neděle 3. 10. 2021 do 16:00 hodin
22. 09. středa od 19:00

David Koller

Datum konání: středa 22. 9. 2021 od 19:00 hodin, ukončení: středa 22. 9. 2021 do 21:00 hodin
Acoustic tour
14. 09. úterý od 19:00

Jenom život

Datum konání: úterý 14. 9. 2021 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 14. 9. 2021 do 21:10 hodin
PŘEDPLATNÉ 2021 - Igor BAREŠ v komedii se špičkovými dialogy.
19. 08. čtvrtek od 21:00

Matky

Datum konání: čtvrtek 19. 8. 2021 od 21:00 hodin, ukončení: čtvrtek 19. 8. 2021 do 22:35 hodin
KINO NA KOLEČKÁCH ve spolupráci s KIS Hronov uvádějí českou romantickou komedii v Parku A. Jiráska.
14. 08. sobota od 14:30

Hronovský rockový festival II

Datum konání: sobota 14. 8. 2021 od 14:30 hodin, ukončení: sobota 14. 8. 2021 do 22:00 hodin
Hronovský rockový festival II.
07. 08. sobota od 14:15

Všechny báječný věci

Datum konání: sobota 7. 8. 2021 od 14:15 hodin, ukončení: sobota 7. 8. 2021 do 15:05 hodin
Nominace z Divadelního Pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
07. 08. sobota od 16:45

Všechny báječný věci

Datum konání: sobota 7. 8. 2021 od 16:45 hodin, ukončení: sobota 7. 8. 2021 do 17:35 hodin
Nominace z Divadelního Pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
07. 08. sobota od 19:00

Všechny báječný věci

Datum konání: sobota 7. 8. 2021 od 19:00 hodin, ukončení: sobota 7. 8. 2021 do 19:50 hodin
Nominace z Divadelního Pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
07. 08. sobota od 16:15

Hora Bez

Datum konání: sobota 7. 8. 2021 od 16:15 hodin, ukončení: sobota 7. 8. 2021 do 17:30 hodin
Nominace ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
07. 08. sobota od 16:30

Honba za meteorem

Datum konání: sobota 7. 8. 2021 od 16:30 hodin, ukončení: sobota 7. 8. 2021 do 17:30 hodin
DOPROVODNÝ PROGRAM.
07. 08. sobota od 19:15

Hora Bez

Datum konání: sobota 7. 8. 2021 od 19:15 hodin, ukončení: sobota 7. 8. 2021 do 20:30 hodin
Nominace ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
07. 08. sobota od 19:45

Honba za meteorem

Datum konání: sobota 7. 8. 2021 od 19:45 hodin, ukončení: sobota 7. 8. 2021 do 20:45 hodin
DOPROVODNÝ PROGRAM.
07. 08. sobota od 15:00

Brémští cirkusanti

Datum konání: sobota 7. 8. 2021 od 15:00 hodin, ukončení: sobota 7. 8. 2021 do 15:30 hodin
Park A. Jiráska - Hlavní stage.
07. 08. sobota od 17:00

Coffee to help u Metuje…

Datum konání: sobota 7. 8. 2021 od 17:00 hodin, ukončení: sobota 7. 8. 2021 do 18:00 hodin
Park A. Jiráska - Hlavní stage.
07. 08. sobota od 19:30

Kouzlo orientu

Datum konání: sobota 7. 8. 2021 od 19:30 hodin, ukončení: sobota 7. 8. 2021 do 20:30 hodin
Park A. Jiráska.
07. 08. sobota od 22:45

ENVLPS

Datum konání: sobota 7. 8. 2021 od 22:45 hodin, ukončení: sobota 7. 8. 2021 do 23:45 hodin
Park Aloise Jiráska.
06. 08. pátek od 14:30

Všechny báječný věci

Datum konání: pátek 6. 8. 2021 od 14:30 hodin, ukončení: pátek 6. 8. 2021 do 15:20 hodin
Nominace z Divadelního Pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
06. 08. pátek od 16:15

Soví zpěv

Datum konání: pátek 6. 8. 2021 od 16:15 hodin, ukončení: pátek 6. 8. 2021 do 17:10 hodin
Doporučení z Mladé scény, celostátní přehlídky studentských divadelních souborů, Ústí nad Orlicí a doporučení ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
06. 08. pátek od 17:15

Všechny báječný věci

Datum konání: pátek 6. 8. 2021 od 17:15 hodin, ukončení: pátek 6. 8. 2021 do 18:05 hodin
Nominace z Divadelního Pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
06. 08. pátek od 18:45

Soví zpěv

Datum konání: pátek 6. 8. 2021 od 18:45 hodin, ukončení: pátek 6. 8. 2021 do 19:40 hodin
Doporučení z Mladé scény, celostátní přehlídky studentských divadelních souborů, Ústí nad Orlicí a doporučení ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
06. 08. pátek od 20:30

Všechny báječný věci

Datum konání: pátek 6. 8. 2021 od 20:30 hodin, ukončení: pátek 6. 8. 2021 do 21:20 hodin
Nominace z Divadelního Pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
06. 08. pátek od 21:00

Soví zpěv

Datum konání: pátek 6. 8. 2021 od 21:00 hodin, ukončení: pátek 6. 8. 2021 do 21:55 hodin
Doporučení z Mladé scény, celostátní přehlídky studentských divadelních souborů, Ústí nad Orlicí a doporučení ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
06. 08. pátek od 15:30

Bílý tesák

Datum konání: pátek 6. 8. 2021 od 15:30 hodin, ukončení: pátek 6. 8. 2021 do 16:30 hodin
INSPIRATIVNÍ PŘEDSTAVENÍ.
06. 08. pátek od 18:00

Bílý tesák

Datum konání: pátek 6. 8. 2021 od 18:00 hodin, ukončení: pátek 6. 8. 2021 do 19:00 hodin
INSPIRATIVNÍ PŘEDSTAVENÍ.
06. 08. pátek od 17:30

O.Y.E.P.

Datum konání: pátek 6. 8. 2021 od 17:30 hodin, ukončení: pátek 6. 8. 2021 do 18:40 hodin
Park A. Jiráska - Malá stage.
06. 08. pátek od 20:45

Zakázané uvolnění

Datum konání: pátek 6. 8. 2021 od 20:45 hodin, ukončení: pátek 6. 8. 2021 do 22:00 hodin
Park A. Jiráska - Malá stage.
06. 08. pátek od 22:15

Poříčská madona

Datum konání: pátek 6. 8. 2021 od 22:15 hodin, ukončení: pátek 6. 8. 2021 do 23:35 hodin
Meditační zahrada v Hronově, vedle Kostela Všech svatých.
06. 08. pátek od 19:30

Koncert Kočovného divadla Ad Hoc

Datum konání: pátek 6. 8. 2021 od 19:30 hodin, ukončení: pátek 6. 8. 2021 do 20:30 hodin
Náměstí Čs. armády Hronov.
06. 08. pátek od 19:30

Devítka

Datum konání: pátek 6. 8. 2021 od 19:30 hodin, ukončení: pátek 6. 8. 2021 do 20:30 hodin
Park Aloise Jiráska.
06. 08. pátek od 22:30

Good Company

Datum konání: pátek 6. 8. 2021 od 22:30 hodin, ukončení: pátek 6. 8. 2021 do 23:30 hodin
Park A. Jiráska.
06. 08. pátek od 15:00

Mikulkovy pohádky

Datum konání: pátek 6. 8. 2021 od 15:00 hodin, ukončení: pátek 6. 8. 2021 do 15:50 hodin
Rodinné představení vhodné pro diváky každého věku.
06. 08. pátek od 11:00

Natálčin Andulák

Datum konání: pátek 6. 8. 2021 od 11:00 hodin, ukončení: pátek 6. 8. 2021 do 11:40 hodin
BLOK - Natálčin Andulák a PopArtová píseň Slavná kauza Bakinghem
06. 08. pátek od 14:00

Natálčin Andulák

Datum konání: pátek 6. 8. 2021 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 6. 8. 2021 do 14:40 hodin
BLOK - Natálčin Andulák a PopArtová píseň Slavná kauza Bakinghem
05. 08. čtvrtek od 23:00

KoALA party band

Datum konání: čtvrtek 5. 8. 2021 od 23:00 hodin, ukončení: pátek 6. 8. 2021 do 00:00 hodin
05. 08. čtvrtek od 14:00

Vítězné svině

Datum konání: čtvrtek 5. 8. 2021 od 14:00 hodin, ukončení: čtvrtek 5. 8. 2021 do 15:10 hodin
INSPIRATIVNÍ PŘEDSTAVENÍ.
05. 08. čtvrtek od 16:15

Vítězné svině

Datum konání: čtvrtek 5. 8. 2021 od 16:15 hodin, ukončení: čtvrtek 5. 8. 2021 do 17:25 hodin
INSPIRATIVNÍ PŘEDSTAVENÍ.
05. 08. čtvrtek od 16:30

Řeči

Datum konání: čtvrtek 5. 8. 2021 od 16:30 hodin, ukončení: čtvrtek 5. 8. 2021 do 18:30 hodin
Reprezentant venkovského divadla.
05. 08. čtvrtek od 21:00

Řeči

Datum konání: čtvrtek 5. 8. 2021 od 21:00 hodin, ukončení: čtvrtek 5. 8. 2021 do 23:00 hodin
Reprezentant venkovského divadla.
05. 08. čtvrtek od 18:45

Velký mejdan

Datum konání: čtvrtek 5. 8. 2021 od 18:45 hodin, ukončení: čtvrtek 5. 8. 2021 do 19:45 hodin
Park A. Jiráska - Malá stage.
05. 08. čtvrtek od 20:00

LK3P 2: Zelenavý ptáček

Datum konání: čtvrtek 5. 8. 2021 od 20:00 hodin, ukončení: čtvrtek 5. 8. 2021 do 22:00 hodin
Park A. Jiráska - Hlavní stage - ZMĚNA PŘEDSTAVENÍ!
05. 08. čtvrtek od 10:00

Knihovnické dílničky

Datum konání: čtvrtek 5. 8. 2021 od 10:00 hodin, ukončení: čtvrtek 5. 8. 2021 do 15:00 hodin
tvoření pro děti
05. 08. čtvrtek od 17:00

Lazy Brass

Datum konání: čtvrtek 5. 8. 2021 od 17:00 hodin, ukončení: čtvrtek 5. 8. 2021 do 18:00 hodin
Park A. Jiráska.
05. 08. čtvrtek od 16:00

Improshow

Datum konání: čtvrtek 5. 8. 2021 od 16:00 hodin, ukončení: čtvrtek 5. 8. 2021 do 17:00 hodin
Park A. Jiráska - Malá stage.
05. 08. čtvrtek od 21:30

HARILA aneb 4 z punku a pes

Datum konání: čtvrtek 5. 8. 2021 od 21:30 hodin, ukončení: čtvrtek 5. 8. 2021 do 22:55 hodin
Park A. Jiráska - Malá stage.
05. 08. čtvrtek od 15:00

A do třetice všeho...

Datum konání: čtvrtek 5. 8. 2021 od 15:00 hodin, ukončení: čtvrtek 5. 8. 2021 do 15:50 hodin
Inscenace je určena nejmenším divákům a vychází z klasických pohádek, jak je zaznamenali Karel Jaromír Erben, Božena Němcová a další.
05. 08. čtvrtek od 13:30

Přesýpání

Datum konání: čtvrtek 5. 8. 2021 od 13:30 hodin, ukončení: čtvrtek 5. 8. 2021 do 13:48 hodin
Nominace ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla a doporučení z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
05. 08. čtvrtek od 14:30

Přesýpání

Datum konání: čtvrtek 5. 8. 2021 od 14:30 hodin, ukončení: čtvrtek 5. 8. 2021 do 14:48 hodin
Nominace ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla a doporučení z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
05. 08. čtvrtek od 15:30

Přesýpání

Datum konání: čtvrtek 5. 8. 2021 od 15:30 hodin, ukončení: čtvrtek 5. 8. 2021 do 15:48 hodin
Nominace ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla a doporučení z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
05. 08. čtvrtek od 17:00

Přesýpání

Datum konání: čtvrtek 5. 8. 2021 od 17:00 hodin, ukončení: čtvrtek 5. 8. 2021 do 17:18 hodin
Nominace ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla a doporučení z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
05. 08. čtvrtek od 18:00

Přesýpání

Datum konání: čtvrtek 5. 8. 2021 od 18:00 hodin, ukončení: čtvrtek 5. 8. 2021 do 18:18 hodin
Nominace ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla a doporučení z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
05. 08. čtvrtek od 19:30

Přesýpání

Datum konání: čtvrtek 5. 8. 2021 od 19:30 hodin, ukončení: čtvrtek 5. 8. 2021 do 19:48 hodin
Nominace ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla a doporučení z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
05. 08. čtvrtek od 20:30

Přesýpání

Datum konání: čtvrtek 5. 8. 2021 od 20:30 hodin, ukončení: čtvrtek 5. 8. 2021 do 20:48 hodin
Nominace ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla a doporučení z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
04. 08. středa od 15:00

Její pastorkyňa

Datum konání: středa 4. 8. 2021 od 15:00 hodin, ukončení: středa 4. 8. 2021 do 15:55 hodin
Nominace z Divadelního Pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
04. 08. středa od 16:15

Gurmán života a divadla

Datum konání: středa 4. 8. 2021 od 16:15 hodin, ukončení: středa 4. 8. 2021 do 18:15 hodin
Vzpomínkový večer na mimořádného člověka, profesora Jana Císaře.
04. 08. středa od 20:00

avaroM dnaBseulB

Datum konání: středa 4. 8. 2021 od 20:00 hodin, ukončení: středa 4. 8. 2021 do 21:00 hodin
04. 08. středa od 10:00

6. Hronovské stopování

Datum konání: středa 4. 8. 2021 od 10:00 hodin, ukončení: středa 4. 8. 2021 do 15:00 hodin
Stopování se Skřítkem Neználkem!
04. 08. středa od 22:00

Tortharry

Datum konání: středa 4. 8. 2021 od 22:00 hodin, ukončení: středa 4. 8. 2021 do 23:00 hodin
Park A. Jiráska.
04. 08. středa od 16:00

Hovory s pivem

Datum konání: středa 4. 8. 2021 od 16:00 hodin, ukončení: středa 4. 8. 2021 do 17:30 hodin
Park A. Jiráska - Malá stage.
04. 08. středa od 18:00

Ductus Deferens

Datum konání: středa 4. 8. 2021 od 18:00 hodin, ukončení: středa 4. 8. 2021 do 19:00 hodin
Park A. Jiráska - Malá stage.
04. 08. středa od 15:00

Zlatá husa

Datum konání: středa 4. 8. 2021 od 15:00 hodin, ukončení: středa 4. 8. 2021 do 15:45 hodin
Pohádka pro děti od čtyř let.
04. 08. středa od 14:15

Přesýpání

Datum konání: středa 4. 8. 2021 od 14:15 hodin, ukončení: středa 4. 8. 2021 do 14:33 hodin
Nominace ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla a doporučení z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
04. 08. středa od 15:00

Její pastorkyňa

Datum konání: středa 4. 8. 2021 od 15:00 hodin, ukončení: středa 4. 8. 2021 do 15:55 hodin
Nominace z Divadelního Pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
04. 08. středa od 15:15

Přesýpání

Datum konání: středa 4. 8. 2021 od 15:15 hodin, ukončení: středa 4. 8. 2021 do 15:33 hodin
Nominace ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla a doporučení z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
04. 08. středa od 17:00

Její pastorkyňa

Datum konání: středa 4. 8. 2021 od 17:00 hodin, ukončení: středa 4. 8. 2021 do 17:55 hodin
Nominace z Divadelního Pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
04. 08. středa od 18:15

Přesýpání

Datum konání: středa 4. 8. 2021 od 18:15 hodin, ukončení: středa 4. 8. 2021 do 18:33 hodin
Nominace ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla a doporučení z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
04. 08. středa od 19:00

Její pastorkyňa

Datum konání: středa 4. 8. 2021 od 19:00 hodin, ukončení: středa 4. 8. 2021 do 19:55 hodin
Nominace z Divadelního Pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
04. 08. středa od 19:15

Přesýpání

Datum konání: středa 4. 8. 2021 od 19:15 hodin, ukončení: středa 4. 8. 2021 do 19:33 hodin
Nominace ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla a doporučení z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
04. 08. středa od 20:15

Přesýpání

Datum konání: středa 4. 8. 2021 od 20:15 hodin, ukončení: středa 4. 8. 2021 do 20:33 hodin
Nominace ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla a doporučení z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
04. 08. středa od 21:00

Její pastorkyňa

Datum konání: středa 4. 8. 2021 od 21:00 hodin, ukončení: středa 4. 8. 2021 do 21:55 hodin
Nominace z Divadelního Pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
04. 08. středa od 21:15

Přesýpání

Datum konání: středa 4. 8. 2021 od 21:15 hodin, ukončení: středa 4. 8. 2021 do 21:33 hodin
Nominace ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla a doporučení z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
03. 08. úterý od 23:30

Drak

Datum konání: úterý 3. 8. 2021 od 23:30 hodin, ukončení: středa 4. 8. 2021 do 01:10 hodin
03. 08. úterý od 16:00

Hamleti

Datum konání: úterý 3. 8. 2021 od 16:00 hodin, ukončení: úterý 3. 8. 2021 do 17:30 hodin
INSPIRATIVNÍ PŘEDSTAVENÍ.
03. 08. úterý od 20:30

Hamleti

Datum konání: úterý 3. 8. 2021 od 20:30 hodin, ukončení: úterý 3. 8. 2021 do 22:00 hodin
INSPIRATIVNÍ PŘEDSTAVENÍ.
03. 08. úterý od 19:00

Kolem a kolem

Datum konání: úterý 3. 8. 2021 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 3. 8. 2021 do 19:35 hodin
03. 08. úterý od 10:00

Knihovnické dílničky

Datum konání: úterý 3. 8. 2021 od 10:00 hodin, ukončení: úterý 3. 8. 2021 do 15:00 hodin
tvoření pro děti
03. 08. úterý od 17:30

Warování!

Datum konání: úterý 3. 8. 2021 od 17:30 hodin, ukončení: úterý 3. 8. 2021 do 18:30 hodin
Park A. Jiráska.
03. 08. úterý od 19:30

Laura a její tygři

Datum konání: úterý 3. 8. 2021 od 19:30 hodin, ukončení: úterý 3. 8. 2021 do 20:30 hodin
Park A. Jiráska.
03. 08. úterý od 22:00

Heebie Jeebies

Datum konání: úterý 3. 8. 2021 od 22:00 hodin, ukončení: úterý 3. 8. 2021 do 23:00 hodin
Park A. Jiráska.
03. 08. úterý od 16:00

O třech prasátkách

Datum konání: úterý 3. 8. 2021 od 16:00 hodin, ukončení: úterý 3. 8. 2021 do 16:40 hodin
Park A. Jiráska - Malá stage.
03. 08. úterý od 21:00

Saframorte!

Datum konání: úterý 3. 8. 2021 od 21:00 hodin, ukončení: úterý 3. 8. 2021 do 22:00 hodin
Park A. Jiráska - Malá stage.
03. 08. úterý od 15:00

DlouŠiBy

Datum konání: úterý 3. 8. 2021 od 15:00 hodin, ukončení: úterý 3. 8. 2021 do 15:50 hodin
Akční pohádka.
03. 08. úterý od 14:15

Na troskách civilizace

Datum konání: úterý 3. 8. 2021 od 14:15 hodin, ukončení: úterý 3. 8. 2021 do 16:15 hodin
03. 08. úterý od 15:15

Cvičme v rytme

Datum konání: úterý 3. 8. 2021 od 15:15 hodin, ukončení: úterý 3. 8. 2021 do 15:55 hodin
Doporučení ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
03. 08. úterý od 17:15

Na troskách civilizace

Datum konání: úterý 3. 8. 2021 od 17:15 hodin, ukončení: úterý 3. 8. 2021 do 19:15 hodin
03. 08. úterý od 17:45

Cvičme v rytme

Datum konání: úterý 3. 8. 2021 od 17:45 hodin, ukončení: úterý 3. 8. 2021 do 18:25 hodin
Doporučení ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
03. 08. úterý od 20:15

Cvičme v rytme

Datum konání: úterý 3. 8. 2021 od 20:15 hodin, ukončení: úterý 3. 8. 2021 do 20:55 hodin
Doporučení ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
03. 08. úterý od 17:00

Zákulisí hry R.U.R.

Datum konání: úterý 3. 8. 2021 od 17:00 hodin
přednáška Mgr. Hasana Zahiroviče, Ph.D.
02. 08. pondělí od 16:15

Adéla ještě nevečeřela

Datum konání: pondělí 2. 8. 2021 od 16:15 hodin, ukončení: pondělí 2. 8. 2021 do 18:15 hodin
Doporučení z Divadelního pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
02. 08. pondělí od 20:30

Adéla ještě nevečeřela

Datum konání: pondělí 2. 8. 2021 od 20:30 hodin, ukončení: pondělí 2. 8. 2021 do 22:30 hodin
Doporučení z Divadelního pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
02. 08. pondělí od 21:00

Poslední léto se židy

Datum konání: pondělí 2. 8. 2021 od 21:00 hodin, ukončení: pondělí 2. 8. 2021 do 22:00 hodin
Park A. Jiráska - Malá stage.
02. 08. pondělí od 16:00

Morena.

Datum konání: pondělí 2. 8. 2021 od 16:00 hodin, ukončení: pondělí 2. 8. 2021 do 16:50 hodin
Náměstí Čs. armády - před Jiráskovým divadlem - průvod.
02. 08. pondělí od 18:00

6 NaChodníku

Datum konání: pondělí 2. 8. 2021 od 18:00 hodin, ukončení: pondělí 2. 8. 2021 do 19:00 hodin
Park A. Jiráska.
02. 08. pondělí od 22:30

Maniac

Datum konání: pondělí 2. 8. 2021 od 22:30 hodin, ukončení: pondělí 2. 8. 2021 do 23:30 hodin
Park A. Jiráska.
02. 08. pondělí od 16:30

Rusalka od Vydří řeky

Datum konání: pondělí 2. 8. 2021 od 16:30 hodin, ukončení: pondělí 2. 8. 2021 do 17:10 hodin
Park A. Jiráska - Malá stage.
02. 08. pondělí od 19:30

O ženách a mužoch

Datum konání: pondělí 2. 8. 2021 od 19:30 hodin, ukončení: pondělí 2. 8. 2021 do 20:30 hodin
Park A. Jiráska - Malá stage.
02. 08. pondělí od 15:00

Improvizovaná pohádka

Datum konání: pondělí 2. 8. 2021 od 15:00 hodin, ukončení: pondělí 2. 8. 2021 do 16:00 hodin
02. 08. pondělí od 15:00

Cvičme v rytme

Datum konání: pondělí 2. 8. 2021 od 15:00 hodin, ukončení: pondělí 2. 8. 2021 do 15:40 hodin
Doporučení ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
02. 08. pondělí od 16:30

Úl

Datum konání: pondělí 2. 8. 2021 od 16:30 hodin, ukončení: pondělí 2. 8. 2021 do 17:55 hodin
Nominace z Divadelního Pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
02. 08. pondělí od 17:00

Cvičme v rytme

Datum konání: pondělí 2. 8. 2021 od 17:00 hodin, ukončení: pondělí 2. 8. 2021 do 17:40 hodin
Doporučení ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
02. 08. pondělí od 19:15

Cvičme v rytme

Datum konání: pondělí 2. 8. 2021 od 19:15 hodin, ukončení: pondělí 2. 8. 2021 do 19:55 hodin
Doporučení ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
02. 08. pondělí od 20:00

Na troskách civilizace

Datum konání: pondělí 2. 8. 2021 od 20:00 hodin, ukončení: pondělí 2. 8. 2021 do 22:00 hodin
01. 08. neděle od 15:15

Pingls aneb Hot Café Revue

Datum konání: neděle 1. 8. 2021 od 15:15 hodin, ukončení: neděle 1. 8. 2021 do 16:25 hodin
INSPIRATIVNÍ PŘEDSTAVENÍ.
01. 08. neděle od 18:00

Pingls aneb Hot Café Revue

Datum konání: neděle 1. 8. 2021 od 18:00 hodin, ukončení: neděle 1. 8. 2021 do 19:10 hodin
INSPIRATIVNÍ PŘEDSTAVENÍ.
01. 08. neděle od 17:00

Adéla ještě nevečeřela

Datum konání: neděle 1. 8. 2021 od 17:00 hodin, ukončení: neděle 1. 8. 2021 do 19:00 hodin
Doporučení z Divadelního pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
01. 08. neděle od 21:00

Adéla ještě nevečeřela

Datum konání: neděle 1. 8. 2021 od 21:00 hodin, ukončení: neděle 1. 8. 2021 do 23:00 hodin
Doporučení z Divadelního pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
01. 08. neděle od 17:00

Morena

Datum konání: neděle 1. 8. 2021 od 17:00 hodin, ukončení: neděle 1. 8. 2021 do 17:50 hodin
Park A. Jiráska - Malá stage - průvod.
01. 08. neděle od 17:00

Cimbálová muzika Aleše Smutného

Datum konání: neděle 1. 8. 2021 od 17:00 hodin, ukončení: neděle 1. 8. 2021 do 21:00 hodin
„Nadregionální kapela“ složená z muzikantů zastupujících různé regiony, pojetí lidové písně i hudební žánry.
01. 08. neděle od 20:00

BraAgas

Datum konání: neděle 1. 8. 2021 od 20:00 hodin, ukončení: neděle 1. 8. 2021 do 21:00 hodin
Park Aloise Jiráska.
01. 08. neděle od 22:00

G POINT FUNkCTION

Datum konání: neděle 1. 8. 2021 od 22:00 hodin, ukončení: neděle 1. 8. 2021 do 23:00 hodin
Park A. Jiráska.
01. 08. neděle od 16:15

Zadlužená princezna

Datum konání: neděle 1. 8. 2021 od 16:15 hodin, ukončení: neděle 1. 8. 2021 do 17:05 hodin
Jarmareční pohádková satirická komediální show protkaná břitkým humorem a živou hudbou.
01. 08. neděle od 18:00

Píseček

Datum konání: neděle 1. 8. 2021 od 18:00 hodin, ukončení: neděle 1. 8. 2021 do 18:50 hodin
Park A. Jiráska - Malá stage.
01. 08. neděle od 14:00

Pohádky do kapsy

Datum konání: neděle 1. 8. 2021 od 14:00 hodin, ukončení: neděle 1. 8. 2021 do 15:00 hodin
Kapesní atlas pohádek pro nejmladší divadelní fanoušky.
01. 08. neděle od 17:00

Cimbálová muzika Aleše Smutného

Datum konání: neděle 1. 8. 2021 od 17:00 hodin, ukončení: neděle 1. 8. 2021 do 21:00 hodin
„Nadregionální kapela“ složená z muzikantů zastupujících různé regiony, pojetí lidové písně i hudební žánry.
01. 08. neděle od 14:15

Strategie růže

Datum konání: neděle 1. 8. 2021 od 14:15 hodin, ukončení: neděle 1. 8. 2021 do 15:15 hodin
Doporučení ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
01. 08. neděle od 16:15

Strategie růže

Datum konání: neděle 1. 8. 2021 od 16:15 hodin, ukončení: neděle 1. 8. 2021 do 17:15 hodin
Doporučení ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
01. 08. neděle od 17:00

Adéla ještě nevečeřela

Datum konání: neděle 1. 8. 2021 od 17:00 hodin, ukončení: neděle 1. 8. 2021 do 19:00 hodin
Doporučení z Divadelního pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
01. 08. neděle od 18:30

Strategie růže

Datum konání: neděle 1. 8. 2021 od 18:30 hodin, ukončení: neděle 1. 8. 2021 do 19:30 hodin
Doporučení ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
01. 08. neděle od 20:30

Strategie růže

Datum konání: neděle 1. 8. 2021 od 20:30 hodin, ukončení: neděle 1. 8. 2021 do 21:30 hodin
Doporučení ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
01. 08. neděle od 21:00

Adéla ještě nevečeřela

Datum konání: neděle 1. 8. 2021 od 21:00 hodin, ukončení: neděle 1. 8. 2021 do 23:00 hodin
Doporučení z Divadelního pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
31. 07. sobota od 23:00

Strategie růže

Datum konání: sobota 31. 7. 2021 od 23:00 hodin, ukončení: neděle 1. 8. 2021 do 00:00 hodin
Doporučení ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
31. 07. sobota od 14:15

Otevření Cesty psa Voříška

Datum konání: sobota 31. 7. 2021 od 14:15 hodin, ukončení: sobota 31. 7. 2021 do 15:00 hodin
Cesta psa Voříška z pohádky Karla Čapka.
31. 07. sobota od 14:00

Mladý týnišťský big band

Datum konání: sobota 31. 7. 2021 od 14:00 hodin, ukončení: sobota 31. 7. 2021 do 15:00 hodin
Park A. Jiráska.
31. 07. sobota od 18:00

Natřije

Datum konání: sobota 31. 7. 2021 od 18:00 hodin, ukončení: sobota 31. 7. 2021 do 19:00 hodin
Pop-punková kapela z Chlumce nad Cidlinou v parku A. Jiráska.
31. 07. sobota od 20:00

Crazy dogs

Datum konání: sobota 31. 7. 2021 od 20:00 hodin, ukončení: sobota 31. 7. 2021 do 21:00 hodin
Park Aloise Jiráska.
31. 07. sobota od 22:00

Vivian

Datum konání: sobota 31. 7. 2021 od 22:00 hodin, ukončení: sobota 31. 7. 2021 do 23:00 hodin
Park A. Jiráska.
31. 07. sobota od 21:00

Sen v noci svatojánské

Datum konání: sobota 31. 7. 2021 od 21:00 hodin, ukončení: sobota 31. 7. 2021 do 22:50 hodin
Meditační zahrada v Hronově.
31. 07. sobota od 14:00

Mladý týnišťský big band

Datum konání: sobota 31. 7. 2021 od 14:00 hodin, ukončení: sobota 31. 7. 2021 do 15:00 hodin
Park A. Jiráska.
31. 07. sobota od 11:00

Vyhnání z ráje už proběhlo

Datum konání: sobota 31. 7. 2021 od 11:00 hodin, ukončení: sobota 31. 7. 2021 do 11:35 hodin
Doporučení z Mladé scény, celostátní přehlídky studentských divadelních souborů, Ústí nad Orlicí.
31. 07. sobota od 13:00

Hra o duši

Datum konání: sobota 31. 7. 2021 od 13:00 hodin, ukončení: sobota 31. 7. 2021 do 13:30 hodin
Doporučení z Mladé scény, celostátní přehlídky studentských divadelních souborů, Ústí nad Orlicí a doporučení z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
31. 07. sobota od 14:00

Strategie růže

Datum konání: sobota 31. 7. 2021 od 14:00 hodin, ukončení: sobota 31. 7. 2021 do 15:00 hodin
Doporučení ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
31. 07. sobota od 16:45

Slaměný klobouk

Datum konání: sobota 31. 7. 2021 od 16:45 hodin, ukončení: sobota 31. 7. 2021 do 18:30 hodin
Doporučení z Divadelního pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
31. 07. sobota od 16:45

Hra o duši

Datum konání: sobota 31. 7. 2021 od 16:45 hodin, ukončení: sobota 31. 7. 2021 do 17:15 hodin
Doporučení z Mladé scény, celostátní přehlídky studentských divadelních souborů, Ústí nad Orlicí a doporučení z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
31. 07. sobota od 17:00

Strategie růže

Datum konání: sobota 31. 7. 2021 od 17:00 hodin, ukončení: sobota 31. 7. 2021 do 18:00 hodin
Doporučení ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
31. 07. sobota od 18:15

Vyhnání z ráje už proběhlo

Datum konání: sobota 31. 7. 2021 od 18:15 hodin, ukončení: sobota 31. 7. 2021 do 18:50 hodin
Doporučení z Mladé scény, celostátní přehlídky studentských divadelních souborů, Ústí nad Orlicí.
31. 07. sobota od 19:45

Strategie růže

Datum konání: sobota 31. 7. 2021 od 19:45 hodin, ukončení: sobota 31. 7. 2021 do 20:45 hodin
Doporučení ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
31. 07. sobota od 20:00

Vyhnání z ráje už proběhlo

Datum konání: sobota 31. 7. 2021 od 20:00 hodin, ukončení: sobota 31. 7. 2021 do 20:35 hodin
Doporučení z Mladé scény, celostátní přehlídky studentských divadelních souborů, Ústí nad Orlicí.
31. 07. sobota od 20:30

Slaměný klobouk

Datum konání: sobota 31. 7. 2021 od 20:30 hodin, ukončení: sobota 31. 7. 2021 do 22:15 hodin
Doporučení z Divadelního pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
31. 07. sobota od 21:30

Hra o duši

Datum konání: sobota 31. 7. 2021 od 21:30 hodin, ukončení: sobota 31. 7. 2021 do 22:00 hodin
Doporučení z Mladé scény, celostátní přehlídky studentských divadelních souborů, Ústí nad Orlicí a doporučení z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
30. 07. pátek od 18:00

Generálka Jeho Veličenstva

Datum konání: pátek 30. 7. 2021 od 18:00 hodin, ukončení: pátek 30. 7. 2021 do 19:45 hodin
Doprovodný program.
30. 07. pátek od 21:00

Nanovor

Datum konání: pátek 30. 7. 2021 od 21:00 hodin, ukončení: pátek 30. 7. 2021 do 22:00 hodin
Park A. Jiráska.
22. 07. čtvrtek od 21:45

Bábovky

Datum konání: čtvrtek 22. 7. 2021 od 21:45 hodin, ukončení: čtvrtek 22. 7. 2021 do 23:22 hodin
KINO NA KOLEČKÁCH ve spolupráci s KIS Hronov uvádí český film natočený podle knižního bestselleru spisovatelky Radky Třeštíkové.
24. 06. čtvrtek od 21:45

Princezna zakletá v čase

Datum konání: čtvrtek 24. 6. 2021 od 21:45 hodin, ukončení: čtvrtek 24. 6. 2021 do 23:25 hodin
První letošní promítání KINA NA KOLEČKÁCH.
22. 06. úterý od 16:00

ZUŠ BACK LIVE

Datum konání: úterý 22. 6. 2021 od 16:00 hodin, ukončení: úterý 22. 6. 2021 do 19:00 hodin
V. ročník celostátního festivalu základních uměleckých škol ve veřejném prostoru.
15. 06. úterý od 20:00

Bohadlo Company

Datum konání: úterý 15. 6. 2021 od 20:00 hodin, ukončení: úterý 15. 6. 2021 do 21:00 hodin
"Stream Šňůra" - Bohadlo Company.
11. 06. pátek od 20:00

Božena Němcová. Známe ji?

Datum konání: pátek 11. 6. 2021 od 20:00 hodin, ukončení: pátek 11. 6. 2021 do 22:00 hodin
Muzeum Náchodska a KIS Hronov zvou na besedu o životě a době Boženy Němcové, pořádanou v návaznosti na seriál ČT „Božena“, odvysílaný v letošním roce.
05. 06. sobota od 20:00

Tortharry

Datum konání: sobota 5. 6. 2021 od 20:00 hodin, ukončení: sobota 5. 6. 2021 do 21:00 hodin
"Stream Šňůra" z Jiráskova divadla.
27. 05. čtvrtek od 20:00

6 NaChodníku a Miloň Čepelka

Datum konání: čtvrtek 27. 5. 2021 od 20:00 hodin, ukončení: čtvrtek 27. 5. 2021 do 21:00 hodin
"Stream Šňůra" - 6 NaChodníku a Miloň Čepelka.
21. 05. pátek od 20:00

Warování

Datum konání: pátek 21. 5. 2021 od 20:00 hodin, ukončení: pátek 21. 5. 2021 do 21:00 hodin
A jedeme dál!... "Stream Šňůra" Jiráskovo divadlo
07. 05. pátek

Pietní akt

Datum konání: pátek 7. 5. 2021, ukončení: pátek 7. 5. 2021
u příležitosti Dne vítězství
06. 05. čtvrtek od 20:00

Duo David Fiedler a Standa Vít

Datum konání: čtvrtek 6. 5. 2021 od 20:00 hodin, ukončení: čtvrtek 6. 5. 2021 do 21:00 hodin
"Stream Šňůra" z Jiráskova divadla.
21. 04. středa od 20:00

Hoblues

Datum konání: středa 21. 4. 2021 od 20:00 hodin, ukončení: středa 21. 4. 2021 do 21:30 hodin
Děkujeme za příspěvek na kulturu
27. 02. sobota od 19:00

Heebie Jeebies

Datum konání: sobota 27. 2. 2021 od 19:00 hodin, ukončení: sobota 27. 2. 2021 do 19:45 hodin
Heebie Jeebies steamuje z Jiráskova divadla.
20. 02. sobota od 16:00

Cirk La Putyka - stream

Datum konání: sobota 20. 2. 2021 od 16:00 hodin, ukončení: sobota 20. 2. 2021 do 16:15 hodin
POZOR!!! ZAČÁTEK ŽIVÉHO VYSÍLÁNÍ JE ZATÍM POUZE ORIENTAČNÍ 14.15 - 14.30 hodin.
14. 12. pondělí od 18:00

4 TENOŘI

Datum konání: pondělí 14. 12. 2020 od 18:00 hodin, ukončení: pondělí 14. 12. 2020 do 19:30 hodin
Adventní koncert Česko-slovenského vokálního seskupení čtyř muzikálových solistů.
06. 12. neděle od 18:00

Rozsvícení vánočního stromu

Datum konání: neděle 6. 12. 2020 od 18:00 hodin, ukončení: neděle 6. 12. 2020 do 18:30 hodin
Vánoce v Hronově.
05. 12. sobota od 18:00

Rozsvícení vánočního stromu

Datum konání: sobota 5. 12. 2020 od 18:00 hodin, ukončení: sobota 5. 12. 2020 do 18:30 hodin
Vánoce v Hronově.
04. 12. pátek od 18:00

Rozsvícení vánočního stromu

Datum konání: pátek 4. 12. 2020 od 18:00 hodin, ukončení: pátek 4. 12. 2020 do 18:30 hodin
Vánoce v Hronově.
03. 12. čtvrtek od 18:00

Rozsvícení vánočního stromu

Datum konání: čtvrtek 3. 12. 2020 od 18:00 hodin, ukončení: čtvrtek 3. 12. 2020 do 18:30 hodin
Vánoce v Hronově.
02. 12. středa od 18:00

Rozsvícení vánočního stromu

Datum konání: středa 2. 12. 2020 od 18:00 hodin, ukončení: středa 2. 12. 2020 do 18:30 hodin
Vánoce v Hronově.
30. 11. pondělí od 18:00

Rozsvícení vánočního stromu

Datum konání: pondělí 30. 11. 2020 od 18:00 hodin, ukončení: pondělí 30. 11. 2020 do 18:30 hodin
Vánoce v Hronově.
29. 11. neděle od 19:00

Dan Bárta & Illustratosphere

Datum konání: neděle 29. 11. 2020 od 19:00 hodin, ukončení: neděle 29. 11. 2020 do 20:30 hodin
Dan Bárta & Illustratosphere okouzluje posluchače napříč generacemi i hudebními žánry již dvacátým rokem!
29. 11. neděle od 18:00

Rozsvícení vánočního stromu

Datum konání: neděle 29. 11. 2020 od 18:00 hodin, ukončení: neděle 29. 11. 2020 do 18:30 hodin
Vánoce v Hronově.
05. 11. čtvrtek od 18:00

Rádio na cestách aneb 75 let s vámi

Datum konání: čtvrtek 5. 11. 2020 od 18:00 hodin, ukončení: čtvrtek 5. 11. 2020 do 19:30 hodin
Akci pořádá Český rozhlas Hradec Králové a Kulturní a informační středisko Hronov.
24. 10. sobota od 11:00

Hronov - Náchod

Datum konání: sobota 24. 10. 2020 od 11:00 hodin
ZRUŠEN!!!
20. 10. úterý od 19:00

David Koller

Datum konání: úterý 20. 10. 2020 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 20. 10. 2020 do 21:00 hodin
Acoustic tour
15. 10. čtvrtek od 19:00

Světáci

Datum konání: čtvrtek 15. 10. 2020 od 19:00 hodin, ukončení: čtvrtek 15. 10. 2020 do 21:15 hodin
VI. hra v předplatném
07. 10. středa od 19:00

Kantoři a žáci

Datum konání: středa 7. 10. 2020 od 19:00 hodin, ukončení: středa 7. 10. 2020 do 20:40 hodin
Koncert se ruší, vstupenky, prosím, vracejte v místě jejich nákupu.
27. 09. neděle od 13:30

Pieta padlým 1938

Datum konání: neděle 27. 9. 2020 od 13:30 hodin
08. 09. úterý od 19:00

INTIMNÍ PŘÍBĚHY Z RÁJE

Datum konání: úterý 8. 9. 2020 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 8. 9. 2020 do 21:00 hodin
V. HRA V PŘEDPLATNÉM
29. 08. sobota od 20:00

Veřejné bruslení

Datum konání: sobota 29. 8. 2020 od 20:00 hodin, ukončení: neděle 30. 8. 2020 do 15:30 hodin
29. 08. sobota od 13:00

Hronovský rockový festival

Datum konání: sobota 29. 8. 2020 od 13:00 hodin, ukončení: sobota 29. 8. 2020 do 20:00 hodin
Hronovský rockový festival
08. 08. sobota od 18:00

Kouzlo orientu

Datum konání: sobota 8. 8. 2020 od 18:00 hodin, ukončení: sobota 8. 8. 2020 do 19:00 hodin
Pestrá, dynamická, barevná a zábavná tanečně-divadelní show, která spojuje orientální tance, folklorní tance Afriky a Blízkého východu a moderní fusion styly.
08. 08. sobota od 22:30

United Flavour

Datum konání: sobota 8. 8. 2020 od 22:30 hodin, ukončení: sobota 8. 8. 2020 do 23:30 hodin
United Flavour jsou energií nabitá kapela, která servíruje moderní mix reggae, hip hopu, r`n`b, či world music a zaručuje divokou hudební show.
08. 08. sobota od 14:30

Je úchvatná

Datum konání: sobota 8. 8. 2020 od 14:30 hodin, ukončení: sobota 8. 8. 2020 do 16:50 hodin
Nominace z Krakonošova divadelního podzimu Vysoké nad Jizerou, národní přehlídky venkovských divadelních souborů.
08. 08. sobota od 19:00

Je úchvatná

Datum konání: sobota 8. 8. 2020 od 19:00 hodin, ukončení: sobota 8. 8. 2020 do 21:20 hodin
Nominace z Krakonošova divadelního podzimu Vysoké nad Jizerou, národní přehlídky venkovských divadelních souborů.
08. 08. sobota od 16:15

Přísámbůh

Datum konání: sobota 8. 8. 2020 od 16:15 hodin, ukončení: sobota 8. 8. 2020 do 18:15 hodin
Doporučení z PřeMostění, krajské postupové divadelní přehlídky, na Divadelní Piknik Volyně 2020.
08. 08. sobota od 19:30

Přísámbůh

Datum konání: sobota 8. 8. 2020 od 19:30 hodin, ukončení: sobota 8. 8. 2020 do 21:30 hodin
Doporučení z PřeMostění, krajské postupové divadelní přehlídky, na Divadelní Piknik Volyně 2020.
07. 08. pátek od 20:30

6 NaChodníku

Datum konání: pátek 7. 8. 2020 od 20:30 hodin, ukončení: pátek 7. 8. 2020 do 21:30 hodin
6 NaChodníku – autorský šanson.
07. 08. pátek od 18:15

KoALA party band

Datum konání: pátek 7. 8. 2020 od 18:15 hodin, ukončení: pátek 7. 8. 2020 do 19:45 hodin
Doprovodný program - park A. Jiráska 90. JH
07. 08. pátek od 14:30

ANTIWORDS

Datum konání: pátek 7. 8. 2020 od 14:30 hodin, ukončení: pátek 7. 8. 2020 do 15:30 hodin
07. 08. pátek od 19:00

ANTIWORDS

Datum konání: pátek 7. 8. 2020 od 19:00 hodin, ukončení: pátek 7. 8. 2020 do 20:00 hodin
07. 08. pátek od 16:15

Přadleny

Datum konání: pátek 7. 8. 2020 od 16:15 hodin, ukončení: pátek 7. 8. 2020 do 17:20 hodin
Doporučení z Popelky Rakovník, celostátní přehlídky amatérského činoherního divadla pro děti a mládež 2019.
07. 08. pátek od 19:00

Příběhy z pohřbu aneb Povídej mi...

Datum konání: pátek 7. 8. 2020 od 19:00 hodin, ukončení: pátek 7. 8. 2020 do 20:00 hodin
Nominace ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
07. 08. pátek od 21:00

Příběhy z pohřbu aneb Povídej mi...

Datum konání: pátek 7. 8. 2020 od 21:00 hodin, ukončení: pátek 7. 8. 2020 do 22:00 hodin
Nominace ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
07. 08. pátek od 22:30

Příběhy z pohřbu aneb Povídej mi...

Datum konání: pátek 7. 8. 2020 od 22:30 hodin, ukončení: pátek 7. 8. 2020 do 23:30 hodin
Nominace ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
07. 08. pátek od 19:15

Přečteno!

Datum konání: pátek 7. 8. 2020 od 19:15 hodin, ukončení: pátek 7. 8. 2020 do 20:00 hodin
Jak by vypadalo televizní Prostřeno!, kdyby se nevařilo, ale básnilo?
07. 08. pátek od 22:00

Oba konce duhy

Datum konání: pátek 7. 8. 2020 od 22:00 hodin, ukončení: pátek 7. 8. 2020 do 22:45 hodin
07. 08. pátek od 15:00

Malý pán

Datum konání: pátek 7. 8. 2020 od 15:00 hodin, ukončení: pátek 7. 8. 2020 do 15:45 hodin
Představení na motivy stejnojmenného filmu.
06. 08. čtvrtek od 23:00

KoALA party band

Datum konání: čtvrtek 6. 8. 2020 od 23:00 hodin, ukončení: pátek 7. 8. 2020 do 00:30 hodin
06. 08. čtvrtek od 20:00

Doctor P.P.

Datum konání: čtvrtek 6. 8. 2020 od 20:00 hodin, ukončení: čtvrtek 6. 8. 2020 do 21:00 hodin
Česká rocková skupina, aktivní od poloviny devadesátých let, zahraje v parku A. Jiráska.
06. 08. čtvrtek od 14:15

Doručeno. Zobrazeno. Přečteno.

Datum konání: čtvrtek 6. 8. 2020 od 14:15 hodin, ukončení: čtvrtek 6. 8. 2020 do 15:50 hodin
Doporučení z Divadelní třísky, krajské postupové přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla pro dospělé a děti, na Divadelní Piknik Volyně 2020.
06. 08. čtvrtek od 17:00

Doručeno. Zobrazeno. Přečteno.

Datum konání: čtvrtek 6. 8. 2020 od 17:00 hodin, ukončení: čtvrtek 6. 8. 2020 do 18:35 hodin
Doporučení z Divadelní třísky, krajské postupové přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla pro dospělé a děti, na Divadelní Piknik Volyně 2020.
06. 08. čtvrtek od 21:00

Přadleny

Datum konání: čtvrtek 6. 8. 2020 od 21:00 hodin, ukončení: čtvrtek 6. 8. 2020 do 22:05 hodin
Doporučení z Popelky Rakovník, celostátní přehlídky amatérského činoherního divadla pro děti a mládež 2019.
06. 08. čtvrtek od 16:30

Hamlet

Datum konání: čtvrtek 6. 8. 2020 od 16:30 hodin, ukončení: čtvrtek 6. 8. 2020 do 18:50 hodin
Nominace z Lounského divadlení, krajské postupové přehlídky činoherního a hudebního divadla, na Divadelní Piknik Volyně 2020.
06. 08. čtvrtek od 20:00

Hamlet

Datum konání: čtvrtek 6. 8. 2020 od 20:00 hodin, ukončení: čtvrtek 6. 8. 2020 do 22:20 hodin
Nominace z Lounského divadlení, krajské postupové přehlídky činoherního a hudebního divadla, na Divadelní Piknik Volyně 2020.
06. 08. čtvrtek od 16:30

Povídání o pejskovi a kočičce

Datum konání: čtvrtek 6. 8. 2020 od 16:30 hodin, ukončení: čtvrtek 6. 8. 2020 do 17:15 hodin
3 klauni povídají příběh Pejska a kočičky netradičním způsobem, který dětské publikum nadšeně přijímá.
06. 08. čtvrtek od 18:00

Šifra, kterou se Japoncům nikdy nepodařilo rozluštit

Datum konání: čtvrtek 6. 8. 2020 od 18:00 hodin, ukončení: čtvrtek 6. 8. 2020 do 18:30 hodin
Opět se jeden muž snaží kód prolomit. Pojďte s námi sledovat jeho (marné?) snažení a boj o úspěšný finish.
06. 08. čtvrtek od 21:15

Martin Písařík

Datum konání: čtvrtek 6. 8. 2020 od 21:15 hodin, ukončení: čtvrtek 6. 8. 2020 do 22:15 hodin
Autorské písně o láskách a malých prohrách Martina Písaříka.
05. 08. středa od 14:00

Natěrač

Datum konání: středa 5. 8. 2020 od 14:00 hodin, ukončení: středa 5. 8. 2020 do 15:40 hodin
Nominace na Divadelní Piknik Volyně.
05. 08. středa od 16:15

Kabaret proti nám!

Datum konání: středa 5. 8. 2020 od 16:15 hodin, ukončení: středa 5. 8. 2020 do 17:30 hodin
Nominace z POPADu, pražské oblastní přehlídky amatérského divadla - krajské postupové přehlídky činoherního divadla pro dospělé diváky, na Divadelní Piknik Volyně 2020.
05. 08. středa od 19:30

Kabaret proti nám!

Datum konání: středa 5. 8. 2020 od 19:30 hodin, ukončení: středa 5. 8. 2020 do 20:45 hodin
Nominace z POPADu, pražské oblastní přehlídky amatérského divadla - krajské postupové přehlídky činoherního divadla pro dospělé diváky, na Divadelní Piknik Volyně 2020.
05. 08. středa od 19:30

Natěrač

Datum konání: středa 5. 8. 2020 od 19:30 hodin, ukončení: středa 5. 8. 2020 do 21:10 hodin
Nominace na Divadelní Piknik Volyně.
05. 08. středa od 17:30

Jedem s medem!

Datum konání: středa 5. 8. 2020 od 17:30 hodin, ukončení: středa 5. 8. 2020 do 18:30 hodin
Vaše ctnosti i neřesti na jednom voze.
05. 08. středa od 14:00

Natěrač

Datum konání: středa 5. 8. 2020 od 14:00 hodin, ukončení: středa 5. 8. 2020 do 15:40 hodin
Nominace z Lomnice nad Popelkou, krajské přehlídky ochotnického divadla Jizerské oblasti, na Divadelní Piknik Volyně 2020.
05. 08. středa od 16:45

Erben 1862

Datum konání: středa 5. 8. 2020 od 16:45 hodin, ukončení: středa 5. 8. 2020 do 17:10 hodin
Doporučení z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
05. 08. středa od 18:00

Erben 1862

Datum konání: středa 5. 8. 2020 od 18:00 hodin, ukončení: středa 5. 8. 2020 do 18:25 hodin
Doporučení z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
05. 08. středa od 19:30

Natěrač

Datum konání: středa 5. 8. 2020 od 19:30 hodin, ukončení: středa 5. 8. 2020 do 21:10 hodin
Nominace z Lomnice nad Popelkou, krajské přehlídky ochotnického divadla Jizerské oblasti, na Divadelní Piknik Volyně 2020.
05. 08. středa od 20:30

Totální nasazení

Datum konání: středa 5. 8. 2020 od 20:30 hodin, ukončení: středa 5. 8. 2020 do 21:30 hodin
Punk-rocková legenda ze Slaného, skupina TOTÁLNÍ NASAZENÍ, patřící mezi nejúspěšnější kapely svého žánru, hraje už víc jak čtvrtstoletí.
05. 08. středa od 16:15

Audience / Václav Havel

Datum konání: středa 5. 8. 2020 od 16:15 hodin, ukončení: středa 5. 8. 2020 do 17:05 hodin
Tragikomická jednoaktovka o bezvýchodnosti a absurditě.
05. 08. středa od 18:45

Kurz sebedestrukce

Datum konání: středa 5. 8. 2020 od 18:45 hodin, ukončení: středa 5. 8. 2020 do 19:35 hodin
Nevybíravá komedie z prostředí úzce zaměřených skupinových psychoterapií.
05. 08. středa od 15:00

Ulhaná princezna

Datum konání: středa 5. 8. 2020 od 15:00 hodin, ukončení: středa 5. 8. 2020 do 15:50 hodin
Hraje: Divadlo ŠUS, Rokycany - alternativní (činoherně loutkový) soubor.
05. 08. středa od 22:15

SVBD

Datum konání: středa 5. 8. 2020 od 22:15 hodin, ukončení: středa 5. 8. 2020 do 22:35 hodin
Experimentální poezie v pohybu.
05. 08. středa od 15:45

Orbis Pictus

Datum konání: středa 5. 8. 2020 od 15:45 hodin, ukončení: středa 5. 8. 2020 do 16:00 hodin
Pouliční představení.
05. 08. středa od 19:45

Orbis Pictus

Datum konání: středa 5. 8. 2020 od 19:45 hodin, ukončení: středa 5. 8. 2020 do 20:00 hodin
Pouliční představení.
05. 08. středa od 22:30

Blondýna

Datum konání: středa 5. 8. 2020 od 22:30 hodin, ukončení: středa 5. 8. 2020 do 23:30 hodin
Kytara, blondýna, rtěnka, řasenka, krásné šaty.
04. 08. úterý od 19:00

Kamila Nývltová

Datum konání: úterý 4. 8. 2020 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 4. 8. 2020 do 20:00 hodin
Koncert sólistky Hudebního divadla Karlín, Divadla Broadway a Divadla Hybernia..
04. 08. úterý od 13:45

Warování

Datum konání: úterý 4. 8. 2020 od 13:45 hodin, ukončení: úterý 4. 8. 2020 do 14:45 hodin
Čtyřčlenná pop - punková skupina Warování opět v parku A. Jiráska.
04. 08. úterý od 16:15

Kabaret v metru aneb Trasa E

Datum konání: úterý 4. 8. 2020 od 16:15 hodin, ukončení: úterý 4. 8. 2020 do 17:35 hodin
Nominace z Divadelní třísky, krajské postupové přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla pro dospělé a děti, na Divadelní Piknik Volyně 2020.
04. 08. úterý od 19:30

Kabaret v metru aneb Trasa E

Datum konání: úterý 4. 8. 2020 od 19:30 hodin, ukončení: úterý 4. 8. 2020 do 20:50 hodin
Nominace z Divadelní třísky, krajské postupové přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla pro dospělé a děti, na Divadelní Piknik Volyně 2020.
04. 08. úterý od 14:00

Haló

Datum konání: úterý 4. 8. 2020 od 14:00 hodin, ukončení: úterý 4. 8. 2020 do 16:05 hodin
Nominace z Červeného Kostelce, krajské postupové přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla, na Divadelní Piknik Volyně 2020.
04. 08. úterý od 17:00

Malála

Datum konání: úterý 4. 8. 2020 od 17:00 hodin, ukončení: úterý 4. 8. 2020 do 17:35 hodin
Doporučení ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
04. 08. úterý od 18:15

Malála

Datum konání: úterý 4. 8. 2020 od 18:15 hodin, ukončení: úterý 4. 8. 2020 do 18:50 hodin
Doporučení ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
04. 08. úterý od 20:00

Haló

Datum konání: úterý 4. 8. 2020 od 20:00 hodin, ukončení: úterý 4. 8. 2020 do 22:05 hodin
Nominace z Červeného Kostelce, krajské postupové přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla, na Divadelní Piknik Volyně 2020.
04. 08. úterý od 21:30

Heebie Jeebies

Datum konání: úterý 4. 8. 2020 od 21:30 hodin, ukončení: úterý 4. 8. 2020 do 22:30 hodin
Notoricky známá kapela Heebie Jeebies rozhýbe park A. Jiráska 4. srpna.
04. 08. úterý od 16:00

Truhla plná příběhů

Datum konání: úterý 4. 8. 2020 od 16:00 hodin, ukončení: úterý 4. 8. 2020 do 17:00 hodin
Tým nadšených improvizátorů opět v parku A. Jiráska.
04. 08. úterý od 23:00

Klub

Datum konání: úterý 4. 8. 2020 od 23:00 hodin, ukončení: úterý 4. 8. 2020 do 23:40 hodin
Přijměte pozvání do bašty malomocných, klubu odhozených mužů, místa, kterému se snažíme vyhnout a přesto je tak blízko nám všem.
04. 08. úterý od 15:00

Pinocchio

Datum konání: úterý 4. 8. 2020 od 15:00 hodin, ukončení: úterý 4. 8. 2020 do 15:45 hodin
Pinocchio - copak o něm potřebujete něco slyšet?
04. 08. úterý od 17:15

Iluminace

Datum konání: úterý 4. 8. 2020 od 17:15 hodin, ukončení: úterý 4. 8. 2020 do 18:05 hodin
Loutková ,,pohádka“ pro dospělé na motivy textů z knih „Sezóna v pekle“ a „Iluminace“ od francouzského básníka J. A. Rimbaud(a).
03. 08. pondělí od 23:00

Warování

Datum konání: pondělí 3. 8. 2020 od 23:00 hodin, ukončení: úterý 4. 8. 2020 do 00:00 hodin
Čtyřčlenná pop - punková skupina Warování opět v parku A. Jiráska.
03. 08. pondělí od 22:00

Knězovy děti

Datum konání: pondělí 3. 8. 2020 od 22:00 hodin, ukončení: úterý 4. 8. 2020 do 00:10 hodin
Doporučení z Lounského divadlení, krajské postupové přehlídky činoherního a hudebního divadla, na Divadelní Piknik Volyně 2020.
03. 08. pondělí od 15:00

Dlouhý, Široký a Bystrozraký

Datum konání: pondělí 3. 8. 2020 od 15:00 hodin, ukončení: pondělí 3. 8. 2020 do 15:55 hodin
Loutková pohádka plná divadelních kouzel pro babičky i dědečky, maminky i tatínky, všechny dospěláky, ale hlavně pro děti.
03. 08. pondělí od 16:45

Z pohádky za pohádky

Datum konání: pondělí 3. 8. 2020 od 16:45 hodin, ukončení: pondělí 3. 8. 2020 do 17:30 hodin
Divadlo KoMa Praha a jejich neotřelá pohádka o tom, co všechno je třeba připravit, aby krásný příběh mohl znovu začít...
03. 08. pondělí od 14:15

Knězovy děti

Datum konání: pondělí 3. 8. 2020 od 14:15 hodin, ukončení: pondělí 3. 8. 2020 do 16:25 hodin
Doporučení z Lounského divadlení, krajské postupové přehlídky činoherního a hudebního divadla, na Divadelní Piknik Volyně 2020.
03. 08. pondělí od 17:30

Párek

Datum konání: pondělí 3. 8. 2020 od 17:30 hodin, ukončení: pondělí 3. 8. 2020 do 19:00 hodin
Doporučení ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
03. 08. pondělí od 19:45

Párek

Datum konání: pondělí 3. 8. 2020 od 19:45 hodin, ukončení: pondělí 3. 8. 2020 do 21:15 hodin
Doporučení ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
03. 08. pondělí od 16:30

BLOK scénického tance a pantomimy

Datum konání: pondělí 3. 8. 2020 od 16:30 hodin, ukončení: pondělí 3. 8. 2020 do 18:40 hodin
Nominace z Otevřena Kolín, celostátní přehlídky pantomimy a pohybového divadla.
03. 08. pondělí od 20:30

BLOK scénického tance a pantomimy

Datum konání: pondělí 3. 8. 2020 od 20:30 hodin, ukončení: pondělí 3. 8. 2020 do 22:40 hodin
Nominace z Otevřena Kolín, celostátní přehlídky pantomimy a pohybového divadla.
03. 08. pondělí od 21:45

Zadlužená princezna

Datum konání: pondělí 3. 8. 2020 od 21:45 hodin, ukončení: pondělí 3. 8. 2020 do 22:35 hodin
Jarmareční pohádková satirická komediální show protkaná břitkým humorem a živou hudbou.
03. 08. pondělí od 18:45

Punková pohádka

Datum konání: pondělí 3. 8. 2020 od 18:45 hodin, ukončení: pondělí 3. 8. 2020 do 20:00 hodin
Divadlo KoMa znovu uvádí parodii na svou vlastní inscenaci, která předčí originál.
03. 08. pondělí od 20:30

Promile

Datum konání: pondělí 3. 8. 2020 od 20:30 hodin, ukončení: pondělí 3. 8. 2020 do 21:30 hodin
Pardubická formace hrající punk-metal.
02. 08. neděle od 15:00

Bajaja!

Datum konání: neděle 2. 8. 2020 od 15:00 hodin, ukončení: neděle 2. 8. 2020 do 15:55 hodin
Klasická pohádka, ve které se objeví princ, princezna, král, drak, kůň, meč a květina.
02. 08. neděle od 17:00

Cimbálová muzika Aleše Smutného

Datum konání: neděle 2. 8. 2020 od 17:00 hodin, ukončení: neděle 2. 8. 2020 do 21:00 hodin
„Nadregionální kapela“ složená z muzikantů zastupujících různé regiony, pojetí lidové písně i hudební žánry.
02. 08. neděle od 19:30

Relax Band

Datum konání: neděle 2. 8. 2020 od 19:30 hodin, ukončení: neděle 2. 8. 2020 do 20:30 hodin
Středně velký taneční orchestr se sólisty obohacený o ženský zpěv.
02. 08. neděle od 22:00

Prima Jazz Band

Datum konání: neděle 2. 8. 2020 od 22:00 hodin, ukončení: neděle 2. 8. 2020 do 23:00 hodin
Swingová kapela pojící třináct hudebních nadšenců a profesionálů z Náchodska a Broumovska.
02. 08. neděle od 16:15

Balada pro banditu

Datum konání: neděle 2. 8. 2020 od 16:15 hodin, ukončení: neděle 2. 8. 2020 do 18:15 hodin
Příběh Nikoly Šuhaje loupežníka, inspirovaný románem Ivana Olbrachta.
02. 08. neděle od 20:30

Balada pro banditu

Datum konání: neděle 2. 8. 2020 od 20:30 hodin, ukončení: neděle 2. 8. 2020 do 22:30 hodin
Příběh Nikoly Šuhaje loupežníka, inspirovaný románem Ivana Olbrachta.
02. 08. neděle od 16:30

Republika na nás čeká aneb Kde domov můj

Datum konání: neděle 2. 8. 2020 od 16:30 hodin, ukončení: neděle 2. 8. 2020 do 17:40 hodin
Nominace z Popelky Rakovník, celostátní přehlídky amatérského činoherního divadla pro děti a mládež.
02. 08. neděle od 19:30

Republika na nás čeká aneb Kde domov můj

Datum konání: neděle 2. 8. 2020 od 19:30 hodin, ukončení: neděle 2. 8. 2020 do 20:40 hodin
Nominace z Popelky Rakovník, celostátní přehlídky amatérského činoherního divadla pro děti a mládež.
02. 08. neděle od 14:15

Gedeonův uzel

Datum konání: neděle 2. 8. 2020 od 14:15 hodin, ukončení: neděle 2. 8. 2020 do 15:25 hodin
Nominace z přehlídky Orlická maska, krajské postupové přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla na Divadelní Piknik Volyně 2020.
02. 08. neděle od 21:45

Gedeonův uzel

Datum konání: neděle 2. 8. 2020 od 21:45 hodin, ukončení: neděle 2. 8. 2020 do 22:55 hodin
Nominace z přehlídky Orlická maska, krajské postupové přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla na Divadelní Piknik Volyně 2020.
02. 08. neděle od 17:30

Kohoutek

Datum konání: neděle 2. 8. 2020 od 17:30 hodin, ukončení: neděle 2. 8. 2020 do 19:00 hodin
Náš Kohoutek kokrhá už od roku 1984, tedy ten chrudimský, národopisný.
01. 08. sobota od 18:00

Šoury Roury

Datum konání: sobota 1. 8. 2020 od 18:00 hodin, ukončení: sobota 1. 8. 2020 do 19:00 hodin
Akustická folk-rocková fúze Honzy Šváchy, Jardy Rédla, Lukáše Leta a Heleny Parisové...
01. 08. sobota od 20:00

Band Of Heysek

Datum konání: sobota 1. 8. 2020 od 20:00 hodin, ukončení: sobota 1. 8. 2020 do 21:00 hodin
Parta hejsků, kteří skládají a hrají vlastní živočišné, blues, načichlé, syrově špinavé písně.
01. 08. sobota od 14:00

Koletova hornická hudba

Datum konání: sobota 1. 8. 2020 od 14:00 hodin, ukončení: sobota 1. 8. 2020 do 16:00 hodin
Zahájení 90. Jiráskova Hronova na náměstí Čs. armády v Hronově.
01. 08. sobota od 17:00

S čaganem lamag nohy

Datum konání: sobota 1. 8. 2020 od 17:00 hodin, ukončení: sobota 1. 8. 2020 do 17:50 hodin
Nominace ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla a nominace z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
01. 08. sobota od 17:00

Srnky

Datum konání: sobota 1. 8. 2020 od 17:00 hodin, ukončení: sobota 1. 8. 2020 do 18:05 hodin
Doporučení z Divadelního Pikniku Volyně 2019, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
01. 08. sobota od 18:30

Černý kocour

Datum konání: sobota 1. 8. 2020 od 18:30 hodin, ukončení: sobota 1. 8. 2020 do 19:00 hodin
Nominace z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
01. 08. sobota od 20:15

Srnky

Datum konání: sobota 1. 8. 2020 od 20:15 hodin, ukončení: sobota 1. 8. 2020 do 21:20 hodin
Doporučení z Divadelního Pikniku Volyně 2019, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
01. 08. sobota od 20:15

Černý kocour

Datum konání: sobota 1. 8. 2020 od 20:15 hodin, ukončení: sobota 1. 8. 2020 do 20:45 hodin
Nominace z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
01. 08. sobota od 21:30

S čaganem lamag nohy

Datum konání: sobota 1. 8. 2020 od 21:30 hodin, ukončení: sobota 1. 8. 2020 do 22:20 hodin
Nominace ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla a nominace z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
01. 08. sobota od 22:00

Loudky

Datum konání: sobota 1. 8. 2020 od 22:00 hodin, ukončení: sobota 1. 8. 2020 do 23:00 hodin
Kapela Loudky je hudební projekt založen Jiřím Švecem na začátku roku 2015.
31. 07. pátek od 18:00

Světáci

Datum konání: pátek 31. 7. 2020 od 18:00 hodin, ukončení: pátek 31. 7. 2020 do 20:15 hodin
Tři socialističtí fasádníci se v Praze šedesátých let snaží o to, aby se z nich stali intelektuálové a oslnili dámy z nóbl společnosti.
31. 07. pátek od 21:00

Hoblues

Datum konání: pátek 31. 7. 2020 od 21:00 hodin, ukončení: pátek 31. 7. 2020 do 22:00 hodin
22. 07. středa od 21:45

Případ mrtvého nebožtíka

Datum konání: středa 22. 7. 2020 od 21:45 hodin, ukončení: středa 22. 7. 2020 do 23:20 hodin
25. 06. čtvrtek od 15:00

Hup do prázdnin

Datum konání: čtvrtek 25. 6. 2020 od 15:00 hodin, ukončení: čtvrtek 25. 6. 2020 do 17:00 hodin
KIS Hronov a ZUŠ Hronov srdečně zvou na hudební a taneční pásmo.
23. 06. úterý od 18:00

Koncert absolventů ZUŠ Hronov

Datum konání: úterý 23. 6. 2020 od 18:00 hodin, ukončení: úterý 23. 6. 2020 do 20:00 hodin
ZUŠ Hronov srdečně zve na koncert absolventů.
20. 06. sobota od 16:00

Závěrečný koncert ZUŠ Hronov

Datum konání: sobota 20. 6. 2020 od 16:00 hodin, ukončení: sobota 20. 6. 2020 do 18:00 hodin
Závěrečný koncert žáků ZUŠ Hronov.
17. 06. středa od 21:45

Chlap na střídačku

Datum konání: středa 17. 6. 2020 od 21:45 hodin, ukončení: středa 17. 6. 2020 do 23:15 hodin
13. 05. středa od 19:00

Čtení ke kafi

Datum konání: středa 13. 5. 2020 od 19:00 hodin, ukončení: středa 13. 5. 2020 do 20:30 hodin
Scénické čtení z rukopisů Daniely Zbytovské v podání hereček Divadla MALÉhRY.
10. 05. neděle od 15:00

Den matek

Datum konání: neděle 10. 5. 2020 od 15:00 hodin, ukončení: neděle 10. 5. 2020 do 16:00 hodin
Koncert ZUŠ Hronov a hostů.
17. 04. pátek od 18:00

Setkání s Ondřejem Kepkou

Datum konání: pátek 17. 4. 2020 od 18:00 hodin, ukončení: pátek 17. 4. 2020 do 20:00 hodin
Pořádají členky Společnosti bratří Čapků v Hronově.
05. 04. neděle od 15:00

Noty na buben

Datum konání: neděle 5. 4. 2020 od 15:00 hodin, ukončení: neděle 5. 4. 2020 do 15:45 hodin
Nedělní rodinná pohádka - hraje divadlo KAKÁ Praha.
28. 03. sobota od 20:00

Ples sportu

Datum konání: sobota 28. 3. 2020 od 20:00 hodin, ukončení: neděle 29. 3. 2020 do 00:00 hodin
Ples pořádají Liga neregistrovaných hokejistů Hronov ve spolupráci s KIS Hronov a Městem Hronov.
26. 03. čtvrtek od 19:00

David Koller

Datum konání: čtvrtek 26. 3. 2020 od 19:00 hodin, ukončení: čtvrtek 26. 3. 2020 do 21:00 hodin
Acoustic tour
25. 03. středa od 19:00

Ze života ptactva III

Datum konání: středa 25. 3. 2020 od 19:00 hodin, ukončení: středa 25. 3. 2020 do 21:00 hodin
Již třetím pokračováním cyklu "Ze života ptactva" Vás provede ptačím světem Radek Podola.
24. 03. úterý od 19:00

David Koller

Datum konání: úterý 24. 3. 2020 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 24. 3. 2020 do 21:00 hodin
Acoustic tour
19. 03. čtvrtek od 17:00

Sólo pro Papuu

Datum konání: čtvrtek 19. 3. 2020 od 17:00 hodin
cestopisná přednáška Saši Ryvolové
12. 03. čtvrtek od 19:00

GR20 mýma očima

Datum konání: čtvrtek 12. 3. 2020 od 19:00 hodin, ukončení: čtvrtek 12. 3. 2020 do 20:30 hodin
Z Calenzany do Concy, 180 km s cestovatelkou Hanou Jampílkovou.
11. 03. středa od 18:00

Lucerničky

Datum konání: středa 11. 3. 2020 od 18:00 hodin, ukončení: středa 11. 3. 2020 do 19:00 hodin
K uctění památky slavného rodáka, spisovatele a dramatika Aloise Jiráska.
06. 03. pátek od 19:00

KOULE

Datum konání: pátek 6. 3. 2020 od 19:00 hodin, ukončení: pátek 6. 3. 2020 do 21:00 hodin
II. HRA V PŘEDPLATNÉM
04. 03. středa od 17:30

Thajská trilogie

Datum konání: středa 4. 3. 2020 od 17:30 hodin
cestopisná přednáška Tomáše Černohouse
03. 03. úterý od 19:00

Hana Zagorová a Petr Rezek

Datum konání: úterý 3. 3. 2020 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 3. 3. 2020 do 21:10 hodin
Exkluzivní koncert Hany Zagorové, Petra Rezka a doprovodné skupiny Boom!Band Jiřího Dvořáka
01. 03. neděle od 16:00

Noty na buben

Datum konání: neděle 1. 3. 2020 od 16:00 hodin, ukončení: neděle 1. 3. 2020 do 16:45 hodin
Nedělní rodinná pohádka - hraje divadlo KAKÁ Praha.
28. 02. pátek od 20:00

12. Školní ples

Datum konání: pátek 28. 2. 2020 od 20:00 hodin, ukončení: sobota 29. 2. 2020 do 01:00 hodin
Tradiční školní ples pořádá SRPDŠ při ZŠ a MŠ Hronov ve spolupráci s KIS Hronov.
23. 02. neděle od 15:00

Dětský karneval

Datum konání: neděle 23. 2. 2020 od 15:00 hodin, ukončení: neděle 23. 2. 2020 do 17:00 hodin
Název letošního maškarního bálu zní: ZIMNÍ RADOVÁNKY
22. 02. sobota od 15:00

Masopustní rej

Datum konání: sobota 22. 2. 2020 od 15:00 hodin, ukončení: sobota 22. 2. 2020 do 18:00 hodin
KIS Hronov ve spolupráci se Společenským klubem POHODA a DS Jiráskova divadla srdečně zvou na masopust.
21. 02. pátek od 18:00

Mikulášovy patálie

Datum konání: pátek 21. 2. 2020 od 18:00 hodin, ukončení: pátek 21. 2. 2020 do 20:00 hodin
V Jiráskově divadle pořádá Náchodský Swing.
18. 02. úterý od 19:00

Swing nylonového věku

Datum konání: úterý 18. 2. 2020 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 18. 2. 2020 do 21:00 hodin
Ondřej Havelka a jeho Melody Makers.
18. 02. úterý od 17:30

BARMA

Datum konání: úterý 18. 2. 2020 od 17:30 hodin
cestovatelská přednáška Davida Hainalla
13. 02. čtvrtek od 17:00

Valentýnka a narozeniny

Datum konání: čtvrtek 13. 2. 2020 od 17:00 hodin
Valentýnský program s vyráběním
12. 02. středa od 19:00

Pánská šatna aneb Mušketýři v Mexiku

Datum konání: středa 12. 2. 2020 od 19:00 hodin, ukončení: středa 12. 2. 2020 do 20:45 hodin
Ypsilonka se vrací ke svému vynálezu totální improvizace. Úspěšné písničky, řeči, atrakce a nápady.
06. 02. čtvrtek od 19:00

Tajemná místa Hronovska

Datum konání: čtvrtek 6. 2. 2020 od 19:00 hodin, ukončení: čtvrtek 6. 2. 2020 do 21:00 hodin
Přednáška o zajímavých místech Hronovska.
06. 02. čtvrtek od 17:30

Oheň a touha

Datum konání: čtvrtek 6. 2. 2020 od 17:30 hodin
obrazová a zvuková kompozice věnovaná 75. výročí úmrtí významného českého malíře a spisovatele Josefa Čapka
04. 02. úterý od 17:00

Otisky rukou

Datum konání: úterý 4. 2. 2020 od 17:00 hodin
knihovna všemi smysly
01. 02. sobota od 20:00

Myslivecký ples

Datum konání: sobota 1. 2. 2020 od 20:00 hodin, ukončení: neděle 2. 2. 2020 do 00:00 hodin
Honební Společenstvo Turov srdečně zve na myslivecký ples.
29. 01. středa od 19:00

Talkshow Iva Šmoldase a Radima Uzla

Datum konání: středa 29. 1. 2020 od 19:00 hodin, ukončení: středa 29. 1. 2020 do 20:00 hodin
PhDr. Ivo Šmoldas je český básník, nakladatelský redaktor, kulturní publicista, scenárista, moderátor a překladatel.
25. 01. sobota od 20:00

22. PLES MĚSTA HRONOVA

Datum konání: sobota 25. 1. 2020 od 20:00 hodin, ukončení: neděle 26. 1. 2020 do 00:00 hodin
Předprodej vstupenek bude spuštěn 6. ledna 2020.
25. 01. sobota od 08:00

Sportovní akce: Hronovská bruslička

Datum konání: sobota 25. 1. 2020 od 08:00 hodin, ukončení: sobota 25. 1. 2020 do 18:00 hodin
4. ročník krasobruslařských závodů
23. 01. čtvrtek od 19:00

Radůza

Datum konání: čtvrtek 23. 1. 2020 od 19:00 hodin, ukončení: čtvrtek 23. 1. 2020 do 20:30 hodin
17. 01. pátek od 19:00

Proč už ptáci nemají rádi přírodu...

Datum konání: pátek 17. 1. 2020 od 19:00 hodin, ukončení: pátek 17. 1. 2020 do 20:00 hodin
Přijďte si poslechnout zajímavosti z ptačí říše.
09. 01. čtvrtek od 19:00

BIOSTORY

Datum konání: čtvrtek 9. 1. 2020 od 19:00 hodin, ukončení: čtvrtek 9. 1. 2020 do 20:30 hodin
I. HRA V PŘEDPLATNÉM
20. 12. pátek od 19:00

Vánoce s panem Ladou

Datum konání: pátek 20. 12. 2019 od 19:00 hodin, ukončení: pátek 20. 12. 2019 do 20:30 hodin
ZUŠ Hronov a KIS Hronov srdečně zvou na hudebně taneční vystoupení.
12. 12. čtvrtek od 19:00

Spirituál kvintet

Datum konání: čtvrtek 12. 12. 2019 od 19:00 hodin, ukončení: čtvrtek 12. 12. 2019 do 20:30 hodin
Vánoční koncert jedné z nejpopulárnějších českých folkových skupin.
08. 12. neděle od 16:00

Adventní koncert

Datum konání: neděle 8. 12. 2019 od 16:00 hodin, ukončení: neděle 8. 12. 2019 do 18:00 hodin
Římskokatolická farnost Hronov a ZUŠ Hronov zvou na adventní koncert.
06. 12. pátek od 19:00

Adventní koncert

Datum konání: pátek 6. 12. 2019 od 19:00 hodin, ukončení: pátek 6. 12. 2019 do 21:00 hodin
David Novotný za podpory města Hronov a Kulturního a informačního střediska v Hronově pořádá adventní koncert.
05. 12. čtvrtek od 19:00

Prachy!!!

Datum konání: čtvrtek 5. 12. 2019 od 19:00 hodin, ukončení: čtvrtek 5. 12. 2019 do 21:00 hodin
Obrovský balík peněz může člověku naprosto rozvrátit život!
03. 12. úterý od 19:00

BSP

Datum konání: úterý 3. 12. 2019 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 3. 12. 2019 do 20:30 hodin
Kapela známá hitem Země vzdálená oslavila v loňském roce 25 let. Na podzim přijede BSP v čele s Kamilem Střihavkou do Hronova.
01. 12. neděle od 16:00

Adventní koncert

Datum konání: neděle 1. 12. 2019 od 16:00 hodin, ukončení: neděle 1. 12. 2019 do 18:00 hodin
Kulturní a informační středisko Hronov a ZUŠ Hronov zvou na koncert.
01. 12. neděle od 18:00

Rozsvícení vánočního stromku

Datum konání: neděle 1. 12. 2019 od 18:00 hodin, ukončení: neděle 1. 12. 2019 do 18:30 hodin
Pořádají: Město Hronov ve spolupráci s KIS Hronov, ZUŠ Hronov a Muzeem Náchodska.
30. 11. sobota od 19:00

TANEČNÍ - VĚNEČEK

Datum konání: sobota 30. 11. 2019 od 19:00 hodin, ukončení: neděle 1. 12. 2019 do 00:00 hodin
Zakončete s námi letošní taneční kurzy pro děti a mládež.
30. 11. sobota od 10:00

Zdobení stromečků ve mlýně

Datum konání: sobota 30. 11. 2019 od 10:00 hodin, ukončení: sobota 30. 11. 2019 do 15:00 hodin
Základní umělecká škola Hronov a členové Společnosti bratří Čapků.
26. 11. úterý od 19:00

Něžná noc

Datum konání: úterý 26. 11. 2019 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 26. 11. 2019 do 21:00 hodin
Koncert rockového básníka a osobitého hudebníka Jana Sahary Hedla a zpěvačky Blanky Šrůmové.
24. 11. neděle od 09:00

VÁNOČNÍ TRHY u nás v Hronově

Datum konání: neděle 24. 11. 2019 od 09:00 hodin, ukončení: neděle 24. 11. 2019 do 17:00 hodin
Srdečně zveme na již tradiční VÁNOČNÍ TRHY u nás v Hronově, které se konají na náměstí, ve foyer a Sále J. Čapka.
24. 11. neděle od 15:00

Vánoční příběh

Datum konání: neděle 24. 11. 2019 od 15:00 hodin, ukončení: neděle 24. 11. 2019 do 15:45 hodin
Poetická autorská loutková pohádka plná koled se opírá o původní české tradice.
21. 11. čtvrtek od 17:00

Podzimní láskování

Datum konání: čtvrtek 21. 11. 2019 od 17:00 hodin, ukončení: čtvrtek 21. 11. 2019 do 18:30 hodin
Na akci srdečně zve ZUŠ Hronov.
17. 11. neděle od 18:00

Ivo Jahelka - písničky zpod taláru

Datum konání: neděle 17. 11. 2019 od 18:00 hodin, ukončení: neděle 17. 11. 2019 do 19:30 hodin
Pořad „zpívajícího právníka“ Ivo Jahelky je sestaven z veselých příběhů ze života zpracovaných do písniček.
17. 11. neděle od 16:00

Vzpomínkové setkání

Datum konání: neděle 17. 11. 2019 od 16:00 hodin, ukončení: neděle 17. 11. 2019 do 17:00 hodin
Vzpomínkové setkání u památníku "Obětem komunismu".
15. 11. pátek od 18:00

Večerní toulání... tentokrát s lampiony

Datum konání: pátek 15. 11. 2019 od 18:00 hodin, ukončení: pátek 15. 11. 2019 do 20:00 hodin
Projďete opět tajemnými místy Hronova a na cestu si posviťte lampiony.
05. 11. úterý od 17:00

Výstava - 30. výročí od 17. listopadu 1989

Datum konání: úterý 5. 11. 2019 od 17:00 hodin, ukončení: úterý 5. 11. 2019 do 17:30 hodin
Výstavu pořádá Kulturní a informační středisko Hronov.
04. 11. pondělí od 09:00

Velká dobrodružství malého brouka

Datum konání: pondělí 4. 11. 2019 od 09:00 hodin, ukončení: pondělí 4. 11. 2019 do 10:00 hodin
Kulturní a informační středisko Hronov pořádá pro MŠ zbrusu novou pohádku.
22. 10. úterý od 19:00

Halina Pawlowská - Chuť do života

Datum konání: úterý 22. 10. 2019 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 22. 10. 2019 do 21:00 hodin
One woman show Haliny Pawlowské.
15. 10. úterý od 19:00

O řece Metuji aneb o historii tohoto významného toku

Datum konání: úterý 15. 10. 2019 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 15. 10. 2019 do 20:30 hodin
Cyklus přednášek o Hronovsku u příležitosti výročí 660 let první písemné zmínky o Hronově.
10. 10. čtvrtek od 19:00

Chlap na zabití

Datum konání: čtvrtek 10. 10. 2019 od 19:00 hodin, ukončení: čtvrtek 10. 10. 2019 do 20:20 hodin
Francouzská komedie o tom, jak se profesionální zabiják stane obětí sebevraha.
08. 10. úterý od 09:00

Zlatovláska

Datum konání: úterý 8. 10. 2019 od 09:00 hodin, ukončení: úterý 8. 10. 2019 do 10:00 hodin
Pohádka pro Mateřské školy, podle české lidové předlohy K. J. Erbena.
29. 09. neděle od 15:30

Na kouzelném paloučku

Datum konání: neděle 29. 9. 2019 od 15:30 hodin, ukončení: neděle 29. 9. 2019 do 16:30 hodin
Pro děti hraje loutkoherecká skupina Loudadlo, spolupracující s Českou televizí Praha na pořadu pro děti - "Studio kamarád".
26. 09. čtvrtek od 19:00

Čochtan vypravuje

Datum konání: čtvrtek 26. 9. 2019 od 19:00 hodin, ukončení: čtvrtek 26. 9. 2019 do 21:40 hodin
Nestárnoucí muzikál Jiřího Voskovce a Jana Wericha Divotvorný hrnec v osobité úpravě nejslavnějšího českého představitele vodníků Josefa Dvořáka.
17. 09. úterý od 19:00

Můžem i s mužem

Datum konání: úterý 17. 9. 2019 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 17. 9. 2019 do 20:30 hodin
Podobnost se seriálem Sex ve městě je čistě náhodná.
10. 08. sobota od 14:15

Jak jsem vyhrál válku

Datum konání: sobota 10. 8. 2019 od 14:15 hodin, ukončení: sobota 10. 8. 2019 do 16:35 hodin
Vojenská satira hraná mladými herci slibuje jak velkou legraci, tak hluboký zážitek.
10. 08. sobota od 16:15

Iluze

Datum konání: sobota 10. 8. 2019 od 16:15 hodin, ukončení: sobota 10. 8. 2019 do 17:25 hodin
Dva manželské páry prožily krásný život. Padesát dva let!
10. 08. sobota od 18:30

Jak jsem vyhrál válku

Datum konání: sobota 10. 8. 2019 od 18:30 hodin, ukončení: sobota 10. 8. 2019 do 20:50 hodin
Vojenská satira hraná mladými herci slibuje jak velkou legraci, tak hluboký zážitek.
10. 08. sobota od 19:30

Iluze

Datum konání: sobota 10. 8. 2019 od 19:30 hodin, ukončení: sobota 10. 8. 2019 do 20:40 hodin
Dva manželské páry prožily krásný život. Padesát dva let!
10. 08. sobota od 15:00

Ať žije Kocourkov!!!

Datum konání: sobota 10. 8. 2019 od 15:00 hodin, ukončení: sobota 10. 8. 2019 do 16:00 hodin
„Každá země měla či má svůj „Kocourkov “,stejně jako každý národ má své hlupáky tak se jim pojďte zasmát!“
10. 08. sobota od 17:15

Nízkotučný život

Datum konání: sobota 10. 8. 2019 od 17:15 hodin, ukončení: sobota 10. 8. 2019 do 18:05 hodin
Hořkosladká komedie o ženách, lásce, jídle a sebepoznání.
10. 08. sobota od 18:45

Kabinet létajících úžasností

Datum konání: sobota 10. 8. 2019 od 18:45 hodin, ukončení: sobota 10. 8. 2019 do 19:15 hodin
Italský žonglérus Vojtáno Vitorio z Doudleb vás seznámí s užitím žonglování v běžném životě.
09. 08. pátek od 23:00

Inpain

Datum konání: pátek 9. 8. 2019 od 23:00 hodin, ukončení: sobota 10. 8. 2019 do 00:00 hodin
Doprovodný program - park A. Jiráska 89. JH
09. 08. pátek od 23:00

Inpain

Datum konání: pátek 9. 8. 2019 od 23:00 hodin, ukončení: sobota 10. 8. 2019 do 00:00 hodin
Doprovodný program - park A. Jiráska 89. JH
09. 08. pátek od 22:45

GRÖNHOLMOVA METODA

Datum konání: pátek 9. 8. 2019 od 22:45 hodin, ukončení: sobota 10. 8. 2019 do 00:00 hodin
Hořká komedie odehrávající se během poněkud netradičního pracovního pohovoru.
09. 08. pátek od 21:30

Maniac

Datum konání: pátek 9. 8. 2019 od 21:30 hodin, ukončení: pátek 9. 8. 2019 do 22:30 hodin
Doprovodný program - park A. Jiráska 89. JH
09. 08. pátek od 18:30

Dirty Way

Datum konání: pátek 9. 8. 2019 od 18:30 hodin, ukončení: pátek 9. 8. 2019 do 19:30 hodin
Doprovodný program - park A. Jiráska 89. JH
09. 08. pátek od 20:00

Kohout plaší smrt

Datum konání: pátek 9. 8. 2019 od 20:00 hodin, ukončení: pátek 9. 8. 2019 do 21:00 hodin
Doprovodný program - park A. Jiráska 89. JH
09. 08. pátek od 21:30

Maniac

Datum konání: pátek 9. 8. 2019 od 21:30 hodin, ukončení: pátek 9. 8. 2019 do 22:30 hodin
Doprovodný program - park A. Jiráska 89. JH
09. 08. pátek od 17:00

Blue Noise

Datum konání: pátek 9. 8. 2019 od 17:00 hodin, ukončení: pátek 9. 8. 2019 do 18:00 hodin
Doprovodný program - park A. Jiráska 89. JH
09. 08. pátek od 18:30

Dirty Way

Datum konání: pátek 9. 8. 2019 od 18:30 hodin, ukončení: pátek 9. 8. 2019 do 19:30 hodin
Doprovodný program - park A. Jiráska 89. JH
09. 08. pátek od 20:00

Kohout plaší smrt

Datum konání: pátek 9. 8. 2019 od 20:00 hodin, ukončení: pátek 9. 8. 2019 do 21:00 hodin
Doprovodný program - park A. Jiráska 89. JH
09. 08. pátek od 21:30

Maniac

Datum konání: pátek 9. 8. 2019 od 21:30 hodin, ukončení: pátek 9. 8. 2019 do 22:30 hodin
Doprovodný program - park A. Jiráska 89. JH
09. 08. pátek od 15:00

Jak bylo, když nebylo

Datum konání: pátek 9. 8. 2019 od 15:00 hodin, ukončení: pátek 9. 8. 2019 do 15:40 hodin
Je už to tak na světě zařízeno a každý z nás to dobře zná.
09. 08. pátek od 14:15

Odborná porota

Datum konání: pátek 9. 8. 2019 od 14:15 hodin, ukončení: pátek 9. 8. 2019 do 15:15 hodin
motto: "Mlčení je taky názor." - Mgr. Martin Pšenička, Ph.D.
09. 08. pátek od 15:45

Analéma

Datum konání: pátek 9. 8. 2019 od 15:45 hodin, ukončení: pátek 9. 8. 2019 do 16:15 hodin
Nominace z Divadelního Pikiniku Volyně 2018, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
09. 08. pátek od 16:15

GRÖNHOLMOVA METODA

Datum konání: pátek 9. 8. 2019 od 16:15 hodin, ukončení: pátek 9. 8. 2019 do 17:30 hodin
Hořká komedie odehrávající se během poněkud netradičního pracovního pohovoru.
09. 08. pátek od 17:00

Bílé noci

Datum konání: pátek 9. 8. 2019 od 17:00 hodin, ukončení: pátek 9. 8. 2019 do 18:05 hodin
Sentimentální román ze vzpomínek snílkových.
09. 08. pátek od 18:00

Odborná porota

Datum konání: pátek 9. 8. 2019 od 18:00 hodin, ukončení: pátek 9. 8. 2019 do 19:00 hodin
motto: "Mlčení je taky názor." - Mgr. Martin Pšenička, Ph.D.
09. 08. pátek od 20:00

GRÖNHOLMOVA METODA

Datum konání: pátek 9. 8. 2019 od 20:00 hodin, ukončení: pátek 9. 8. 2019 do 21:15 hodin
Hořká komedie odehrávající se během poněkud netradičního pracovního pohovoru.
09. 08. pátek od 20:15

Analéma

Datum konání: pátek 9. 8. 2019 od 20:15 hodin, ukončení: pátek 9. 8. 2019 do 20:45 hodin
Nominace z Divadelního Pikiniku Volyně 2018, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
09. 08. pátek od 21:15

Bílé noci

Datum konání: pátek 9. 8. 2019 od 21:15 hodin, ukončení: pátek 9. 8. 2019 do 22:20 hodin
Sentimentální román ze vzpomínek snílkových.
09. 08. pátek od 10:00

Zpěvy staré Číny

Datum konání: pátek 9. 8. 2019 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 9. 8. 2019 do 10:15 hodin
Stará čínská poezie vypráví vedle milostných a přírodních motivů, zpracovaných s mimořádným citem a jímavostí, také bídu a utrpení, jež prostým lidem přináší nouzi, dynastické spory a války.
09. 08. pátek od 14:00

Zpěvy staré Číny

Datum konání: pátek 9. 8. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 9. 8. 2019 do 14:15 hodin
Stará čínská poezie vypráví vedle milostných a přírodních motivů, zpracovaných s mimořádným citem a jímavostí, také bídu a utrpení, jež prostým lidem přináší nouzi, dynastické spory a války.
09. 08. pátek od 16:00

Zpěvy staré Číny

Datum konání: pátek 9. 8. 2019 od 16:00 hodin, ukončení: pátek 9. 8. 2019 do 16:15 hodin
Stará čínská poezie vypráví vedle milostných a přírodních motivů, zpracovaných s mimořádným citem a jímavostí, také bídu a utrpení, jež prostým lidem přináší nouzi, dynastické spory a války.
08. 08. čtvrtek od 21:00

KoALA

Datum konání: čtvrtek 8. 8. 2019 od 21:00 hodin, ukončení: čtvrtek 8. 8. 2019 do 22:00 hodin
Doprovodný program - park A. Jiráska 89. JH
08. 08. čtvrtek od 15:00

Barbucha

Datum konání: čtvrtek 8. 8. 2019 od 15:00 hodin, ukončení: čtvrtek 8. 8. 2019 do 15:45 hodin
Pohádka o medvědáři jménem Kuba Kubikula, kterého doprovází medvídek Kubula, velký neposeda a mlsoun.
08. 08. čtvrtek od 20:00

KoALA party band

Datum konání: čtvrtek 8. 8. 2019 od 20:00 hodin, ukončení: čtvrtek 8. 8. 2019 do 21:15 hodin
Doprovodný program - park A. Jiráska 89. JH
08. 08. čtvrtek od 14:30

Hrnečku, vař!

Datum konání: čtvrtek 8. 8. 2019 od 14:30 hodin, ukončení: čtvrtek 8. 8. 2019 do 15:15 hodin
Autorská pohádka na motivy známého příběhu Karla Jaromíra Erbena o kouzelném hrnečku.
08. 08. čtvrtek od 16:15

GRÖNHOLMOVA METODA

Datum konání: čtvrtek 8. 8. 2019 od 16:15 hodin, ukončení: čtvrtek 8. 8. 2019 do 17:30 hodin
Hořká komedie odehrávající se během poněkud netradičního pracovního pohovoru.
08. 08. čtvrtek od 16:15

Ze života loutek

Datum konání: čtvrtek 8. 8. 2019 od 16:15 hodin, ukončení: čtvrtek 8. 8. 2019 do 17:45 hodin
"Zrcadlo se rozbilo, ale co odrážejí jeho střepy?"
08. 08. čtvrtek od 18:00

Hrnečku, vař!

Datum konání: čtvrtek 8. 8. 2019 od 18:00 hodin, ukončení: čtvrtek 8. 8. 2019 do 18:45 hodin
Autorská pohádka na motivy známého příběhu Karla Jaromíra Erbena o kouzelném hrnečku.
08. 08. čtvrtek od 19:00

GRÖNHOLMOVA METODA

Datum konání: čtvrtek 8. 8. 2019 od 19:00 hodin, ukončení: čtvrtek 8. 8. 2019 do 20:15 hodin
Hořká komedie odehrávající se během poněkud netradičního pracovního pohovoru.
08. 08. čtvrtek od 19:45

Ze života loutek

Datum konání: čtvrtek 8. 8. 2019 od 19:45 hodin, ukončení: čtvrtek 8. 8. 2019 do 21:15 hodin
"Zrcadlo se rozbilo, ale co odrážejí jeho střepy?"
08. 08. čtvrtek od 21:00

Hrnečku, vař!

Datum konání: čtvrtek 8. 8. 2019 od 21:00 hodin, ukončení: čtvrtek 8. 8. 2019 do 21:45 hodin
Autorská pohádka na motivy známého příběhu Karla Jaromíra Erbena o kouzelném hrnečku.
08. 08. čtvrtek od 21:45

Figura cum figuris

Datum konání: čtvrtek 8. 8. 2019 od 21:45 hodin, ukončení: čtvrtek 8. 8. 2019 do 22:25 hodin
V představení Figura cum figuris ne/užíváme nahotu dle uvážení...
08. 08. čtvrtek od 23:15

Figura cum figuris

Datum konání: čtvrtek 8. 8. 2019 od 23:15 hodin, ukončení: čtvrtek 8. 8. 2019 do 23:55 hodin
V představení Figura cum figuris ne/užíváme nahotu dle uvážení...
08. 08. čtvrtek od 14:00

Návšteva starej dámy

Datum konání: čtvrtek 8. 8. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: čtvrtek 8. 8. 2019 do 15:40 hodin
Hra je určitou závažnou výpoveďou o podplatiteľnosti sveta, resp. človeka – ako moc peňazí likviduje ľudskú morálku…
08. 08. čtvrtek od 18:15

Návšteva starej dámy

Datum konání: čtvrtek 8. 8. 2019 od 18:15 hodin, ukončení: čtvrtek 8. 8. 2019 do 19:55 hodin
Hra je určitou závažnou výpoveďou o podplatiteľnosti sveta, resp. človeka – ako moc peňazí likviduje ľudskú morálku…
08. 08. čtvrtek od 21:45

Figura cum figuris

Datum konání: čtvrtek 8. 8. 2019 od 21:45 hodin, ukončení: čtvrtek 8. 8. 2019 do 22:25 hodin
V představení Figura cum figuris ne/užíváme nahotu dle uvážení...
08. 08. čtvrtek od 23:15

Figura cum figuris

Datum konání: čtvrtek 8. 8. 2019 od 23:15 hodin, ukončení: čtvrtek 8. 8. 2019 do 23:55 hodin
V představení Figura cum figuris ne/užíváme nahotu dle uvážení...
08. 08. čtvrtek od 21:30

Modelka XXL

Datum konání: čtvrtek 8. 8. 2019 od 21:30 hodin, ukončení: čtvrtek 8. 8. 2019 do 22:30 hodin
Venda Andělová kdysi chtěla být modelka.
08. 08. čtvrtek od 18:30

Prima Jazz Band

Datum konání: čtvrtek 8. 8. 2019 od 18:30 hodin, ukončení: čtvrtek 8. 8. 2019 do 19:30 hodin
PRIMA Jazz Band - hudební počin swingových nadšenců regionů Náchodska a Broumovska
07. 08. středa od 20:30

Jananas

Datum konání: středa 7. 8. 2019 od 20:30 hodin, ukončení: středa 7. 8. 2019 do 22:00 hodin
Doprovodný program - park A. Jiráska 89. JH
07. 08. středa od 15:00

Kocour v botách

Datum konání: středa 7. 8. 2019 od 15:00 hodin, ukončení: středa 7. 8. 2019 do 15:50 hodin
Žili byli tři bratři a tatínek jim nechal dědictví...
07. 08. středa od 14:30

GRÖNHOLMOVA METODA

Datum konání: středa 7. 8. 2019 od 14:30 hodin, ukončení: středa 7. 8. 2019 do 15:45 hodin
Hořká komedie odehrávající se během poněkud netradičního pracovního pohovoru.
07. 08. středa od 16:15

Český děják

Datum konání: středa 7. 8. 2019 od 16:15 hodin, ukončení: středa 7. 8. 2019 do 17:25 hodin
Autorský kabaret inspirovaný českou historií
07. 08. středa od 17:15

GRÖNHOLMOVA METODA

Datum konání: středa 7. 8. 2019 od 17:15 hodin, ukončení: středa 7. 8. 2019 do 18:30 hodin
Hořká komedie odehrávající se během poněkud netradičního pracovního pohovoru.
07. 08. středa od 20:15

Český děják

Datum konání: středa 7. 8. 2019 od 20:15 hodin, ukončení: středa 7. 8. 2019 do 21:25 hodin
Autorský kabaret inspirovaný českou historií
07. 08. středa od 22:00

Český děják

Datum konání: středa 7. 8. 2019 od 22:00 hodin, ukončení: středa 7. 8. 2019 do 23:10 hodin
Autorský kabaret inspirovaný českou historií
07. 08. středa od 14:00

Zlatý drak

Datum konání: středa 7. 8. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: středa 7. 8. 2019 do 15:20 hodin
Tragikomedie z thajsko-čínsko-vietnamské restaurace Zlatý drak.
07. 08. středa od 16:15

O 14 dní dříve aneb svoboda nadvakrát

Datum konání: středa 7. 8. 2019 od 16:15 hodin, ukončení: středa 7. 8. 2019 do 17:45 hodin
Autorská inscenace Divadla Pod čarou od scenáristy a režiséra Františka Zborníka.
07. 08. středa od 16:15

Malý, hubený a jednooký + Postýlka

Datum konání: středa 7. 8. 2019 od 16:15 hodin, ukončení: středa 7. 8. 2019 do 17:00 hodin
Blok představení Malý, hubený a jednooký + Postýlka
07. 08. středa od 18:15

Malý, hubený a jednooký + Postýlka

Datum konání: středa 7. 8. 2019 od 18:15 hodin, ukončení: středa 7. 8. 2019 do 19:00 hodin
Blok představení Malý, hubený a jednooký + Postýlka
07. 08. středa od 19:45

O 14 dní dříve aneb svoboda nadvakrát

Datum konání: středa 7. 8. 2019 od 19:45 hodin, ukončení: středa 7. 8. 2019 do 21:15 hodin
Autorská inscenace Divadla Pod čarou od scenáristy a režiséra Františka Zborníka.
07. 08. středa od 19:45

Malý, hubený a jednooký + Postýlka

Datum konání: středa 7. 8. 2019 od 19:45 hodin, ukončení: středa 7. 8. 2019 do 20:30 hodin
Blok představení Malý, hubený a jednooký + Postýlka
07. 08. středa od 22:00

Zlatý drak

Datum konání: středa 7. 8. 2019 od 22:00 hodin, ukončení: středa 7. 8. 2019 do 23:20 hodin
Tragikomedie z thajsko-čínsko-vietnamské restaurace Zlatý drak.
07. 08. středa od 17:00

Improshow

Datum konání: středa 7. 8. 2019 od 17:00 hodin, ukončení: středa 7. 8. 2019 do 18:10 hodin
Show plná smíchu, o jejímž průběhu rozhodují sami diváci.
07. 08. středa od 18:45

Poem Macht Frei

Datum konání: středa 7. 8. 2019 od 18:45 hodin, ukončení: středa 7. 8. 2019 do 19:10 hodin
V plameni svíčky na pelesti spím...
07. 08. středa od 20:30

Poem Macht Frei

Datum konání: středa 7. 8. 2019 od 20:30 hodin, ukončení: středa 7. 8. 2019 do 20:55 hodin
V plameni svíčky na pelesti spím...
07. 08. středa od 22:30

Macbeth za 31min

Datum konání: středa 7. 8. 2019 od 22:30 hodin, ukončení: středa 7. 8. 2019 do 23:01 hodin
06. 08. úterý od 22:30

Divadlo bez zvířat

Datum konání: úterý 6. 8. 2019 od 22:30 hodin, ukončení: středa 7. 8. 2019 do 00:10 hodin
Sedm tak trochu normálních a tak trochu absurdních hříček.
06. 08. úterý od 23:00

Blondýna

Datum konání: úterý 6. 8. 2019 od 23:00 hodin, ukončení: středa 7. 8. 2019 do 00:00 hodin
Kytara, blondýna, rtěnka, řasenka, krásné šaty.
06. 08. úterý od 19:00

Warování

Datum konání: úterý 6. 8. 2019 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 6. 8. 2019 do 20:00 hodin
Pop - punk - rocková kapela Warování opět na JH.
06. 08. úterý od 15:00

Bao Bao

Datum konání: úterý 6. 8. 2019 od 15:00 hodin, ukončení: úterý 6. 8. 2019 do 15:40 hodin
Loutkovou pohádku ze starého Vietnamu vytvořili studenti katedry alternativního a loutkového divadla DAMU ve spolupráci se studenty HAMU.
06. 08. úterý od 12:00

Pejprboj

Datum konání: úterý 6. 8. 2019 od 12:00 hodin, ukončení: úterý 6. 8. 2019 do 12:40 hodin
Pantomima pro nejmenší.
06. 08. úterý od 14:15

Fílelém, Kosode, Miedo

Datum konání: úterý 6. 8. 2019 od 14:15 hodin, ukončení: úterý 6. 8. 2019 do 14:35 hodin
Každý z nás se něčeho bojí. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 Fílelém, Kosode, Miedo. Baf!
06. 08. úterý od 17:15

Fílelém, Kosode, Miedo

Datum konání: úterý 6. 8. 2019 od 17:15 hodin, ukončení: úterý 6. 8. 2019 do 17:35 hodin
Každý z nás se něčeho bojí. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 Fílelém, Kosode, Miedo. Baf!
06. 08. úterý od 18:30

Fílelém, Kosode, Miedo

Datum konání: úterý 6. 8. 2019 od 18:30 hodin, ukončení: úterý 6. 8. 2019 do 18:50 hodin
Každý z nás se něčeho bojí. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 Fílelém, Kosode, Miedo. Baf!
06. 08. úterý od 20:30

Sólo

Datum konání: úterý 6. 8. 2019 od 20:30 hodin, ukončení: úterý 6. 8. 2019 do 22:00 hodin
Od klasické pantomimy k butó, od fyzické komedie až po současné mimické divadlo.
06. 08. úterý od 21:00

Fílelém, Kosode, Miedo

Datum konání: úterý 6. 8. 2019 od 21:00 hodin, ukončení: úterý 6. 8. 2019 do 21:20 hodin
Každý z nás se něčeho bojí. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 Fílelém, Kosode, Miedo. Baf!
06. 08. úterý od 14:00

Divadlo bez zvířat

Datum konání: úterý 6. 8. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: úterý 6. 8. 2019 do 15:40 hodin
Sedm tak trochu normálních a tak trochu absurdních hříček.
06. 08. úterý od 16:15

Kauza Médeia

Datum konání: úterý 6. 8. 2019 od 16:15 hodin, ukončení: úterý 6. 8. 2019 do 17:15 hodin
Médeia, kterou bozi obdařili čarodějnými schopnostmi.
06. 08. úterý od 18:15

Kauza Médeia

Datum konání: úterý 6. 8. 2019 od 18:15 hodin, ukončení: úterý 6. 8. 2019 do 19:15 hodin
Médeia, kterou bozi obdařili čarodějnými schopnostmi.
06. 08. úterý od 21:00

Kauza Médeia

Datum konání: úterý 6. 8. 2019 od 21:00 hodin, ukončení: úterý 6. 8. 2019 do 22:00 hodin
Médeia, kterou bozi obdařili čarodějnými schopnostmi.
06. 08. úterý od 17:15

Stařec a facebook

Datum konání: úterý 6. 8. 2019 od 17:15 hodin, ukončení: úterý 6. 8. 2019 do 18:15 hodin
Solove komedialni predstaveni o ceste stareho namorniho vlka napric oceanem internetu. Smesice dobrodruzstvi, improvizace, fantazie, stupidity a zabavy.
06. 08. úterý od 22:00

Macbeth za 31min

Datum konání: úterý 6. 8. 2019 od 22:00 hodin, ukončení: úterý 6. 8. 2019 do 22:31 hodin
06. 08. úterý od 20:30

Heebie Jeebies

Datum konání: úterý 6. 8. 2019 od 20:30 hodin, ukončení: úterý 6. 8. 2019 do 21:30 hodin
Notoricky známá kapela Heebie Jeebies rozhýbe park A. Jiráska 6. srpna.
05. 08. pondělí od 20:00

Black Buřiňos

Datum konání: pondělí 5. 8. 2019 od 20:00 hodin, ukončení: pondělí 5. 8. 2019 do 21:30 hodin
Doprovodný program - park A. Jiráska 89. JH - dixieland z Týniště nad Orlicí
05. 08. pondělí od 15:00

Honza Pták

Datum konání: pondělí 5. 8. 2019 od 15:00 hodin, ukončení: pondělí 5. 8. 2019 do 15:35 hodin
Byl jednou jeden Honza.
05. 08. pondělí od 14:15

Tři ženy a zamilovaný lovec

Datum konání: pondělí 5. 8. 2019 od 14:15 hodin, ukončení: pondělí 5. 8. 2019 do 15:25 hodin
Inscenace k 350. výročí narození významného barokního malíře Petra Brandla (1668 – 1735).
05. 08. pondělí od 16:30

Fílelém, Kosode, Miedo

Datum konání: pondělí 5. 8. 2019 od 16:30 hodin, ukončení: pondělí 5. 8. 2019 do 16:50 hodin
Každý z nás se něčeho bojí. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 Fílelém, Kosode, Miedo. Baf!
05. 08. pondělí od 17:30

Tanga pro Ježíška

Datum konání: pondělí 5. 8. 2019 od 17:30 hodin, ukončení: pondělí 5. 8. 2019 do 18:35 hodin
Hořká komedie o náhodném setkání dvou stárnoucích osamělých ztroskotancích.
05. 08. pondělí od 19:45

Fílelém, Kosode, Miedo

Datum konání: pondělí 5. 8. 2019 od 19:45 hodin, ukončení: pondělí 5. 8. 2019 do 20:05 hodin
Každý z nás se něčeho bojí. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 Fílelém, Kosode, Miedo. Baf!
05. 08. pondělí od 20:00

Tanga pro Ježíška

Datum konání: pondělí 5. 8. 2019 od 20:00 hodin, ukončení: pondělí 5. 8. 2019 do 21:05 hodin
Hořká komedie o náhodném setkání dvou stárnoucích osamělých ztroskotancích.
05. 08. pondělí od 20:45

Tři ženy a zamilovaný lovec

Datum konání: pondělí 5. 8. 2019 od 20:45 hodin, ukončení: pondělí 5. 8. 2019 do 21:55 hodin
Inscenace k 350. výročí narození významného barokního malíře Petra Brandla (1668 – 1735).
05. 08. pondělí od 21:45

Fílelém, Kosode, Miedo

Datum konání: pondělí 5. 8. 2019 od 21:45 hodin, ukončení: pondělí 5. 8. 2019 do 22:05 hodin
Každý z nás se něčeho bojí. 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 Fílelém, Kosode, Miedo. Baf!
05. 08. pondělí od 22:30

Tanga pro Ježíška

Datum konání: pondělí 5. 8. 2019 od 22:30 hodin, ukončení: pondělí 5. 8. 2019 do 23:35 hodin
Hořká komedie o náhodném setkání dvou stárnoucích osamělých ztroskotancích.
05. 08. pondělí od 16:15

BLOK Tanec, tanec... a pantomima

Datum konání: pondělí 5. 8. 2019 od 16:15 hodin, ukončení: pondělí 5. 8. 2019 do 17:45 hodin
Nominace z Otevřena Kolín, celostátní přehlídky pantomimy a pohybového divadla a Nominace programové rady celostátní přehlídky scénického tance mládeže a dospělých Tanec, tanec... Jablonec nad Nisou.
05. 08. pondělí od 17:00

Variace na tygra

Datum konání: pondělí 5. 8. 2019 od 17:00 hodin, ukončení: pondělí 5. 8. 2019 do 18:10 hodin
Parta mladých studentů objeví knížku o Tracyho tygrovi, která je natolik nadchne a zaujme, že se spontánně rozhodnou převyprávět a přehrát si jí „jako na divadle“.
05. 08. pondělí od 22:15

Latrína Magika

Datum konání: pondělí 5. 8. 2019 od 22:15 hodin, ukončení: pondělí 5. 8. 2019 do 23:15 hodin
První autorská činoherní inscenace spolku, jež vznikala především kolektivní improvizací.
05. 08. pondělí od 18:45

Hlásná trouba aneb s pravdou ven

Datum konání: pondělí 5. 8. 2019 od 18:45 hodin, ukončení: pondělí 5. 8. 2019 do 19:05 hodin
Inscenace inspirovaná skutečností, že internet je nový mozek planety.
04. 08. neděle od 18:30

Hoblues

Datum konání: neděle 4. 8. 2019 od 18:30 hodin, ukončení: neděle 4. 8. 2019 do 19:30 hodin
Hronovská kapela zahraje v Parku A. Jiráska v neděli 4. srpna.
04. 08. neděle od 15:00

Mauglí

Datum konání: neděle 4. 8. 2019 od 15:00 hodin, ukončení: neděle 4. 8. 2019 do 15:40 hodin
Příběh o odvaze a přátelství se neobejde bez napětí a trochu nebezpečí, ale určitě se obejde bez zbytečných slov.
04. 08. neděle od 15:45

Legenda o lesích a lidech

Datum konání: neděle 4. 8. 2019 od 15:45 hodin, ukončení: neděle 4. 8. 2019 do 17:15 hodin
Repríza nejnovější inscenace DK Jirásek, rodové ságy inspirované severským románem Věčně zpívají lesy.
04. 08. neděle od 18:00

No Time for Losers

Datum konání: neděle 4. 8. 2019 od 18:00 hodin, ukončení: neděle 4. 8. 2019 do 18:35 hodin
Pro někoho životní moment, pro někoho fraška.
04. 08. neděle od 21:00

Legenda o lesích a lidech

Datum konání: neděle 4. 8. 2019 od 21:00 hodin, ukončení: neděle 4. 8. 2019 do 22:30 hodin
Repríza nejnovější inscenace DK Jirásek, rodové ságy inspirované severským románem Věčně zpívají lesy.
04. 08. neděle od 23:00

No Time for Losers

Datum konání: neděle 4. 8. 2019 od 23:00 hodin, ukončení: neděle 4. 8. 2019 do 23:35 hodin
Pro někoho životní moment, pro někoho fraška.
04. 08. neděle od 14:00

Ostře sledované vlaky

Datum konání: neděle 4. 8. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: neděle 4. 8. 2019 do 15:15 hodin
Divadelní adaptace vynikající novely Bohumila Hrabala.
04. 08. neděle od 16:15

Ostře sledované vlaky

Datum konání: neděle 4. 8. 2019 od 16:15 hodin, ukončení: neděle 4. 8. 2019 do 17:30 hodin
Divadelní adaptace vynikající novely Bohumila Hrabala.
04. 08. neděle od 13:00

No Time for Losers

Datum konání: neděle 4. 8. 2019 od 13:00 hodin, ukončení: neděle 4. 8. 2019 do 13:35 hodin
Pro někoho životní moment, pro někoho fraška.
04. 08. neděle od 14:30

Kdyby se ztratili ...

Datum konání: neděle 4. 8. 2019 od 14:30 hodin, ukončení: neděle 4. 8. 2019 do 14:50 hodin
Divadlo vzniklo pro svitavskou přehlídku POSED.
04. 08. neděle od 18:00

Kdyby se ztratili ...

Datum konání: neděle 4. 8. 2019 od 18:00 hodin, ukončení: neděle 4. 8. 2019 do 18:20 hodin
Divadlo vzniklo pro svitavskou přehlídku POSED.
04. 08. neděle od 19:30

Vávra aneb všechno, co jste chtěli...

Datum konání: neděle 4. 8. 2019 od 19:30 hodin, ukončení: neděle 4. 8. 2019 do 20:40 hodin
Jedním z nejznámějších a také nejlepších dramat českého divadla je Maryša bří Mrštíků. Ovšem tentokrát po našem.
04. 08. neděle od 20:00

Kdyby se ztratili ...

Datum konání: neděle 4. 8. 2019 od 20:00 hodin, ukončení: neděle 4. 8. 2019 do 20:20 hodin
Divadlo vzniklo pro svitavskou přehlídku POSED.
04. 08. neděle od 21:00

Kdyby se ztratili ...

Datum konání: neděle 4. 8. 2019 od 21:00 hodin, ukončení: neděle 4. 8. 2019 do 21:20 hodin
Divadlo vzniklo pro svitavskou přehlídku POSED.
04. 08. neděle od 22:00

Vávra aneb všechno, co jste chtěli...

Datum konání: neděle 4. 8. 2019 od 22:00 hodin, ukončení: neděle 4. 8. 2019 do 23:10 hodin
Jedním z nejznámějších a také nejlepších dramat českého divadla je Maryša bří Mrštíků. Ovšem tentokrát po našem.
04. 08. neděle od 14:00

Ostře sledované vlaky

Datum konání: neděle 4. 8. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: neděle 4. 8. 2019 do 15:15 hodin
Divadelní adaptace vynikající novely Bohumila Hrabala.
04. 08. neděle od 16:15

Ostře sledované vlaky

Datum konání: neděle 4. 8. 2019 od 16:15 hodin, ukončení: neděle 4. 8. 2019 do 17:30 hodin
Divadelní adaptace vynikající novely Bohumila Hrabala.
04. 08. neděle od 20:00

Tři sestry

Datum konání: neděle 4. 8. 2019 od 20:00 hodin, ukončení: neděle 4. 8. 2019 do 21:00 hodin
Na počátku byl Anton Pavlovič Čechov a ten napsal celkem seriózní hru o tom, kterak si tři dámy nejsou schopny zakoupit lístky na dráhu do Moskvy.
04. 08. neděle od 16:30

Skautská kapela

Datum konání: neděle 4. 8. 2019 od 16:30 hodin, ukončení: neděle 4. 8. 2019 do 18:00 hodin
Hradecká skautská kapela patří k nejstarším dechovým orchestrům. Byla založena v roce 1934 jako mládežnická kapela.
03. 08. sobota od 20:00

DAVID KRAUS

Datum konání: sobota 3. 8. 2019 od 20:00 hodin, ukončení: sobota 3. 8. 2019 do 21:00 hodin
Koncert Davida Krause v Parku A. Jiráska.
03. 08. sobota od 17:00

Du verstehst mich, nicht wahr?

Datum konání: sobota 3. 8. 2019 od 17:00 hodin, ukončení: sobota 3. 8. 2019 do 17:45 hodin
Mrož pomalu odchází. Odchází v plné síle a v radosti.
03. 08. sobota od 17:00

39 stupňů

Datum konání: sobota 3. 8. 2019 od 17:00 hodin, ukončení: sobota 3. 8. 2019 do 19:30 hodin
„Bláznivá špionážní komedie: pocta Alfredu Hitchockovi.“
03. 08. sobota od 20:45

Du verstehst mich, nicht wahr?

Datum konání: sobota 3. 8. 2019 od 20:45 hodin, ukončení: sobota 3. 8. 2019 do 21:30 hodin
Mrož pomalu odchází. Odchází v plné síle a v radosti.
03. 08. sobota od 21:00

39 stupňů

Datum konání: sobota 3. 8. 2019 od 21:00 hodin, ukončení: sobota 3. 8. 2019 do 23:30 hodin
„Bláznivá špionážní komedie: pocta Alfredu Hitchockovi.“
03. 08. sobota od 14:15

Audience

Datum konání: sobota 3. 8. 2019 od 14:15 hodin, ukončení: sobota 3. 8. 2019 do 15:15 hodin
Audience je jednoaktové tragikomické absurdní drama Václava Havla z roku 1975.
03. 08. sobota od 14:15

Kdyby se ztratili ...

Datum konání: sobota 3. 8. 2019 od 14:15 hodin, ukončení: sobota 3. 8. 2019 do 14:35 hodin
Divadlo vzniklo pro svitavskou přehlídku POSED.
03. 08. sobota od 17:00

Audience

Datum konání: sobota 3. 8. 2019 od 17:00 hodin, ukončení: sobota 3. 8. 2019 do 18:00 hodin
Audience je jednoaktové tragikomické absurdní drama Václava Havla z roku 1975.
03. 08. sobota od 18:30

Kdyby se ztratili ...

Datum konání: sobota 3. 8. 2019 od 18:30 hodin, ukončení: sobota 3. 8. 2019 do 18:50 hodin
Divadlo vzniklo pro svitavskou přehlídku POSED.
03. 08. sobota od 20:00

Kdyby se ztratili ...

Datum konání: sobota 3. 8. 2019 od 20:00 hodin, ukončení: sobota 3. 8. 2019 do 20:20 hodin
Divadlo vzniklo pro svitavskou přehlídku POSED.
03. 08. sobota od 22:15

Audience

Datum konání: sobota 3. 8. 2019 od 22:15 hodin, ukončení: sobota 3. 8. 2019 do 23:15 hodin
Audience je jednoaktové tragikomické absurdní drama Václava Havla z roku 1975.
03. 08. sobota od 16:30

Hudební svět s Čapky a jejich babičkou

Datum konání: sobota 3. 8. 2019 od 16:30 hodin, ukončení: sobota 3. 8. 2019 do 17:30 hodin
Literárně - hudební pořad v podání dětí ZUŠ, MŠ Hronov a hronovských členek Společnosti bratří Čapků
02. 08. pátek od 21:00

Benjaming´s Clan

Datum konání: pátek 2. 8. 2019 od 21:00 hodin, ukončení: pátek 2. 8. 2019 do 22:00 hodin
Celtic pop rock rozezní park Aloise Jiráska v pátek 2. srpna.
02. 08. pátek od 18:00

Bosé nohy v parku

Datum konání: pátek 2. 8. 2019 od 18:00 hodin, ukončení: pátek 2. 8. 2019 do 20:00 hodin
Komedie také o tom, že na změnu není nikdy pozdě.
02. 08. pátek od 18:30

Medvěd, který nebyl

Datum konání: pátek 2. 8. 2019 od 18:30 hodin, ukončení: pátek 2. 8. 2019 do 19:00 hodin
Dramatizace knížky Franka Tashlina - Medvěd, který nebyl
24. 07. středa od 21:40

Ženy v běhu

Datum konání: středa 24. 7. 2019 od 21:40 hodin, ukončení: středa 24. 7. 2019 do 23:13 hodin
Komedie o ženách, které se nebojí vyběhnout štěstí naproti
20. 07. sobota od 16:00

Hronovská pouť

Datum konání: sobota 20. 7. 2019 od 16:00 hodin, ukončení: sobota 20. 7. 2019 do 22:00 hodin
Tradiční akce, pouťové atrakce a stánkový prodej
28. 06. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 28. 6. 2019 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 28. 6. 2019 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
28. 06. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 28. 6. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 28. 6. 2019 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
21. 06. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 21. 6. 2019 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 21. 6. 2019 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
21. 06. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 21. 6. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 21. 6. 2019 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
19. 06. středa od 21:50

Bohemian Rhapsody

Datum konání: středa 19. 6. 2019 od 21:50 hodin, ukončení: středa 19. 6. 2019 do 23:40 hodin
English friendly / české titulky
15. 06. sobota od 09:00

Společné oslavy rokytenských spolků

Datum konání: sobota 15. 6. 2019 od 09:00 hodin do 23:00 hodin
130 let od založení SDH Rokytník, 100 let od založení TJ Sokol Rokytník, 130 let od založení Honební spol. Turov
14. 06. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 14. 6. 2019 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 14. 6. 2019 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
14. 06. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 14. 6. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 14. 6. 2019 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
12. 06. středa od 18:00

Se zpěvem a tancem: hup do prázdnin

Datum konání: středa 12. 6. 2019 od 18:00 hodin, ukončení: středa 12. 6. 2019 do 20:00 hodin
KIS Hronov a ZUŠ Hronov srdečně zvou na pásmo klasických, tanečních, popových a muzikálových melodií.
11. 06. úterý od 16:30

Slavnost školky

Datum konání: úterý 11. 6. 2019 od 16:30 hodin, ukončení: úterý 11. 6. 2019 do 18:00 hodin
Mateřská škola Hronov, Havlíčkova 520 zve na každoroční slavnost.
07. 06. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 7. 6. 2019 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 7. 6. 2019 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
07. 06. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 7. 6. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 7. 6. 2019 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
06. 06. čtvrtek od 16:00

Hronovské Hádě

Datum konání: čtvrtek 6. 6. 2019 od 16:00 hodin, ukončení: čtvrtek 6. 6. 2019 do 18:00 hodin
KIS Hronov a DDM Domino Hronov pořádají 15. ročník divadelního festivalu nejmenších herců.
02. 06. neděle od 14:00

Dětský den

Datum konání: neděle 2. 6. 2019 od 14:00 hodin
ve Velkém Dřevíči
01. 06. sobota od 14:00

Super summer 2019

Datum konání: sobota 1. 6. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: sobota 1. 6. 2019 do 17:00 hodin
Vyhlášení supersummer 2019 a sraz Aleše Lamky
31. 05. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 31. 5. 2019 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 31. 5. 2019 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
31. 05. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 31. 5. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 31. 5. 2019 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
28. 05. úterý od 19:00

Kutloch aneb i muži mají své sny

Datum konání: úterý 28. 5. 2019 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 28. 5. 2019 do 21:10 hodin
Do Jiráskova divadla na "Kutloch..." zve Náchodský SWING.
25. 05. sobota

Hronovské jablíčko

Datum konání: sobota 25. 5. 2019
19. ročník nepostupové soutěže tanečních kolektivů
24. 05. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 24. 5. 2019 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 24. 5. 2019 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
24. 05. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 24. 5. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 24. 5. 2019 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
24. 05. pátek od 16:00

Noc kostelů

Datum konání: pátek 24. 5. 2019 od 16:00 hodin, ukončení: pátek 24. 5. 2019 do 20:00 hodin
Na akci srdečně zvou Kulturní a informační středisko Hronov a Římskokatolická farnost Hronov.
23. 05. čtvrtek od 16:00

Hronovský Skřivánek

Datum konání: čtvrtek 23. 5. 2019 od 16:00 hodin, ukončení: čtvrtek 23. 5. 2019 do 21:20 hodin
26. ročník přehlídky pěveckých sborů mateřských škol náchodského regionu.
20. 05. pondělí od 18:00

Návštěva Muzea

Datum konání: pondělí 20. 5. 2019 od 18:00 hodin, ukončení: pondělí 20. 5. 2019 do 20:00 hodin
ZUŠ Hronov zve na hudebně - tanečně - divadelní představení.
18. 05. sobota od 14:00

Taky jsme žili v Hronově...

Datum konání: sobota 18. 5. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: sobota 18. 5. 2019 do 16:00 hodin
Komentovaná vycházka po Hronově.
18. 05. sobota od 08:00

Humanitární sbírka

Datum konání: sobota 18. 5. 2019 od 08:00 hodin do 17:00 hodin
18. 05. sobota od 18:00

ČESKO-POLSKÝ PULMARATON

Datum konání: sobota 18. 5. 2019 od 18:00 hodin
27. ročník silničního běhu
17. 05. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 17. 5. 2019 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 17. 5. 2019 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
17. 05. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 17. 5. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 17. 5. 2019 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
10. 05. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 10. 5. 2019 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 10. 5. 2019 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
10. 05. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 10. 5. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 10. 5. 2019 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
07. 05. úterý od 18:00

Závěrečný koncert ZUŠ Hronov

Datum konání: úterý 7. 5. 2019 od 18:00 hodin, ukončení: úterý 7. 5. 2019 do 20:00 hodin
Závěrečný koncert žáků ZUŠ Hronov.
03. 05. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 3. 5. 2019 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 3. 5. 2019 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
03. 05. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 3. 5. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 3. 5. 2019 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
30. 04. úterý od 15:00

Čarodějnický rej

Datum konání: úterý 30. 4. 2019 od 15:00 hodin do 00:00 hodin
26. 04. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 26. 4. 2019 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 26. 4. 2019 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
26. 04. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 26. 4. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 26. 4. 2019 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
26. 04. pátek od 19:00

Smím prosit?

Datum konání: pátek 26. 4. 2019 od 19:00 hodin, ukončení: pátek 26. 4. 2019 do 21:00 hodin
Screamers - mistři parodie a nadsázky umělecky okořeněné o divadelní přesah.
17. 04. středa od 17:00

8. žákovský koncert

Datum konání: středa 17. 4. 2019 od 17:00 hodin, ukončení: středa 17. 4. 2019 do 19:00 hodin
ZUŠ Hronov zve na jeden ze svých žákovských koncertů.
16. 04. úterý od 19:00

Kamelot

Datum konání: úterý 16. 4. 2019 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 16. 4. 2019 do 20:30 hodin
Koncert Romana Horkého a skupiny Kamelot v rámci turné k novému albu „Země tvých dlaní“.
12. 04. pátek od 18:00

Takoví normální zabijáci...

Datum konání: pátek 12. 4. 2019 od 18:00 hodin, ukončení: pátek 12. 4. 2019 do 19:00 hodin
Ornitologickou přednášku pořádá Kroužek Hronovských Ornitologických Laiků.
12. 04. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 12. 4. 2019 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 12. 4. 2019 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
12. 04. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 12. 4. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 12. 4. 2019 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
11. 04. čtvrtek od 19:00

Zdravý nemocný

Datum konání: čtvrtek 11. 4. 2019 od 19:00 hodin, ukončení: čtvrtek 11. 4. 2019 do 21:30 hodin
Po mně je veta! Jsem v agónii! Umírám! Jsem mrtev! Již cítím, kterak se lékařství na mně mstí!
07. 04. neděle od 09:00

Velikonoční trhy v Hronově

Datum konání: neděle 7. 4. 2019 od 09:00 hodin, ukončení: neděle 7. 4. 2019 do 17:00 hodin
Přijměte pozvání na již tradiční Velikonoční trhy u nás v Hronově.
05. 04. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 5. 4. 2019 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 5. 4. 2019 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
05. 04. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 5. 4. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 5. 4. 2019 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
05. 04. pátek od 09:00

Sborové vítání jara.

Datum konání: pátek 5. 4. 2019 od 09:00 hodin, ukončení: pátek 5. 4. 2019 do 10:00 hodin
Koncert pro žáky mateřských škol a 1. stupně základních škol.
05. 04. pátek od 19:00

Sborové vítání jara

Datum konání: pátek 5. 4. 2019 od 19:00 hodin, ukončení: pátek 5. 4. 2019 do 21:00 hodin
ZUŠ Hronov a KIS Hronov srdečně zvou na jarní koncert.
29. 03. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 29. 3. 2019 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 29. 3. 2019 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
29. 03. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 29. 3. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 29. 3. 2019 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
28. 03. čtvrtek od 19:00

Art

Datum konání: čtvrtek 28. 3. 2019 od 19:00 hodin, ukončení: čtvrtek 28. 3. 2019 do 20:45 hodin
Kolik pravdy, upřímnosti a tolerance unese přátelství?
27. 03. středa od 17:00

7. žákovský koncert

Datum konání: středa 27. 3. 2019 od 17:00 hodin, ukončení: středa 27. 3. 2019 do 19:00 hodin
ZUŠ Hronov zve na jeden ze svých žákovských koncertů.
26. 03. úterý od 18:00

Koncert žáků ZUŠ Hronov a konzervatoře Pardubice

Datum konání: úterý 26. 3. 2019 od 18:00 hodin, ukončení: úterý 26. 3. 2019 do 20:00 hodin
Pořádá ZUŠ Hronov a konzervatoř Pardubice ve spolupráci s Kulturním a informačním střediskem Hronov.
25. 03. pondělí od 19:00

Za hipíky a buddhisty do Himaláje

Datum konání: pondělí 25. 3. 2019 od 19:00 hodin, ukončení: pondělí 25. 3. 2019 do 20:30 hodin
Cestovatelská projekce popisuje příběh zvídavého studenta, který se rozhodl, že se vydá na mírně sebevražednou cestu do indické Himálaje, za prapůvodní myšlenkou východní filozofie a s nejmenším tušením o tom, co ho tam čeká...
24. 03. neděle od 13:30

Karneval na ledě

Datum konání: neděle 24. 3. 2019 od 13:30 hodin
23. 03. sobota od 20:00

Ples sportu

Datum konání: sobota 23. 3. 2019 od 20:00 hodin, ukončení: neděle 24. 3. 2019 do 00:00 hodin
Ples pořádají Liga neregistrovaných hokejistů Hronov ve spolupráci s KIS Hronov a Městem Hronov.
23. 03. sobota od 15:30

Michalovi mazlíčci

Datum konání: sobota 23. 3. 2019 od 15:30 hodin, ukončení: sobota 23. 3. 2019 do 16:30 hodin
"Michale, když máš na opasku ještě dvě volné dírky za přezkou, tak si nehraj na to, že jsi už dospělý!"
22. 03. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 22. 3. 2019 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 22. 3. 2019 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
22. 03. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 22. 3. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 22. 3. 2019 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
20. 03. středa od 18:00

Postel hospoda kostel

Datum konání: středa 20. 3. 2019 od 18:00 hodin, ukončení: středa 20. 3. 2019 do 19:30 hodin
Zbigniew Czendlik, pohodový, laskavý kněz z Lanškrouna, se představí v zábavné talk show.
15. 03. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 15. 3. 2019 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 15. 3. 2019 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
15. 03. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 15. 3. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 15. 3. 2019 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
14. 03. čtvrtek od 17:00

6. žákovský koncert

Datum konání: čtvrtek 14. 3. 2019 od 17:00 hodin, ukončení: čtvrtek 14. 3. 2019 do 19:00 hodin
ZUŠ Hronov a KIS Hronov srdečně zvou na další z řady žákovských koncertů.
08. 03. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 8. 3. 2019 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 8. 3. 2019 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
08. 03. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 8. 3. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 8. 3. 2019 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
01. 03. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 1. 3. 2019 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 1. 3. 2019 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
01. 03. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 1. 3. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 1. 3. 2019 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
24. 02. neděle od 15:00

Dětský maškarní bál

Datum konání: neděle 24. 2. 2019 od 15:00 hodin, ukončení: neděle 24. 2. 2019 do 17:00 hodin
Název letošního maškarního bálu zní: AŤ ŽIJÍ DUCHOVÉ!
22. 02. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 22. 2. 2019 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 22. 2. 2019 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
22. 02. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 22. 2. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 22. 2. 2019 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
19. 02. úterý od 19:00

Mlýny

Datum konání: úterý 19. 2. 2019 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 19. 2. 2019 do 21:15 hodin
Nejúspěšnější drama Divadla SKLEP, volně na motivy hry V. Havla a K. Bryndy.
16. 02. sobota od 15:00

Karneval pro děti

Datum konání: sobota 16. 2. 2019 od 15:00 hodin
v Rokytníku
15. 02. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 15. 2. 2019 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 15. 2. 2019 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
15. 02. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 15. 2. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 15. 2. 2019 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
15. 02. pátek od 20:00

Karneval pro dospělé

Datum konání: pátek 15. 2. 2019 od 20:00 hodin
v Rokytníku
15. 02. pátek od 20:00

11. školní ples

Datum konání: pátek 15. 2. 2019 od 20:00 hodin
08. 02. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 8. 2. 2019 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 8. 2. 2019 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
08. 02. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 8. 2. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 8. 2. 2019 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
04. 02. pondělí od 19:00

Turecká kavárna

Datum konání: pondělí 4. 2. 2019 od 19:00 hodin, ukončení: pondělí 4. 2. 2019 do 21:00 hodin
Václav Vydra v hlavní roli komických detektivních příběhů z Paříže.
01. 02. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 1. 2. 2019 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 1. 2. 2019 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
01. 02. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 1. 2. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 1. 2. 2019 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
26. 01. sobota od 20:00

21. PLES MĚSTA HRONOVA

Datum konání: sobota 26. 1. 2019 od 20:00 hodin, ukončení: neděle 27. 1. 2019 do 00:00 hodin
Předprodej vstupenek pro veřejnost bude spuštěn 4. ledna 2019 v IC Hronov a také online.
25. 01. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 25. 1. 2019 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 25. 1. 2019 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
25. 01. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 25. 1. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 25. 1. 2019 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
18. 01. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 18. 1. 2019 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 18. 1. 2019 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
18. 01. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 18. 1. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 18. 1. 2019 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
18. 01. pátek od 19:00

Rodina je základ státu

Datum konání: pátek 18. 1. 2019 od 19:00 hodin, ukončení: pátek 18. 1. 2019 do 21:00 hodin
Známá hra britského autora Raye Cooneyho z lékařského prostředí - hraje DS J. K. Tyl Meziměstí.
14. 01. pondělí od 09:00

Čert a Káča

Datum konání: pondělí 14. 1. 2019 od 09:00 hodin, ukončení: pondělí 14. 1. 2019 do 09:55 hodin
Kulturní středisko Hronov srdečně zve na pohádku Boženy Šimkové na motivy Boženy Němcové
11. 01. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 11. 1. 2019 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 11. 1. 2019 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
11. 01. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 11. 1. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 11. 1. 2019 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
04. 01. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 4. 1. 2019 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 4. 1. 2019 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
04. 01. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 4. 1. 2019 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 4. 1. 2019 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
18. 12. úterý od 19:00

Hej, člověče Boží

Datum konání: úterý 18. 12. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 18. 12. 2018 do 20:00 hodin
Lidová sousedská vánoční divadelní hra se zpěvy, vůněmi a chutí...
17. 12. pondělí od 09:00

Pohádky na Vánoce

Datum konání: pondělí 17. 12. 2018 od 09:00 hodin, ukončení: pondělí 17. 12. 2018 do 10:00 hodin
Pohádka předvánočního času s písničkami na motivy klasického příběhu O poutníkovi.
17. 12. pondělí od 19:00

Vánoční koncert

Datum konání: pondělí 17. 12. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: pondělí 17. 12. 2018 do 20:30 hodin
Pohádkové Vánoce se ZUŠ Hronov.
14. 12. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 14. 12. 2018 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 14. 12. 2018 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
14. 12. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 14. 12. 2018 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 14. 12. 2018 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
14. 12. pátek od 19:00

Vánoce s panem Mozartem

Datum konání: pátek 14. 12. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: pátek 14. 12. 2018 do 21:00 hodin
Můžete natěšeni býti na výkony pěvecké, hudební i taneční.
13. 12. čtvrtek od 19:00

Jakub Smolík s kapelou

Datum konání: čtvrtek 13. 12. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: čtvrtek 13. 12. 2018 do 21:40 hodin
Vánoční koncertní vystoupení věčného romantika s doprovodnou skupinou v Hronově.
07. 12. pátek od 19:00

Adventní koncert

Datum konání: pátek 7. 12. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: pátek 7. 12. 2018 do 21:00 hodin
David Novotný za podpory města Hronov a Kulturního a informačního střediska v Hronově pořádá adventní koncert.
07. 12. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 7. 12. 2018 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 7. 12. 2018 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
07. 12. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 7. 12. 2018 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 7. 12. 2018 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
06. 12. čtvrtek od 19:00

Kočka v oregánu

Datum konání: čtvrtek 6. 12. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: čtvrtek 6. 12. 2018 do 21:05 hodin
Britský komediální hit poprvé v Hronově.
02. 12. neděle od 16:00

Adventní koncert ZUŠ Hronov

Datum konání: neděle 2. 12. 2018 od 16:00 hodin, ukončení: neděle 2. 12. 2018 do 18:00 hodin
Výtěžek z koncertu bude věnován charitativnímu bazaru Stromek splněných přání.
02. 12. neděle od 18:00

Slavnostní rozsvícení vánočních stromků

Datum konání: neděle 2. 12. 2018 od 18:00 hodin, ukončení: neděle 2. 12. 2018 do 18:30 hodin
Pořádají: Město Hronov ve spolupráci s KIS Hronov, SDH Rokytník a SDH Velký Dřevíč a Spolek Modré srdce o. s.
01. 12. sobota od 19:00

TANEČNÍ - VĚNEČEK

Datum konání: sobota 1. 12. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: neděle 2. 12. 2018 do 00:00 hodin
Zakončete s námi letošní taneční kurzy pro děti a mládež.
30. 11. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 30. 11. 2018 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 30. 11. 2018 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
30. 11. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 30. 11. 2018 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 30. 11. 2018 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
25. 11. neděle od 09:00

VÁNOČNÍ TRHY u nás v Hronově

Datum konání: neděle 25. 11. 2018 od 09:00 hodin, ukončení: neděle 25. 11. 2018 do 17:00 hodin
Srdečně zveme na již tradiční VÁNOČNÍ TRHY u nás v Hronově, které se konají na náměstí, ve foyer a Sále J. Čapka.
25. 11. neděle od 16:00

O Luciáškovi

Datum konání: neděle 25. 11. 2018 od 16:00 hodin, ukončení: neděle 25. 11. 2018 do 17:00 hodin
Mikulášská nadílka pro všechny děti.
23. 11. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 23. 11. 2018 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 23. 11. 2018 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
23. 11. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 23. 11. 2018 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 23. 11. 2018 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
21. 11. středa od 19:00

Ze života ptactva II.

Datum konání: středa 21. 11. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: středa 21. 11. 2018 do 20:30 hodin
DS Jiráskova divadla ve spolupráci s KIS Hronov pořádá recesně hudební přednášku.
21. 11. středa od 19:00

Ze života ptactva II.

Datum konání: středa 21. 11. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: středa 21. 11. 2018 do 20:30 hodin
DS Jiráskova divadla ve spolupráci s KIS Hronov pořádá recesně hudební přednášku.
17. 11. sobota od 16:00

Vzpomínkové setkání

Datum konání: sobota 17. 11. 2018 od 16:00 hodin
u památníku "Obětem komunismu"
16. 11. pátek od 18:00

Večerní toulání masek městem

Datum konání: pátek 16. 11. 2018 od 18:00 hodin, ukončení: pátek 16. 11. 2018 do 20:00 hodin
Akce pro rodiče s dětmi, která se bude konat v předvečer noci divadel.
16. 11. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 16. 11. 2018 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 16. 11. 2018 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
16. 11. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 16. 11. 2018 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 16. 11. 2018 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
09. 11. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 9. 11. 2018 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 9. 11. 2018 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
09. 11. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 9. 11. 2018 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 9. 11. 2018 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
07. 11. středa od 19:00

Zelňačka

Datum konání: středa 7. 11. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: středa 7. 11. 2018 do 21:05 hodin
K cemu vylepsovat svet, kdyz to nejlepsi bylo jiz davno vymysleno?
02. 11. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 2. 11. 2018 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 2. 11. 2018 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
02. 11. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 2. 11. 2018 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 2. 11. 2018 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
31. 10. středa od 19:00

Miláček Anna

Datum konání: středa 31. 10. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: středa 31. 10. 2018 do 21:35 hodin
Světově proslulá komedie o tom, že není šikovné přivést si domů milence právě, když má váš manžel v ložnici svou přítelkyni. Ještě, že je tu služka Anna...
26. 10. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 26. 10. 2018 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 26. 10. 2018 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
26. 10. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 26. 10. 2018 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 26. 10. 2018 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
24. 10. středa od 19:00

Bosenské údolí pyramid

Datum konání: středa 24. 10. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: středa 24. 10. 2018 do 21:00 hodin
Přednáška vhodná pro milovníky odhalování záhad a tajemství.
19. 10. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 19. 10. 2018 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 19. 10. 2018 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
19. 10. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 19. 10. 2018 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 19. 10. 2018 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
19. 10. pátek od 19:00

Koncert pěveckého sboru Dalibor

Datum konání: pátek 19. 10. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: pátek 19. 10. 2018 do 21:00 hodin
Koncert ke 110. výročí pěveckého sboru Dalibor a v rámci oslav 100. výročí založení republiky.
18. 10. čtvrtek od 19:00

Dívčí válka

Datum konání: čtvrtek 18. 10. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: čtvrtek 18. 10. 2018 do 21:00 hodin
Dívčí válka je nejúspěšnější a nejhranější ze všech divadelních her v České republice. Jeho atraktivnost se skrývá především v lehkosti žánru, nadsázce, využitých tématech a také v hereckém obsazení.
16. 10. úterý od 09:00

Když jde kůzle otevřít

Datum konání: úterý 16. 10. 2018 od 09:00 hodin, ukončení: úterý 16. 10. 2018 do 09:50 hodin
Hravé divadlo hraje pro děti z MŠ a 1. stupeň ZŠ i veřejnost.
12. 10. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 12. 10. 2018 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 12. 10. 2018 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
07. 10. neděle od 18:00

6 NaChodníku a Miloň Čepelka

Datum konání: neděle 7. 10. 2018 od 18:00 hodin, ukončení: neděle 7. 10. 2018 do 19:30 hodin
Večer poetického čtení, cimrmanologa, textaře, básníka a prozaika Miloně Čepelky v doprovodu náchodského šansonového uskupení 6 NaChodníku.
06. 10. sobota od 10:00

100 let republiky

Datum konání: sobota 6. 10. 2018 od 10:00 hodin
05. 10. pátek od 18:00

Přednáška 1. světová válka

Datum konání: pátek 5. 10. 2018 od 18:00 hodin, ukončení: pátek 5. 10. 2018 do 19:00 hodin
V rámci oslav 100. výročí samostatné republiky.
04. 10. čtvrtek od 17:00

Výstava 100 let republiky

Datum konání: čtvrtek 4. 10. 2018 od 17:00 hodin, ukončení: čtvrtek 4. 10. 2018 do 17:30 hodin
Vernisáž se uskuteční 4. října ve foyeru Sálu Josefa Čapka od 17 hodin.
04. 10. čtvrtek od 17:00

Lásky Karla Čapka

Datum konání: čtvrtek 4. 10. 2018 od 17:00 hodin
přednáška
03. 10. středa od 17:00

SEMTAM

Datum konání: středa 3. 10. 2018 od 17:00 hodin do 18:00 hodin
zábavné tvoření technikou tkaní, aneb co se dělalo v regionu před 150 lety.
02. 10. úterý od 17:30

Izrael a Jeruzalém

Datum konání: úterý 2. 10. 2018 od 17:30 hodin
přednáška PhDr. Robina Böhnische
01. 10. pondělí od 17:00

Spolkla mě knihovna

Datum konání: pondělí 1. 10. 2018 od 17:00 hodin do 18:00 hodin
program pro děti plný zajímavých informací, čtení, her a tvoření
27. 09. čtvrtek od 19:00

Rok na vsi

Datum konání: čtvrtek 27. 9. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: čtvrtek 27. 9. 2018 do 21:45 hodin
Románová kronika bratří Mrštíků popisující události ve fiktivní moravské vesničce během jednoho roku v posledním desetiletí 19. století. Hraje DS Vrchlický Jaroměř.
21. 09. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 21. 9. 2018 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 21. 9. 2018 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
21. 09. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 21. 9. 2018 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 21. 9. 2018 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
20. 09. čtvrtek od 17:00

Fotopokec

Datum konání: čtvrtek 20. 9. 2018 od 17:00 hodin, ukončení: čtvrtek 20. 9. 2018 do 20:00 hodin
Debatní setkání fotografů.
14. 09. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 14. 9. 2018 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 14. 9. 2018 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
14. 09. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 14. 9. 2018 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 14. 9. 2018 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
08. 09. sobota

Veřejné bruslení

Datum konání: sobota 8. 9. 2018, ukončení: neděle 9. 9. 2018
1. sklouznutí na zimním stadionu v Hronově
07. 09. pátek od 10:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 7. 9. 2018 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 7. 9. 2018 do 11:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
07. 09. pátek od 14:00

Prohlídky Jiráskova divadla

Datum konání: pátek 7. 9. 2018 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 7. 9. 2018 do 15:00 hodin
Příležitost pro všechny zvídavé aneb prozkoumej divadlo i "U NÁS".
31. 08. pátek od 20:30

Tátova volha

Datum konání: pátek 31. 8. 2018 od 20:30 hodin, ukončení: pátek 31. 8. 2018 do 22:00 hodin
Kino na kolečkách Vás zve na novou českou tragikomedii o pozůstalých po údajném záletníkovi...
11. 08. sobota od 14:15

Bez šance

Datum konání: sobota 11. 8. 2018 od 14:15 hodin, ukončení: sobota 11. 8. 2018 do 15:15 hodin
Punk-rocková smršť z Police nad Metují rozmetá park A. Jiráska 10. srpna.
11. 08. sobota od 15:45

Dragon

Datum konání: sobota 11. 8. 2018 od 15:45 hodin, ukončení: sobota 11. 8. 2018 do 16:45 hodin
Bigbítová smečka z východních Čech vtrhne do parku A. Jiráska 10. srpna.
11. 08. sobota od 17:15

Band-a-SKA

Datum konání: sobota 11. 8. 2018 od 17:15 hodin, ukončení: sobota 11. 8. 2018 do 18:15 hodin
Band-a-SKA na vás vlítne v parku A. Jiráska 10. srpna.
11. 08. sobota od 20:15

Asfalto

Datum konání: sobota 11. 8. 2018 od 20:15 hodin, ukončení: sobota 11. 8. 2018 do 21:15 hodin
Se svou pověstnou živelností s undergroundovým přístupem zahraje Asfalto v parku A. Jiráska 10. srpna.
11. 08. sobota od 17:00

The Acoustics

Datum konání: sobota 11. 8. 2018 od 17:00 hodin, ukončení: sobota 11. 8. 2018 do 18:00 hodin
Amatérská kapela hrající repertoár The Beatles se představí v parku A. Jiráska 11. srpna.
11. 08. sobota od 07:00

Bez šance

Datum konání: sobota 11. 8. 2018 od 07:00 hodin, ukončení: sobota 11. 8. 2018 do 08:00 hodin
Punk-rocková smršť z Police nad Metují rozmetá park A. Jiráska 10. srpna.
11. 08. sobota od 08:30

Dragon

Datum konání: sobota 11. 8. 2018 od 08:30 hodin, ukončení: sobota 11. 8. 2018 do 09:30 hodin
Bigbítová smečka z východních Čech vtrhne do parku A. Jiráska 10. srpna.
11. 08. sobota od 10:00

Band-a-SKA

Datum konání: sobota 11. 8. 2018 od 10:00 hodin, ukončení: sobota 11. 8. 2018 do 11:00 hodin
Band-a-SKA na vás vlítne v parku A. Jiráska 10. srpna.
11. 08. sobota od 11:30

B_side

Datum konání: sobota 11. 8. 2018 od 11:30 hodin, ukončení: sobota 11. 8. 2018 do 12:30 hodin
Do parku A. Jiráska si skočte na vyladěný, ostřejší "crossover-screamo" 10. srpna.
11. 08. sobota od 13:00

Asfalto

Datum konání: sobota 11. 8. 2018 od 13:00 hodin, ukončení: sobota 11. 8. 2018 do 14:00 hodin
Se svou pověstnou živelností s undergroundovým přístupem zahraje Asfalto v parku A. Jiráska 10. srpna.
11. 08. sobota od 15:00

Pískomil se vrací

Datum konání: sobota 11. 8. 2018 od 15:00 hodin, ukončení: sobota 11. 8. 2018 do 16:00 hodin
Dovádivý koncert pro rodiny s dětmi.
11. 08. sobota od 15:00

Sedm synů

Datum konání: sobota 11. 8. 2018 od 15:00 hodin, ukončení: sobota 11. 8. 2018 do 15:50 hodin
V doprovodném programu se představí vypravěč Martin Hak.
11. 08. sobota od 15:00

PEKLO V HOTELU WESTMINSTER

Datum konání: sobota 11. 8. 2018 od 15:00 hodin, ukončení: sobota 11. 8. 2018 do 17:20 hodin
Doporučení z Divadelního Pikiniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
11. 08. sobota od 16:15

AŤ ŽIJOU HOŠTICE

Datum konání: sobota 11. 8. 2018 od 16:15 hodin, ukončení: sobota 11. 8. 2018 do 18:00 hodin
Doporučení z Divadelního Pikiniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
11. 08. sobota od 18:15

Mort

Datum konání: sobota 11. 8. 2018 od 18:15 hodin, ukončení: sobota 11. 8. 2018 do 20:35 hodin
Ve volném programu se představí Divadelní spolek Lázně Toušeň.
11. 08. sobota od 18:30

Orientální show

Datum konání: sobota 11. 8. 2018 od 18:30 hodin, ukončení: sobota 11. 8. 2018 do 19:30 hodin
Orientální show skupiny SAHAR a jejich hostů s vámi poletí jako na létajícím koberci do pohádkového světa orientálních tanečnic, třpytivých kostýmů, magických tanců pouště a to vše za zvuku živých bubnů.
11. 08. sobota od 18:30

PEKLO V HOTELU WESTMINSTER

Datum konání: sobota 11. 8. 2018 od 18:30 hodin, ukončení: sobota 11. 8. 2018 do 20:50 hodin
Doporučení z Divadelního Pikiniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
11. 08. sobota od 19:00

AŤ ŽIJOU HOŠTICE

Datum konání: sobota 11. 8. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: sobota 11. 8. 2018 do 20:45 hodin
Doporučení z Divadelního Pikiniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
10. 08. pátek od 23:00

GRÖNHOLMOVA METODA

Datum konání: pátek 10. 8. 2018 od 23:00 hodin, ukončení: sobota 11. 8. 2018 do 00:15 hodin
Nominace z Divadelního Pikiniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
10. 08. pátek od 23:00

Asfalto

Datum konání: pátek 10. 8. 2018 od 23:00 hodin, ukončení: sobota 11. 8. 2018 do 00:00 hodin
Se svou pověstnou živelností s undergroundovým přístupem zahraje Asfalto v parku A. Jiráska 10. srpna.
10. 08. pátek od 10:00

EZOPOVO ZVÍŘECTVO

Datum konání: pátek 10. 8. 2018 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 10. 8. 2018 do 10:45 hodin
Nominace z Popelka Rakovník, celostátní přehlídky amatérského činoherního divadla pro děti a mládež.
10. 08. pátek od 14:00

GRÖNHOLMOVA METODA

Datum konání: pátek 10. 8. 2018 od 14:00 hodin, ukončení: pátek 10. 8. 2018 do 15:15 hodin
Nominace z Divadelního Pikiniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
10. 08. pátek od 14:15

SVETLO JE AKO VODA

Datum konání: pátek 10. 8. 2018 od 14:15 hodin, ukončení: pátek 10. 8. 2018 do 14:50 hodin
Nominace Českého střediska AITA/IATA.
10. 08. pátek od 15:30

EZOPOVO ZVÍŘECTVO

Datum konání: pátek 10. 8. 2018 od 15:30 hodin, ukončení: pátek 10. 8. 2018 do 16:15 hodin
Nominace z Popelka Rakovník, celostátní přehlídky amatérského činoherního divadla pro děti a mládež.
10. 08. pátek od 16:15

SVETLO JE AKO VODA

Datum konání: pátek 10. 8. 2018 od 16:15 hodin, ukončení: pátek 10. 8. 2018 do 16:50 hodin
Nominace Českého střediska AITA/IATA.
10. 08. pátek od 16:45

HONBA ZA METEOREM

Datum konání: pátek 10. 8. 2018 od 16:45 hodin, ukončení: pátek 10. 8. 2018 do 17:45 hodin
Doporučení z Popelka Rakovník, celostátní přehlídky amatérského činoherního divadla pro děti a mládež.
10. 08. pátek od 17:45

EZOPOVO ZVÍŘECTVO

Datum konání: pátek 10. 8. 2018 od 17:45 hodin, ukončení: pátek 10. 8. 2018 do 18:30 hodin
Nominace z Popelka Rakovník, celostátní přehlídky amatérského činoherního divadla pro děti a mládež.
10. 08. pátek od 18:15

LoutnaCZ

Datum konání: pátek 10. 8. 2018 od 18:15 hodin, ukončení: pátek 10. 8. 2018 do 19:30 hodin
Geisslers Hofcomoedianten - příběh opravdové české kapely v inscenovaném koncertu - doprovodný program.
10. 08. pátek od 19:30

HONBA ZA METEOREM

Datum konání: pátek 10. 8. 2018 od 19:30 hodin, ukončení: pátek 10. 8. 2018 do 20:30 hodin
Doporučení z Popelka Rakovník, celostátní přehlídky amatérského činoherního divadla pro děti a mládež.
10. 08. pátek od 20:30

OK plus F

Datum konání: pátek 10. 8. 2018 od 20:30 hodin, ukončení: pátek 10. 8. 2018 do 21:45 hodin
Cesta k radosti z méně iluzivního divadla, Divadla Kámen - v doprovodném programu.
10. 08. pátek od 20:45

GRÖNHOLMOVA METODA

Datum konání: pátek 10. 8. 2018 od 20:45 hodin, ukončení: pátek 10. 8. 2018 do 22:00 hodin
Nominace z Divadelního Pikiniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
10. 08. pátek od 21:10

LoutnaCZ

Datum konání: pátek 10. 8. 2018 od 21:10 hodin, ukončení: pátek 10. 8. 2018 do 22:25 hodin
Geisslers Hofcomoedianten - příběh opravdové české kapely v inscenovaném koncertu - doprovodný program.
10. 08. pátek od 15:00

Kejklíři Ovce

Datum konání: pátek 10. 8. 2018 od 15:00 hodin, ukončení: pátek 10. 8. 2018 do 15:45 hodin
Uvidíte, co jste ještě neviděli…. Uslyšíte, co jste ještě neslyšeli…
10. 08. pátek od 16:00

Pavouk a tanečnice

Datum konání: pátek 10. 8. 2018 od 16:00 hodin, ukončení: pátek 10. 8. 2018 do 16:50 hodin
Vypráví Martin Hak.
10. 08. pátek od 17:00

Bez šance

Datum konání: pátek 10. 8. 2018 od 17:00 hodin, ukončení: pátek 10. 8. 2018 do 18:00 hodin
Punk-rocková smršť z Police nad Metují rozmetá park A. Jiráska 10. srpna.
10. 08. pátek od 18:30

Dragon

Datum konání: pátek 10. 8. 2018 od 18:30 hodin, ukončení: pátek 10. 8. 2018 do 19:30 hodin
Bigbítová smečka z východních Čech vtrhne do parku A. Jiráska 10. srpna.
10. 08. pátek od 20:00

Band-a-SKA

Datum konání: pátek 10. 8. 2018 od 20:00 hodin, ukončení: pátek 10. 8. 2018 do 21:00 hodin
Band-a-SKA na vás vlítne v parku A. Jiráska 10. srpna.
10. 08. pátek od 21:30

B_side

Datum konání: pátek 10. 8. 2018 od 21:30 hodin, ukončení: pátek 10. 8. 2018 do 22:30 hodin
Do parku A. Jiráska si skočte na vyladěný, ostřejší "crossover-screamo" 10. srpna.
09. 08. čtvrtek od 20:00

Hot Sisters

Datum konání: čtvrtek 9. 8. 2018 od 20:00 hodin, ukončení: čtvrtek 9. 8. 2018 do 21:30 hodin
Originální dívčí vokální trio zaměřené na swing můžete na vlastní uši slyšet v parku A. Jiráska 9. srpna.
09. 08. čtvrtek od 10:00

KUŘAČKY A SPASITELKY

Datum konání: čtvrtek 9. 8. 2018 od 10:00 hodin, ukončení: čtvrtek 9. 8. 2018 do 12:15 hodin
Doporučení z Divadelního Pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
09. 08. čtvrtek od 14:15

UKRADENÁ KREV

Datum konání: čtvrtek 9. 8. 2018 od 14:15 hodin, ukončení: čtvrtek 9. 8. 2018 do 14:45 hodin
Doporučení z Wolkrova Prostějova, celostátní přehlídky uměleckého přednesu a divadla poezie.
09. 08. čtvrtek od 15:00

Pohádky do hajan

Datum konání: čtvrtek 9. 8. 2018 od 15:00 hodin, ukončení: čtvrtek 9. 8. 2018 do 15:45 hodin
Ve volném programu hraje Divadelní spolek Vojan Libice nad Cidlinou o pohádku o babičce, která vypráví dětem pohádky "O třech loupežnících" a "O rybáři a rádci" doplněné písničkami.
09. 08. čtvrtek od 15:20

GRÖNHOLMOVA METODA

Datum konání: čtvrtek 9. 8. 2018 od 15:20 hodin, ukončení: čtvrtek 9. 8. 2018 do 16:35 hodin
Nominace z Divadelního Pikiniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
09. 08. čtvrtek od 15:30

UKRADENÁ KREV

Datum konání: čtvrtek 9. 8. 2018 od 15:30 hodin, ukončení: čtvrtek 9. 8. 2018 do 16:00 hodin
Doporučení z Wolkrova Prostějova, celostátní přehlídky uměleckého přednesu a divadla poezie.
09. 08. čtvrtek od 16:15

KUŘAČKY A SPASITELKY

Datum konání: čtvrtek 9. 8. 2018 od 16:15 hodin, ukončení: čtvrtek 9. 8. 2018 do 18:30 hodin
Doporučení z Divadelního Pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
09. 08. čtvrtek od 17:00

BĚŽ, CHLAPČE, BĚŽ

Datum konání: čtvrtek 9. 8. 2018 od 17:00 hodin, ukončení: čtvrtek 9. 8. 2018 do 17:50 hodin
Nominace z Dětské scény Svitavy, celostátní přehlídky dětského divadla.
09. 08. čtvrtek od 18:15

BYLO NÁS PĚT

Datum konání: čtvrtek 9. 8. 2018 od 18:15 hodin, ukončení: čtvrtek 9. 8. 2018 do 18:35 hodin
Doporučení z Dětské scény Svitavy, celostátní přehlídky dětského divadla.
09. 08. čtvrtek od 19:30

BYLO NÁS PĚT

Datum konání: čtvrtek 9. 8. 2018 od 19:30 hodin, ukončení: čtvrtek 9. 8. 2018 do 19:50 hodin
Doporučení z Dětské scény Svitavy, celostátní přehlídky dětského divadla.
09. 08. čtvrtek od 19:45

KUŘAČKY A SPASITELKY

Datum konání: čtvrtek 9. 8. 2018 od 19:45 hodin, ukončení: čtvrtek 9. 8. 2018 do 22:00 hodin
Doporučení z Divadelního Pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
09. 08. čtvrtek od 20:15

BĚŽ, CHLAPČE, BĚŽ

Datum konání: čtvrtek 9. 8. 2018 od 20:15 hodin, ukončení: čtvrtek 9. 8. 2018 do 21:05 hodin
Nominace z Dětské scény Svitavy, celostátní přehlídky dětského divadla.
09. 08. čtvrtek od 21:30

UKRADENÁ KREV

Datum konání: čtvrtek 9. 8. 2018 od 21:30 hodin, ukončení: čtvrtek 9. 8. 2018 do 22:00 hodin
Doporučení z Wolkrova Prostějova, celostátní přehlídky uměleckého přednesu a divadla poezie.
09. 08. čtvrtek od 22:00

Esence

Datum konání: čtvrtek 9. 8. 2018 od 22:00 hodin, ukončení: čtvrtek 9. 8. 2018 do 23:00 hodin
Ve volném programu hraje TAMTI - improvizační divadlo Brno.
09. 08. čtvrtek od 22:30

GRÖNHOLMOVA METODA

Datum konání: čtvrtek 9. 8. 2018 od 22:30 hodin, ukončení: čtvrtek 9. 8. 2018 do 23:45 hodin
Nominace z Divadelního Pikiniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
09. 08. čtvrtek od 22:30

Chez Dimi

Datum konání: čtvrtek 9. 8. 2018 od 22:30 hodin, ukončení: čtvrtek 9. 8. 2018 do 23:45 hodin
Čtyři italští herci se představí v žonglérsko-akrobatickém vystoupení s prvky mimiky - doprovodný program.
08. 08. středa od 20:08

Malina brothers

Datum konání: středa 8. 8. 2018 od 20:08 hodin, ukončení: středa 8. 8. 2018 do 21:30 hodin
Bratři Malinové a bluegrass music v parku Aloise Jiráska 8. srpna!
08. 08. středa od 11:00

JEJÍ PASTORKYŇA

Datum konání: středa 8. 8. 2018 od 11:00 hodin, ukončení: středa 8. 8. 2018 do 12:20 hodin
Nominace z Divadelního Pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
08. 08. středa od 14:30

Dobrý proti severáku

Datum konání: středa 8. 8. 2018 od 14:30 hodin, ukončení: středa 8. 8. 2018 do 16:30 hodin
V doprovodném programu se představí 3D COMPANY PRAHA - romantická tragikomedie je adaptací populárního rakouského románu v e-mailech.
08. 08. středa od 16:30

O třech čunících

Datum konání: středa 8. 8. 2018 od 16:30 hodin, ukončení: středa 8. 8. 2018 do 17:20 hodin
Ve volném programu hraje Loutkářský spolek Před Branou Rakovník klasickou pohádku v podání dvou flašinetářů.
08. 08. středa od 16:15

KRÁL UBU / UBU ROI

Datum konání: středa 8. 8. 2018 od 16:15 hodin, ukončení: středa 8. 8. 2018 do 17:15 hodin
Nominace Českého střediska AITA/IATA.
08. 08. středa od 17:00

HRA NA ZUZANKU

Datum konání: středa 8. 8. 2018 od 17:00 hodin, ukončení: středa 8. 8. 2018 do 17:50 hodin
Doporučení z Mladé scény Ústí nad Orlicí, celostátní přehlídky studentských divadelních souborů.
08. 08. středa od 17:40

JEJÍ PASTORKYŇA

Datum konání: středa 8. 8. 2018 od 17:40 hodin, ukončení: středa 8. 8. 2018 do 19:00 hodin
Nominace z Divadelního Pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
08. 08. středa od 18:00

Návštěva staré dámy

Datum konání: středa 8. 8. 2018 od 18:00 hodin, ukončení: středa 8. 8. 2018 do 19:00 hodin
Ve volném programu hraje Fakultní divadelní spolek právnické fakulty Masarykovy univerzity.
08. 08. středa od 19:15

KRÁL UBU / UBU ROI

Datum konání: středa 8. 8. 2018 od 19:15 hodin, ukončení: středa 8. 8. 2018 do 20:15 hodin
Nominace Českého střediska AITA/IATA.
08. 08. středa od 20:00

Dobrý proti severáku

Datum konání: středa 8. 8. 2018 od 20:00 hodin, ukončení: středa 8. 8. 2018 do 22:00 hodin
V doprovodném programu se představí 3D COMPANY PRAHA - romantická tragikomedie je adaptací populárního rakouského románu v e-mailech.
08. 08. středa od 20:45

JEJÍ PASTORKYŇA

Datum konání: středa 8. 8. 2018 od 20:45 hodin, ukončení: středa 8. 8. 2018 do 22:05 hodin
Nominace z Divadelního Pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
08. 08. středa od 22:00

Obvoďák

Datum konání: středa 8. 8. 2018 od 22:00 hodin, ukončení: středa 8. 8. 2018 do 23:10 hodin
Ve volném programu hraje DS Lunetrdlo - Ĺupčianske netradičné divadlo - Slovensko.
08. 08. středa od 22:30

HRA NA ZUZANKU

Datum konání: středa 8. 8. 2018 od 22:30 hodin, ukončení: středa 8. 8. 2018 do 23:20 hodin
Doporučení z Mladé scény Ústí nad Orlicí, celostátní přehlídky studentských divadelních souborů.
08. 08. středa od 15:00

Zvířátka a loupežníci

Datum konání: středa 8. 8. 2018 od 15:00 hodin, ukončení: středa 8. 8. 2018 do 15:40 hodin
Klasická pohádka o tom, že když kamarádi drží za všech okolností při sobě, tak jim to pak společně nejlépe ladí...
07. 08. úterý od 23:00

ÚTĚK

Datum konání: úterý 7. 8. 2018 od 23:00 hodin, ukončení: středa 8. 8. 2018 do 00:00 hodin
Nominace ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
07. 08. úterý od 23:15

Blondýna

Datum konání: úterý 7. 8. 2018 od 23:15 hodin, ukončení: středa 8. 8. 2018 do 00:05 hodin
Blondýna
07. 08. úterý od 20:30

Warování

Datum konání: úterý 7. 8. 2018 od 20:30 hodin, ukončení: úterý 7. 8. 2018 do 21:30 hodin
Pop - punk - rocková kapela Warování opět na JH - tentokrát v parku A. Jiráska 7. srpna.
07. 08. úterý od 22:00

Heebie Jeebies

Datum konání: úterý 7. 8. 2018 od 22:00 hodin, ukončení: úterý 7. 8. 2018 do 23:00 hodin
Notoricky známá kapela Heebie Jeebies rozhýbe park A. Jiráska 7. srpna.
07. 08. úterý od 10:30

PROSTORY I. - SOKOLOV

Datum konání: úterý 7. 8. 2018 od 10:30 hodin, ukončení: úterý 7. 8. 2018 do 11:10 hodin
Doporučení ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
07. 08. úterý od 13:00

ÚTĚK

Datum konání: úterý 7. 8. 2018 od 13:00 hodin, ukončení: úterý 7. 8. 2018 do 14:00 hodin
Nominace ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
07. 08. úterý od 14:30

AMAZONIE

Datum konání: úterý 7. 8. 2018 od 14:30 hodin, ukončení: úterý 7. 8. 2018 do 15:50 hodin
Doporučení z Divadelního Pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
07. 08. úterý od 15:00

O Zlatovlásce

Datum konání: úterý 7. 8. 2018 od 15:00 hodin, ukončení: úterý 7. 8. 2018 do 15:50 hodin
Pohádku pro děti hraje Divadlo Víti Marčíka.
07. 08. úterý od 16:30

BLOK Tanec, tanec... a pantomima

Datum konání: úterý 7. 8. 2018 od 16:30 hodin, ukončení: úterý 7. 8. 2018 do 18:00 hodin
Nominace z Otevřena Kolín, celostátní přehlídky pantomimy a pohybového divadla a Nominace programové rady celostátní přehlídky scénického tance mládeže a dospělých Tanec, tanec... Jablonec nad Nisou.
07. 08. úterý od 16:50

HRA NA ZUZANKU

Datum konání: úterý 7. 8. 2018 od 16:50 hodin, ukončení: úterý 7. 8. 2018 do 17:40 hodin
Doporučení z Mladé scény Ústí nad Orlicí, celostátní přehlídky studentských divadelních souborů.
07. 08. úterý od 19:00

Labyrint světa

Datum konání: úterý 7. 8. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 7. 8. 2018 do 20:20 hodin
Všudybud a Mámení provázejí Víťu Marčíka labyrintem světa, aby nakonec nalezl ráj ve vlastním srdci.
07. 08. úterý od 20:00

HRA NA ZUZANKU

Datum konání: úterý 7. 8. 2018 od 20:00 hodin, ukončení: úterý 7. 8. 2018 do 20:50 hodin
Doporučení z Mladé scény Ústí nad Orlicí, celostátní přehlídky studentských divadelních souborů.
07. 08. úterý od 20:15

ÚTĚK

Datum konání: úterý 7. 8. 2018 od 20:15 hodin, ukončení: úterý 7. 8. 2018 do 21:15 hodin
Nominace ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
07. 08. úterý od 21:15

AMAZONIE

Datum konání: úterý 7. 8. 2018 od 21:15 hodin, ukončení: úterý 7. 8. 2018 do 22:35 hodin
Doporučení z Divadelního Pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
07. 08. úterý od 22:20

HRA NA ZUZANKU

Datum konání: úterý 7. 8. 2018 od 22:20 hodin, ukončení: úterý 7. 8. 2018 do 23:10 hodin
Doporučení z Mladé scény Ústí nad Orlicí, celostátní přehlídky studentských divadelních souborů.
07. 08. úterý od 18:15

Osudové ročníky

Datum konání: úterý 7. 8. 2018 od 18:15 hodin, ukončení: úterý 7. 8. 2018 do 19:15 hodin
Beseda s Milanem Uhdem.
06. 08. pondělí od 20:30

The Craic

Datum konání: pondělí 6. 8. 2018 od 20:30 hodin, ukončení: pondělí 6. 8. 2018 do 21:30 hodin
Tradiční irská hudba a irské balady v parku A. Jiráska zazní 6. srpna.
06. 08. pondělí od 14:15

ASI JSME ŠPATNĚ ODBOČILI...

Datum konání: pondělí 6. 8. 2018 od 14:15 hodin, ukončení: pondělí 6. 8. 2018 do 14:45 hodin
Nominace ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
06. 08. pondělí od 15:00

Pohádky z kufru

Datum konání: pondělí 6. 8. 2018 od 15:00 hodin, ukončení: pondělí 6. 8. 2018 do 15:45 hodin
Divadlo Hysterie zve na loutkovou pohádku pro děti.
06. 08. pondělí od 15:05

Evžen Oněgin

Datum konání: pondělí 6. 8. 2018 od 15:05 hodin, ukončení: pondělí 6. 8. 2018 do 17:05 hodin
Silný milostný příběh o pomíjivosti, životě a smrti - v doprovodném programu hraje Divadlo Anfas.
06. 08. pondělí od 16:30

ASI JSME ŠPATNĚ ODBOČILI...

Datum konání: pondělí 6. 8. 2018 od 16:30 hodin, ukončení: pondělí 6. 8. 2018 do 17:00 hodin
Nominace ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
06. 08. pondělí od 17:30

ŠŤASTNÝ PRINC

Datum konání: pondělí 6. 8. 2018 od 17:30 hodin, ukončení: pondělí 6. 8. 2018 do 17:55 hodin
Nominace z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
06. 08. pondělí od 17:45

UŽ BRZY DOZPÍVÁM

Datum konání: pondělí 6. 8. 2018 od 17:45 hodin, ukončení: pondělí 6. 8. 2018 do 18:25 hodin
Nominace z Wolkrova Prostějova, celostátní přehlídky uměleckého přednesu a divadla poezie.
06. 08. pondělí od 19:15

UŽ BRZY DOZPÍVÁM

Datum konání: pondělí 6. 8. 2018 od 19:15 hodin, ukončení: pondělí 6. 8. 2018 do 19:55 hodin
Nominace z Wolkrova Prostějova, celostátní přehlídky uměleckého přednesu a divadla poezie.
06. 08. pondělí od 19:30

ŠŤASTNÝ PRINC

Datum konání: pondělí 6. 8. 2018 od 19:30 hodin, ukončení: pondělí 6. 8. 2018 do 19:55 hodin
Nominace z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
06. 08. pondělí od 19:45

PROSTORY I. - SOKOLOV

Datum konání: pondělí 6. 8. 2018 od 19:45 hodin, ukončení: pondělí 6. 8. 2018 do 20:25 hodin
Doporučení ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
06. 08. pondělí od 20:30

Evžen Oněgin

Datum konání: pondělí 6. 8. 2018 od 20:30 hodin, ukončení: pondělí 6. 8. 2018 do 22:30 hodin
Silný milostný příběh o pomíjivosti, životě a smrti - v doprovodném programu hraje Divadlo Anfas.
06. 08. pondělí od 21:00

UŽ BRZY DOZPÍVÁM

Datum konání: pondělí 6. 8. 2018 od 21:00 hodin, ukončení: pondělí 6. 8. 2018 do 21:40 hodin
Nominace z Wolkrova Prostějova, celostátní přehlídky uměleckého přednesu a divadla poezie.
06. 08. pondělí od 21:45

Dámský krejčí

Datum konání: pondělí 6. 8. 2018 od 21:45 hodin, ukončení: pondělí 6. 8. 2018 do 22:55 hodin
Ve volném programu hraje LaPardon Praha.
06. 08. pondělí od 23:00

Sedm synů

Datum konání: pondělí 6. 8. 2018 od 23:00 hodin, ukončení: pondělí 6. 8. 2018 do 23:50 hodin
V doprovodném programu se představí vypravěč Martin Hak.
06. 08. pondělí od 23:00

PROSTORY I. - SOKOLOV

Datum konání: pondělí 6. 8. 2018 od 23:00 hodin, ukončení: pondělí 6. 8. 2018 do 23:40 hodin
Doporučení ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
06. 08. pondělí od 15:15

ASI JSME ŠPATNĚ ODBOČILI...

Datum konání: pondělí 6. 8. 2018 od 15:15 hodin, ukončení: pondělí 6. 8. 2018 do 15:45 hodin
Nominace ze Šrámkova Písku, celostátní přehlídky experimentujícího divadla.
06. 08. pondělí od 17:00

Kouzelnická show pro děti

Datum konání: pondělí 6. 8. 2018 od 17:00 hodin, ukončení: pondělí 6. 8. 2018 do 17:45 hodin
V doprovodném programu děti oslní svými kouzly Divadlo Hysterie.
05. 08. neděle od 17:00

BigBand Letohrad

Datum konání: neděle 5. 8. 2018 od 17:00 hodin, ukončení: neděle 5. 8. 2018 do 18:30 hodin
Fanoušky swingového orchestru z Letohradu zveme do parku A. Jiráska 5. srpna.
05. 08. neděle od 14:15

Barunka is leaving

Datum konání: neděle 5. 8. 2018 od 14:15 hodin, ukončení: neděle 5. 8. 2018 do 15:20 hodin
Třetí ročník katedry alternativního a loutkového divadla představí v doprovodném programu autorskou inscenaci - divadelní esej o paměti a zapomínání.
05. 08. neděle od 15:00

Bílá velryba

Datum konání: neděle 5. 8. 2018 od 15:00 hodin, ukončení: neděle 5. 8. 2018 do 15:45 hodin
Stará aréna Ostrava - bujará pohádka plná námořnických písní a odrhovaček, s vůní exotických dálav.
05. 08. neděle od 15:00

ŠŤASTNÝ PRINC

Datum konání: neděle 5. 8. 2018 od 15:00 hodin, ukončení: neděle 5. 8. 2018 do 15:25 hodin
Nominace z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
05. 08. neděle od 16:00

VŠICHNI JSME HERCI... ANEB CO BY KDYBY

Datum konání: neděle 5. 8. 2018 od 16:00 hodin, ukončení: neděle 5. 8. 2018 do 18:05 hodin
Doporučení z Divadelního Pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
05. 08. neděle od 16:30

VOX POPULI

Datum konání: neděle 5. 8. 2018 od 16:30 hodin, ukončení: neděle 5. 8. 2018 do 17:20 hodin
Doporučení z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
05. 08. neděle od 18:15

ŠŤASTNÝ PRINC

Datum konání: neděle 5. 8. 2018 od 18:15 hodin, ukončení: neděle 5. 8. 2018 do 18:40 hodin
Nominace z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
05. 08. neděle od 19:00

VOX POPULI

Datum konání: neděle 5. 8. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: neděle 5. 8. 2018 do 19:50 hodin
Doporučení z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
05. 08. neděle od 19:30

ŠŤASTNÝ PRINC

Datum konání: neděle 5. 8. 2018 od 19:30 hodin, ukončení: neděle 5. 8. 2018 do 19:55 hodin
Nominace z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
05. 08. neděle od 20:00

Barunka is leaving

Datum konání: neděle 5. 8. 2018 od 20:00 hodin, ukončení: neděle 5. 8. 2018 do 21:05 hodin
Třetí ročník katedry alternativního a loutkového divadla představí v doprovodném programu autorskou inscenaci - divadelní esej o paměti a zapomínání.
05. 08. neděle od 20:45

VOX POPULI

Datum konání: neděle 5. 8. 2018 od 20:45 hodin, ukončení: neděle 5. 8. 2018 do 21:35 hodin
Doporučení z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
05. 08. neděle od 21:30

VŠICHNI JSME HERCI... ANEB CO BY KDYBY

Datum konání: neděle 5. 8. 2018 od 21:30 hodin, ukončení: neděle 5. 8. 2018 do 23:35 hodin
Doporučení z Divadelního Pikniku Volyně, celostátní přehlídky amatérského činoherního a hudebního divadla.
05. 08. neděle od 17:30

Barunka is leaving

Datum konání: neděle 5. 8. 2018 od 17:30 hodin, ukončení: neděle 5. 8. 2018 do 18:35 hodin
Třetí ročník katedry alternativního a loutkového divadla představí v doprovodném programu autorskou inscenaci - divadelní esej o paměti a zapomínání.
05. 08. neděle od 21:30

PRODANÁ NEVĚSTA

Datum konání: neděle 5. 8. 2018 od 21:30 hodin, ukončení: neděle 5. 8. 2018 do 22:35 hodin
Volný program.
04. 08. sobota od 20:00

Benjaming´s Clan

Datum konání: sobota 4. 8. 2018 od 20:00 hodin, ukončení: sobota 4. 8. 2018 do 21:30 hodin
Celtic pop rock rozezní park Aloise Jiráska v sobotu 4. srpna.
04. 08. sobota od 14:00

NO, TO DÁ ROZUM...

Datum konání: sobota 4. 8. 2018 od 14:00 hodin, ukončení: sobota 4. 8. 2018 do 14:50 hodin
Doporučení z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
04. 08. sobota od 14:30

GERTA S.

Datum konání: sobota 4. 8. 2018 od 14:30 hodin, ukončení: sobota 4. 8. 2018 do 15:20 hodin
Doporučení z Mladé scény Ústí nad Orlicí, celostátní přehlídky studentských divadelních souborů.
04. 08. sobota od 15:45

NÁVRAT NEŽÁDOUCÍ

Datum konání: sobota 4. 8. 2018 od 15:45 hodin, ukončení: sobota 4. 8. 2018 do 16:30 hodin
Nominace z Mladé scény Ústí nad Orlicí, celostátní přehlídky studentských divadelních souborů.
04. 08. sobota od 15:50

NO, TO DÁ ROZUM...

Datum konání: sobota 4. 8. 2018 od 15:50 hodin, ukončení: sobota 4. 8. 2018 do 16:40 hodin
Doporučení z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
04. 08. sobota od 17:00

GERTA S.

Datum konání: sobota 4. 8. 2018 od 17:00 hodin, ukončení: sobota 4. 8. 2018 do 17:50 hodin
Doporučení z Mladé scény Ústí nad Orlicí, celostátní přehlídky studentských divadelních souborů.
04. 08. sobota od 17:15

Osm statečných

Datum konání: sobota 4. 8. 2018 od 17:15 hodin, ukončení: sobota 4. 8. 2018 do 18:15 hodin
Ve volném programu hraje Divadlo Dagmar Karlovy Vary.
04. 08. sobota od 18:30

NO, TO DÁ ROZUM...

Datum konání: sobota 4. 8. 2018 od 18:30 hodin, ukončení: sobota 4. 8. 2018 do 19:20 hodin
Doporučení z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
04. 08. sobota od 19:45

NÁVRAT NEŽÁDOUCÍ

Datum konání: sobota 4. 8. 2018 od 19:45 hodin, ukončení: sobota 4. 8. 2018 do 20:30 hodin
Nominace z Mladé scény Ústí nad Orlicí, celostátní přehlídky studentských divadelních souborů.
04. 08. sobota od 20:00

Osm statečných

Datum konání: sobota 4. 8. 2018 od 20:00 hodin, ukončení: sobota 4. 8. 2018 do 21:00 hodin
Ve volném programu hraje Divadlo Dagmar Karlovy Vary.
04. 08. sobota od 21:30

GERTA S.

Datum konání: sobota 4. 8. 2018 od 21:30 hodin, ukončení: sobota 4. 8. 2018 do 22:20 hodin
Doporučení z Mladé scény Ústí nad Orlicí, celostátní přehlídky studentských divadelních souborů.
04. 08. sobota od 21:30

NÁVRAT NEŽÁDOUCÍ

Datum konání: sobota 4. 8. 2018 od 21:30 hodin, ukončení: sobota 4. 8. 2018 do 22:15 hodin
Nominace z Mladé scény Ústí nad Orlicí, celostátní přehlídky studentských divadelních souborů.
04. 08. sobota od 21:30

NO, TO DÁ ROZUM...

Datum konání: sobota 4. 8. 2018 od 21:30 hodin, ukončení: sobota 4. 8. 2018 do 22:20 hodin
Doporučení z Loutkářské Chrudimi, celostátní přehlídky amatérského loutkářství.
04. 08. sobota od 21:30

Veroničin pokoj

Datum konání: sobota 4. 8. 2018 od 21:30 hodin, ukončení: sobota 4. 8. 2018 do 22:45 hodin
Ve volném programu hraje Divadelní spolek Kroměříž.
03. 08. pátek od 21:00

Oldřich Bohadlo

Datum konání: pátek 3. 8. 2018 od 21:00 hodin, ukončení: pátek 3. 8. 2018 do 22:00 hodin
Autorské skladby Oldřicha Bohadla si přijďte poslechnout v pátek 3. srpna do parku A. Jiráska.
03. 08. pátek od 18:00

Sen noci svatojánské.

Datum konání: pátek 3. 8. 2018 od 18:00 hodin, ukončení: pátek 3. 8. 2018 do 20:00 hodin
Ve volném programu zahraje domácí DS Jiráskova divadla Hronov.
13. 07. pátek

Hronovská pouť

Datum konání: pátek 13. 7. 2018, ukončení: neděle 15. 7. 2018
12. 07. čtvrtek od 21:50

Čertoviny

Datum konání: čtvrtek 12. 7. 2018 od 21:50 hodin, ukončení: čtvrtek 12. 7. 2018 do 23:30 hodin
Kino na kolečkách Vás zve na novou pohádku Zdenka Trošky pro všechny generace.
25. 06. pondělí od 17:00

12. žákovský koncert

Datum konání: pondělí 25. 6. 2018 od 17:00 hodin, ukončení: pondělí 25. 6. 2018 do 19:00 hodin
ZUŠ Hronov zve na jeden ze svých žákovských koncertů.
20. 06. středa od 18:00

2. koncert absolventů

Datum konání: středa 20. 6. 2018 od 18:00 hodin, ukončení: středa 20. 6. 2018 do 20:00 hodin
ZUŠ Hronov srdečně zve na 2. absolventský koncert.
18. 06. pondělí od 18:00

1. koncert absolventů ZUŠ Hronov

Datum konání: pondělí 18. 6. 2018 od 18:00 hodin, ukončení: pondělí 18. 6. 2018 do 20:00 hodin
ZUŠ Hronov srdečně zve na první z koncertů absolventů.
13. 06. středa od 18:00

Se zpěvem a tancem: hup do prázdnin

Datum konání: středa 13. 6. 2018 od 18:00 hodin, ukončení: středa 13. 6. 2018 do 20:00 hodin
KIS Hronov a ZUŠ Hronov srdečně zvou na pásmo klasických, tanečních, popových a muzikálových melodií.
09. 06. sobota od 21:50

Bajkeři

Datum konání: sobota 9. 6. 2018 od 21:50 hodin, ukončení: sobota 9. 6. 2018 do 23:30 hodin
Kino na kolečkách Vás zve do "letního kina v Hronově" - parkoviště za radnicí na českou komedii.
07. 06. čtvrtek od 16:00

Hronovské Hádě

Datum konání: čtvrtek 7. 6. 2018 od 16:00 hodin, ukončení: čtvrtek 7. 6. 2018 do 18:00 hodin
KIS Hronov a DDM Domino Hronov pořádají 14. ročník divadelního festivalu nejmenších herců.
01. 06. pátek

Beach volejbal

Datum konání: pátek 1. 6. 2018, ukončení: čtvrtek 7. 6. 2018
31. 05. čtvrtek od 16:00

Hronovský Skřivánek

Datum konání: čtvrtek 31. 5. 2018 od 16:00 hodin, ukončení: čtvrtek 31. 5. 2018 do 18:00 hodin
25. ročník přehlídky pěveckých sborů mateřských škol náchodského regionu.
30. 05. středa od 18:00

Závěrečný koncert ZUŠ Hronov

Datum konání: středa 30. 5. 2018 od 18:00 hodin, ukončení: středa 30. 5. 2018 do 20:00 hodin
Pro všechny příznivce hudby zahrají žáci ZUŠ Hronov.
26. 05. sobota od 09:00

Hronovské jablíčko

Datum konání: sobota 26. 5. 2018 od 09:00 hodin, ukončení: sobota 26. 5. 2018 do 22:00 hodin
17. ročník nepostupové soutěže tanečních kolektivů.
17. 05. čtvrtek od 09:00

Pánkova studánka

Datum konání: čtvrtek 17. 5. 2018 od 09:00 hodin, ukončení: čtvrtek 17. 5. 2018 do 09:35 hodin
Pohádka s písničkami představuje příběh místní pověsti o Kosné hoře a zhýralém rytíři Pánkovi, který je za trest zaklet v odpornou příšeru.
15. 05. úterý od 18:00

Masky

Datum konání: úterý 15. 5. 2018 od 18:00 hodin, ukončení: úterý 15. 5. 2018 do 18:40 hodin
Divadelní hra vychází z povídky Maska červené smrti, jenž je jednou z mnoha zajímavých hororových povídek amerického spisovatele Edgara Allana Poea.
09. 05. středa od 18:00

Kurz první pomoci

Datum konání: středa 9. 5. 2018 od 18:00 hodin, ukončení: středa 9. 5. 2018 do 21:30 hodin
Kurz první pomoci a resuscitace BLS/CPR.
08. 05. úterý od 17:00

Pietní akt

Datum konání: úterý 8. 5. 2018 od 17:00 hodin
u příležitosti státního svátku Dne vítězství
05. 05. sobota od 19:00

Rok na vsi

Datum konání: sobota 5. 5. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: sobota 5. 5. 2018 do 21:45 hodin
PŘEDSTAVENÍ JE ZRUŠENO PRO ZRANĚNÍ HERCE.
30. 04. pondělí od 19:00

Pálení čarodějnic

Datum konání: pondělí 30. 4. 2018 od 19:00 hodin
v Rokytníku
28. 04. sobota od 19:00

Obsluhoval jsem anglického krále

Datum konání: sobota 28. 4. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: sobota 28. 4. 2018 do 21:10 hodin
Příběh Jana Dítěte, malého pikolíka, který jde za svým velkým snem...
27. 04. pátek od 19:00

Jarní koncert ZUŠ Hronov

Datum konání: pátek 27. 4. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: pátek 27. 4. 2018 do 21:00 hodin
Jarní koncert Komorního orchestru ZUŠ Hronov.
20. 04. pátek od 09:00

Malá čarodějnice

Datum konání: pátek 20. 4. 2018 od 09:00 hodin, ukončení: pátek 20. 4. 2018 do 09:55 hodin
Divadlo Scéna a KIS Hronov zvou na pohádku do Jiráskova divadla.
19. 04. čtvrtek od 18:30

Robert Křesťan a Druhá tráva

Datum konání: čtvrtek 19. 4. 2018 od 18:30 hodin, ukončení: čtvrtek 19. 4. 2018 do 20:30 hodin
Pořadatel Michal Lokvenc, tel.: 731 579 373.
16. 04. pondělí od 09:30

Setkání se sourozenci Čapkovými v Hronově

Datum konání: pondělí 16. 4. 2018 od 09:30 hodin, ukončení: pondělí 16. 4. 2018 do 16:00 hodin
Společné setkání pořádá společnost bratří Čapků Praha ve spolupráci s Kulturním a informačním střediskem a SBČ Hronov.
10. 04. úterý od 17:30

Anthropoid 1942

Datum konání: úterý 10. 4. 2018 od 17:30 hodin, ukončení: úterý 10. 4. 2018 do 19:30 hodin
Anthropoid 1942 aneb atentát bez atentátu - přednáší Mgr. Jan Hrubecký.
06. 04. pátek od 14:00

Humanitární sbírka

Datum konání: pátek 6. 4. 2018 od 14:00 hodin, ukončení: sobota 7. 4. 2018 do 12:00 hodin
pro Diakonii
25. 03. neděle od 18:00

Veselá trojka

Datum konání: neděle 25. 3. 2018 od 18:00 hodin, ukončení: neděle 25. 3. 2018 do 19:45 hodin
Nejúspěšnější hudební skupina z televize Šlágr zavítá poprvé do Hronova.
23. 03. pátek od 19:00

Sborové vítání jara

Datum konání: pátek 23. 3. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: pátek 23. 3. 2018 do 21:00 hodin
ZUŠ Hronov a KIS Hronov srdečně zvou na jarní koncert.
23. 03. pátek od 09:00

Velikonoční výstava

Datum konání: pátek 23. 3. 2018 od 09:00 hodin, ukončení: pátek 23. 3. 2018 do 16:00 hodin
prací obyvatel a zaměstnanců DO Justynka
20. 03. úterý od 17:00

Jarní závěsné dekorace z papíru

Datum konání: úterý 20. 3. 2018 od 17:00 hodin, ukončení: úterý 20. 3. 2018 do 19:00 hodin
další tvoření z papíru v knihovně
19. 03. pondělí od 08:30

Veselé Velikonoce

Datum konání: pondělí 19. 3. 2018 od 08:30 hodin, ukončení: pondělí 19. 3. 2018 do 09:30 hodin
Pohádkové pásmo s velikonoční tématikou a známými lidovými písničkami. Je doplněno lidovými kroji.
19. 03. pondělí od 10:00

Veselé Velikonoce

Datum konání: pondělí 19. 3. 2018 od 10:00 hodin, ukončení: pondělí 19. 3. 2018 do 11:00 hodin
Pohádkové pásmo s velikonoční tématikou a známými lidovými písničkami. Je doplněno lidovými kroji.
18. 03. neděle od 09:00

Velikonoční trhy v Hronově

Datum konání: neděle 18. 3. 2018 od 09:00 hodin, ukončení: neděle 18. 3. 2018 do 17:00 hodin
Přijměte pozvání na již tradiční Velikonoční trhy u nás v Hronově.
13. 03. úterý od 17:30

Mobilizace 1938

Datum konání: úterý 13. 3. 2018 od 17:30 hodin, ukončení: úterý 13. 3. 2018 do 19:30 hodin
L. Lelek ve spolupráci s KIS Hronov pořádá volné pokračování přednášky z prosince 2017 k výročí 80. let od mobilizace v r.1938.
11. 03. neděle od 13:30

Karneval na ledě

Datum konání: neděle 11. 3. 2018 od 13:30 hodin, ukončení: neděle 11. 3. 2018 do 15:30 hodin
10. 03. sobota od 20:00

1. myslivecký ples

Datum konání: sobota 10. 3. 2018 od 20:00 hodin, ukončení: neděle 11. 3. 2018 do 00:00 hodin
Honební Společenstvo Turov srdečně zve na svůj 1. ples.
09. 03. pátek od 17:30

7 návyků skutečně efektivních lidí

Datum konání: pátek 9. 3. 2018 od 17:30 hodin, ukončení: pátek 23. 3. 2018 do 19:00 hodin
cyklus tří přednášek rozvoje osobnosti
08. 03. čtvrtek od 19:00

Kantoři - Vítr z hor

Datum konání: čtvrtek 8. 3. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: čtvrtek 8. 3. 2018 do 21:00 hodin
Folková skupina KANTOŘI v Hronově - Jiráskovo divadlo.
02. 03. pátek od 19:00

Líbánky aneb láska, ať jde k čertu

Datum konání: pátek 2. 3. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: pátek 2. 3. 2018 do 21:00 hodin
Dvojice bývalých manželů se po letech setkává v drahém francouzském hotelu, kam oba přijeli trávit líbánky se svými novými a mladšími partnery .
25. 02. neděle od 15:00

Dětský maškarní bál

Datum konání: neděle 25. 2. 2018 od 15:00 hodin, ukončení: neděle 25. 2. 2018 do 17:00 hodin
Název letošního maškarního bálu letos zní: ZÁMECKÉ DOVÁDĚNÍ.
22. 02. čtvrtek od 17:00

Keňa v románech

Datum konání: čtvrtek 22. 2. 2018 od 17:00 hodin
literárně cestopisná přednáška úspěšné spisovatelky Hany Hindrákové
21. 02. středa od 19:00

Minipárty s K.Šípem a J.A.Náhlovským

Datum konání: středa 21. 2. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: středa 21. 2. 2018 do 20:40 hodin
Skvělý zábavný program Karla Šípa. PRODEJ VSTUPENEK BUDE SPUŠTĚN 1. PROSINCE 2017.
17. 02. sobota od 19:00

Odcházení

Datum konání: sobota 17. 2. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: sobota 17. 2. 2018 do 21:00 hodin
15. 02. čtvrtek od 19:00

Severní Korea

Datum konání: čtvrtek 15. 2. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: čtvrtek 15. 2. 2018 do 20:30 hodin
O Severní Koreji může realisticky vyprávět pouze ten, kdo tam byl...
10. 02. sobota od 19:00

Detektor lži

Datum konání: sobota 10. 2. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: sobota 10. 2. 2018 do 20:50 hodin
Aby se Naděžda Petrovna dozvěděla, kde její manžel schoval peníze, pozve domů hypnotizéra. Manžel však v „transu“ sdělí i svá další tajemství a začnou se dít věci…Hraje spolek Kašpar Divadlo v Celetné.
09. 02. pátek od 20:00

10. školní ples

Datum konání: pátek 9. 2. 2018 od 20:00 hodin, ukončení: sobota 10. 2. 2018 do 00:00 hodin
Tradiční školní ples pořádá SRPDŠ při ZŠ a MŠ Hronov ve spolupráci s KIS Hronov.
30. 01. úterý od 17:30

Hronovsko a okolí od roku 1944 do 2/1948

Datum konání: úterý 30. 1. 2018 od 17:30 hodin, ukončení: úterý 30. 1. 2018 do 19:30 hodin
Libor Lelek ve spolupráci s KIS Hronov pořádá přednášku s prezentací fotek a videí - volné pokračování přednášky z 12. 12. 2017.
27. 01. sobota od 20:00

20. PLES MĚSTA HRONOVA

Datum konání: sobota 27. 1. 2018 od 20:00 hodin, ukončení: neděle 28. 1. 2018 do 00:00 hodin
Předprodej vstupenek bude spuštěn od 4. ledna 2018 v IC Hronov a také online.
24. 01. středa od 19:05

Besídka

Datum konání: středa 24. 1. 2018 od 19:05 hodin, ukončení: středa 24. 1. 2018 do 21:05 hodin
Tradiční představení divadla Sklep v novém podání složené z mnoha humorných výstupů, skečů, gagů, písní a tanců, které polechtají bránici i tomu největšímu morousovi a kakabusovi.
15. 01. pondělí od 09:00

O statečném kováři Mikešovi

Datum konání: pondělí 15. 1. 2018 od 09:00 hodin, ukončení: pondělí 15. 1. 2018 do 10:00 hodin
Pohádky nám od pradávna vyprávějí poutavé příběhy o lásce, o lidské statečnosti a slabosti, o věčném boji dobra se zlem. A přesně takové je i naše vyprávění.
13. 01. sobota od 14:00

Novoroční koncert Police Symphony Orchestra

Datum konání: sobota 13. 1. 2018 od 14:00 hodin, ukončení: sobota 13. 1. 2018 do 16:00 hodin
Symphony Orchestra PSO zahajuje již 8. koncertní sezónu tradičním novoročním koncertem tentokrát v Hronově.
13. 01. sobota od 18:00

Novoroční koncert Police Symphony Orchestra

Datum konání: sobota 13. 1. 2018 od 18:00 hodin, ukončení: sobota 13. 1. 2018 do 20:00 hodin
Symphony Orchestra PSO zahajuje již 8. koncertní sezónu tradičním novoročním koncertem tentokrát v Hronově.
09. 01. úterý od 19:00

Václav Neckář s kapelou Bacily

Datum konání: úterý 9. 1. 2018 od 19:00 hodin, ukončení: úterý 9. 1. 2018 do 21:00 hodin
Václav Neckář s kapelou Bacily a pěveckým sborem ZUŠ Hronov.
16. 12. sobota od 16:30

Adventní koncert Vlasta

Datum konání: sobota 16. 12. 2017 od 16:30 hodin
ženský pěvecký sbor z Dobrušky a žáci ZUŠ Police nad Metují
14. 12. čtvrtek od 08:00

Svídnice

Datum konání: čtvrtek 14. 12. 2017 od 08:00 hodin
v rámci projektu CZ.11.4.120/0.0/0.0/16_008/0000764 "Čas na seniora". Výlet do starobylého města na jihu polské části Slezska.
08. 12. pátek od 18:00

Koncert: DUO JAMAHA

Datum konání: pátek 8. 12. 2017 od 18:00 hodin
populární slovenská hudební skupina
03. 12. neděle od 09:00

1. adventní neděle v Hronově

Datum konání: neděle 3. 12. 2017 od 09:00 hodin, ukončení: neděle 3. 12. 2017 do 19:00 hodin
03. 12. neděle od 09:00

Stromek splněných přání

Datum konání: neděle 3. 12. 2017 od 09:00 hodin do 19:00 hodin
8. ročních prodejního charitativního bazaru
27. 11. pondělí od 17:00

Workshop s Lubomírem Kábrtem

Datum konání: pondělí 27. 11. 2017 od 17:00 hodin, ukončení: pondělí 27. 11. 2017 do 20:00 hodin
mistrem Evropy v twirlingu
26. 11. neděle od 09:00

Vánoční trhy

Datum konání: neděle 26. 11. 2017 od 09:00 hodin, ukončení: neděle 26. 11. 2017 do 17:00 hodin
tradiční jarmark
26. 11. neděle od 16:00

Malý mikulášský program

Datum konání: neděle 26. 11. 2017 od 16:00 hodin
Loutková pohádka "Jak Mikuláš berlu ztratil"
24. 11. pátek od 09:00

Vánoční výstava

Datum konání: pátek 24. 11. 2017 od 09:00 hodin, ukončení: pátek 24. 11. 2017 do 16:00 hodin
prací obyvatel a zaměstnanců DO Justynka
17. 11. pátek od 16:00

Vzpomínkové setkání

Datum konání: pátek 17. 11. 2017 od 16:00 hodin
u památníku "Obětem komunismu"
15. 11. středa od 17:30

Vietnam - Lenka a Václav Špillarovi

Datum konání: středa 15. 11. 2017 od 17:30 hodin
Pojďte s námi do daleké Asie. Do domoviny lidí, se kterými jsme zvyklí se vídat u nás doma, ale o jejichž vlasti máme jen mlhavé představy.
04. 11. sobota od 13:30

Veřejné bruslení

Datum konání: sobota 4. 11. 2017 od 13:30 hodin, ukončení: neděle 5. 11. 2017 do 15:30 hodin
04. 11. sobota od 19:00

Tonka Šibenice

Datum konání: sobota 4. 11. 2017 od 19:00 hodin
6. hra v předplatném
21. 10. sobota od 11:00

Běh Hronov - Náchod

Datum konání: sobota 21. 10. 2017 od 11:00 hodin
60. ročník silničního běhu
16. 10. pondělí od 08:30

O křišťálovém srdci

Datum konání: pondělí 16. 10. 2017 od 08:30 hodin
pro děti od 3 do 11 let
14. 10. sobota od 17:00

Slavnostní koncert

Datum konání: sobota 14. 10. 2017 od 17:00 hodin
ZUŠ Hronov
26. 09. úterý od 20:00

PARTIČKA

Datum konání: úterý 26. 9. 2017 od 20:00 hodin
Oblíbená Partička opět míří do Hronova.
25. 09. pondělí od 19:00

Ze života ptactva

Datum konání: pondělí 25. 9. 2017 od 19:00 hodin
recesně hudební přednáška
16. 09. sobota od 14:00

Varhanní koncert

Datum konání: sobota 16. 9. 2017 od 14:00 hodin
ve Stroužném
26. 08. sobota od 18:00

Big beat pro Filípka

Datum konání: sobota 26. 8. 2017 od 18:00 hodin
charitativní koncert na podporu nemocného chlapce
04. 08. pátek

87. Jiráskův Hronov

Datum konání: pátek 4. 8. 2017, ukončení: sobota 12. 8. 2017
v týdnu od 4. do 12.8.2017
15. 07. sobota

Hronovská pouť

Datum konání: sobota 15. 7. 2017, ukončení: neděle 16. 7. 2017
01. 07. sobota od 14:00

Varhanní koncert

Datum konání: sobota 1. 7. 2017 od 14:00 hodin
14. 06. středa od 21:30

Špunti na vodě

Datum konání: středa 14. 6. 2017 od 21:30 hodin
letní kino Hronov
11. 06. neděle od 14:00

Dětský den

Datum konání: neděle 11. 6. 2017 od 14:00 hodin
ve Velkém Dřevíči
10. 06. sobota od 13:00

Dřevíčská lávka

Datum konání: sobota 10. 6. 2017 od 13:00 hodin
11. ročník
09. 06. pátek od 16:00

Noc kostelů

Datum konání: pátek 9. 6. 2017 od 16:00 hodin, ukončení: pátek 9. 6. 2017 do 19:00 hodin
pozvánka do kostela Všech svatých a zvonice v Hronově
09. 06. pátek od 18:00

Koncert: AUGENBLICK

Datum konání: pátek 9. 6. 2017 od 18:00 hodin
hebrejské a židovské písně
05. 06. pondělí od 16:00

Hronovské hádě

Datum konání: pondělí 5. 6. 2017 od 16:00 hodin, ukončení: čtvrtek 8. 6. 2017 do 20:00 hodin
13. ročník divadelního festivalu nejmenších herců
03. 06. sobota od 09:00

BEACH VOLEJBAL

Datum konání: sobota 3. 6. 2017 od 09:00 hodin, ukončení: sobota 3. 6. 2017 do 19:00 hodin
turnaj dvojic s mistrem světa Masters a letošním vícemistryní světa Masters 2017
30. 05. úterý od 14:00

ZUŠ Open

Datum konání: úterý 30. 5. 2017 od 14:00 hodin, ukončení: úterý 30. 5. 2017 do 17:30 hodin
den se základní uměleckou školou
25. 05. čtvrtek od 16:00

Hronovský skřivánek

Datum konání: čtvrtek 25. 5. 2017 od 16:00 hodin
24. ročník přehlídky pěveckých sborů mateřských škol náchodského regionu
20. 05. sobota od 17:00

Pozvánka na odhalení pomníku

Datum konání: sobota 20. 5. 2017 od 17:00 hodin
Římskokatolická farnost za spoluúčasti města Hronov Vás zve na slavnostní odhalení pomníku J. REGNERA.
20. 05. sobota od 18:00

ČESKO - POLSKÝ půlmaraton

Datum konání: sobota 20. 5. 2017 od 18:00 hodin
25. ročník silničního běhu Hronov - Kudowa Zdrój - Hronov
20. 05. sobota od 09:00

Hronovské jablíčko

Datum konání: sobota 20. 5. 2017 od 09:00 hodin
16. ročník nepostupové soutěže tanečních kolektivů
10. 05. středa od 18:00

Kde ženy vládnou

Datum konání: středa 10. 5. 2017 od 18:00 hodin
Kateřina Karásková vás zavede do čtyřech společností, kde mají navrch ženy. Městská knihovna E. Hostovského Hronov.
08. 05. pondělí od 17:00

Pozvánka na pietní akt

Datum konání: pondělí 8. 5. 2017 od 17:00 hodin
u příležitosti konce 2. světové války
05. 05. pátek od 19:00

Koncert: Jarní koncert

Datum konání: pátek 5. 5. 2017 od 19:00 hodin
ZUŠ Hronov srdečně zve na tradiční Jarní koncert do Jiráskova divadla.
04. 05. čtvrtek od 18:00

Degustace českých čokolád

Datum konání: čtvrtek 4. 5. 2017 od 18:00 hodin
Povídání o tom, jak se vyrábí opravdová čokoláda. Součástí je i degustace 12 vzorků. Foyer Sálu Josefa Čapka.
30. 04. neděle od 19:00

Pálení čarodejnic

Datum konání: neděle 30. 4. 2017 od 19:00 hodin
Tělovýchovná jednota Sokol ROKYTNÍK z. s. zve na tradiční akci v Rokytníku. Sraz čarodějnického průvodu u hasičárny.
28. 04. pátek od 14:00

Humanitární sbírka

Datum konání: pátek 28. 4. 2017 od 14:00 hodin, ukončení: sobota 29. 4. 2017 do 12:00 hodin
pro Diakonii
28. 04. pátek od 19:00

Divadlo: Smolíkovi

Datum konání: pátek 28. 4. 2017 od 19:00 hodin, ukončení: pátek 28. 4. 2017 do 20:50 hodin
Letošní kulturní sezóna Náchodský SWING uvádí inscenaci s písničkami na motivy kultovního maďarského animovaného seriálu. Jiráskovo divadlo.
27. 04. čtvrtek od 17:30

Na lehokole okolo Polska - 2. část

Datum konání: čtvrtek 27. 4. 2017 od 17:30 hodin
Na druhou část cestopisného promítání fotografií doprovázeném živým vyprávěním zve Městská knihovna E. Hostovského v Hronově.
12. 04. středa od 19:00

Koncert: ČAS WALDU NEODNES´

Datum konání: středa 12. 4. 2017 od 19:00 hodin
Na retro příběh kariéry Waldemara Matušky zveme do Malého sálu Jiráskova divadla.
08. 04. sobota od 09:00

LOVECKÉ TROFEJE, OBRAZY A ŘEZBY

Datum konání: sobota 8. 4. 2017 od 09:00 hodin, ukončení: neděle 30. 4. 2017 do 16:00 hodin
Od 8. do 30. dubna můžete v Sále Josefa Čapka navštívit výstavu trofejí pana Karla Hurdálka. 7. dubna VERNISÁŽ výstavy v 16.00 hod. 
08. 04. sobota od 14:30

Křeslo pro hosta

Datum konání: sobota 8. 4. 2017 od 14:30 hodin
autora knihy Pomozte zachránit mé manželství
07. 04. pátek od 09:00

Velikonoční výstava

Datum konání: pátek 7. 4. 2017 od 09:00 hodin, ukončení: pátek 7. 4. 2017 do 16:00 hodin
Domov odpočinku ve stáří Justynka srdečně zve na výstavu prací obyvatel a zaměstnanců.
06. 04. čtvrtek od 16:00

Výstava prací studentů

Datum konání: čtvrtek 6. 4. 2017 od 16:00 hodin, ukončení: pátek 28. 4. 2017 do 16:00 hodin
Střední škola propagační tvorby a polygrafie Velké Poříčí a KIS Hronov srdečně zvou na výstavu prací studentů do foyeru Sálu Josefa Čapka.
06. 04. čtvrtek od 18:00

Helena Čapková - hronovská rodačka

Datum konání: čtvrtek 6. 4. 2017 od 18:00 hodin
Na přednášku o Heleně Čapkové - hronovské rodačce a opomíjené sestře slavných bratrů zve Městská knihovna E. Hostovského.
02. 04. neděle od 09:00

VELIKONOČNÍ TRHY

Datum konání: neděle 2. 4. 2017 od 09:00 hodin, ukončení: neděle 2. 4. 2017 do 17:00 hodin
KIS Hronov srdečně zve na již tradiční velikonoční trhy na hronovském náměstí a v Sále Josefa Čapka.
01. 04. sobota od 09:00

Velikonoční výstava

Datum konání: sobota 1. 4. 2017 od 09:00 hodin, ukončení: neděle 2. 4. 2017 do 16:30 hodin
Rodný domek Aloise Jiráska pořádá velikonoční výstavu s dílnou.
31. 03. pátek od 17:00

Velikonoční slípka z filcu

Datum konání: pátek 31. 3. 2017 od 17:00 hodin
Adlabar zve na tvořivý workshop do prodejny na náměstí Čs. armády 1 (vchod od pošty).
30. 03. čtvrtek od 17:30

Na lehokole okolo Polska

Datum konání: čtvrtek 30. 3. 2017 od 17:30 hodin, ukončení: čtvrtek 30. 3. 2017 do 18:45 hodin
Cestopisné promítání fotografií doprovázené živým vyprávěním Ing. Martina Adámka - 1. část. Městská knihovna E. Hostovského.
26. 03. neděle od 19:00

Divadlo: VOJNARKA

Datum konání: neděle 26. 3. 2017 od 19:00 hodin, ukončení: neděle 26. 3. 2017 do 20:45 hodin
Hronovská derniéra - Jiráskovo divadlo.
26. 03. neděle od 14:00

195 LET DIVADELNICTVÍ v Hronově

Datum konání: neděle 26. 3. 2017 od 14:00 hodin, ukončení: neděle 26. 3. 2017 do 20:45 hodin
Divadelní soubor Jiráskova divadla v Hronově spolu s KIS Hronov vás zvou na slavnost při příležitosti uplynutí 195 let divadelnictví v Hronově. 
25. 03. sobota od 19:30

Ples sportu

Datum konání: sobota 25. 3. 2017 od 19:30 hodin
Ples v Sále Josefa Čapka pořádají Liga neregistrovaných hokejistů Hronov ve spolupráci s KIS Hronov a Městem Hronov.
18. 03. sobota od 19:00

Divadlo: PŘÍBĚH COCO CHANEL

Datum konání: sobota 18. 3. 2017 od 19:00 hodin, ukončení: sobota 18. 3. 2017 do 21:00 hodin
2. hra v předplatném - příběh osudových lásek ženy, která se stala legendou, uvidíte v Jiráskově divadle.
18. 03. sobota od 14:30

Karneval na ledě

Datum konání: sobota 18. 3. 2017 od 14:30 hodin
11. 03. sobota od 20:00

Koncert: DYMYTRY

Datum konání: sobota 11. 3. 2017 od 20:00 hodin, ukončení: sobota 11. 3. 2017 do 23:55 hodin
Metalová kapela Dymytry vyráží na samostatné turné! Krby kamna Turyna tour 2017. Sál Josefa Čapka Hronov! Vstupenky zakoupíte přes TICKETSTREAM (prodej také v IC Hronov).

11. 03. sobota od 09:00

League of Legends

Datum konání: sobota 11. 3. 2017 od 09:00 hodin
První turnaj League of Legends v Hronově a ty můžeš být u toho v DDM Domino Hronov!
06. 03. pondělí od 08:30

Divadlo: NOSÁČKOVA DOBRODRUŽSTVÍ

Datum konání: pondělí 6. 3. 2017 od 08:30 hodin, ukončení: pondělí 6. 3. 2017 do 09:25 hodin
Hravé divadlo Brno zve do Jiráskova divadla na pohádku.
04. 03. sobota od 14:30

Dětský karneval

Datum konání: sobota 4. 3. 2017 od 14:30 hodin
TJ Sokol Zbečník srdečně zve na akci pro děti do tělocvičny ZŠ Zbečník.
26. 02. neděle od 15:00

DĚTSKÝ MAŠKARNÍ BÁL

Datum konání: neděle 26. 2. 2017 od 15:00 hodin, ukončení: neděle 26. 2. 2017 do 17:00 hodin
KIS Hronov srdečně zve děti i rodiče na dětský karneval s názvem NA VLNÁCH MOŘÍ A OCEÁNŮ v Sále J. Čapka.
25. 02. sobota od 14:30

MASOPUSTNÍ REJ

Datum konání: sobota 25. 2. 2017 od 14:30 hodin, ukončení: sobota 25. 2. 2017 do 20:30 hodin
Společenský klub POHODA, DS Jiráskova divadla a TJ Sokol Hronov ve spolupráci s KIS Hronov srdečně zvou na tradiční společenskou akci před Jiráskovým divadlem a v Sále J. Čapka.
18. 02. sobota od 08:00

Hronovská bruslička

Datum konání: sobota 18. 2. 2017 od 08:00 hodin
I. ročník závodů ve Wikov aréně Hronov.
17. 02. pátek od 20:00

Karneval pro dospělé

Datum konání: pátek 17. 2. 2017 od 20:00 hodin
Sbor dobrovolných hasičů Rokytník pořádá v rokytenské sokolovně karneval pro dospělé.
16. 02. čtvrtek od 18:00

Koncert: 8. žákovský koncert

Datum konání: čtvrtek 16. 2. 2017 od 18:00 hodin
KIS Hronov a ZUŠ Hronov srdečně zvou na koncert do Malého sálku Jiráskova divadla.
13. 02. pondělí od 09:00

ZÁPIS DO TANEČNÍCH - MLÁDEŽ

Datum konání: pondělí 13. 2. 2017 od 09:00 hodin, ukončení: pátek 17. 2. 2017 do 16:00 hodin
Zápis do tanečních 2017 proběhne v informačním centru. Otevírací doba: Po - pá 9 -12, 13 - 16 hodin.
09. 02. čtvrtek od 08:30

Divadlo: O KOCOURU MIKEŠOVI

Datum konání: čtvrtek 9. 2. 2017 od 08:30 hodin, ukončení: čtvrtek 9. 2. 2017 do 09:30 hodin
Černý kocourek žil v Hrusicích u Ševců a nejvíc si s ním rozuměl Pepík. Představení pro MŠ, I. stupeň ZŠ i veřejnost v Jiráskově divadle.
08. 02. středa od 19:00

Koncert: Věra Špinarová

Datum konání: středa 8. 2. 2017 od 19:00 hodin
Sál Josefa Čapka. Pořadatel: Michal Lokvenc, tel.: 731 579 373.
04. 02. sobota od 19:00

Divadlo: STARÁ DOBRÁ KAPELA

Datum konání: sobota 4. 2. 2017 od 19:00 hodin
1. hra v předplatném - Divadelní soubor NA TAHU Červený Kostelec. Jiráskovo divadlo.
24. 01. úterý od 18:00

Koncert: Žákovský koncert

Datum konání: úterý 24. 1. 2017 od 18:00 hodin, ukončení: úterý 24. 1. 2017 do 20:00 hodin
V Malém sále Jiráskova divadla se předvedou žáci ZUŠ Hronov a konzervatoře Pardubice.
14. 01. sobota od 20:00

19. PLES MĚSTA HRONOVA

Datum konání: sobota 14. 1. 2017 od 20:00 hodin
Sál Josefa Čapka. Předprodej vstupenek pro veřejnost od 14. prosince.
08. 01. neděle od 15:00

Koncert: Tříkrálový koncert

Datum konání: neděle 8. 1. 2017 od 15:00 hodin, ukončení: neděle 8. 1. 2017 do 17:00 hodin
Církev československá husitská v Hronově a ZUŠ Hronov srdečně zvou na koncert do Husova sboru v Hronově.
22. 12. čtvrtek od 19:00

Koncert: Vánoční koncert

Datum konání: čtvrtek 22. 12. 2016 od 19:00 hodin, ukončení: čtvrtek 22. 12. 2016 do 21:00 hodin
KIS Hronov a ZUŠ Hronov srdečně zvou na Českou mši vánoční... J. J. Ryby do Jiráskova divadla.
18. 12. neděle od 18:00

Divadlo: HEJ, ČLOVĚČE BOŽÍ

Datum konání: neděle 18. 12. 2016 od 18:00 hodin
Vánoční divadelní hru se zpěvy, vůněmi a chutí uvidíte v Jiráskově divadle.
18. 12. neděle od 09:00

Osel

Datum konání: neděle 18. 12. 2016 od 09:00 hodin
vánoční divadelní hra
17. 12. sobota od 12:00

Vánoční výstava a skupina Klapeto

Datum konání: sobota 17. 12. 2016 od 12:00 hodin, ukončení: neděle 18. 12. 2016 do 17:00 hodin
Již nedílnou součástí tohoto období se stala výstava ve Žďárkách v místní tělocvničně.
15. 12. čtvrtek od 17:00

Koncert: 4. žákovský koncert

Datum konání: čtvrtek 15. 12. 2016 od 17:00 hodin
ZUŠ Hronov srdečně zve do Malého sálu Jiráskova divadla na žákovský koncert.
13. 12. úterý od 17:00

Koncert: 3. žákovský koncert

Datum konání: úterý 13. 12. 2016 od 17:00 hodin
ZUŠ Hronov srdečně zve do Malého sálu Jiráskova divadla na žákovský koncert.
09. 12. pátek od 19:00

Koncert: VII. VÁNOČNÍ TULENÍ

Datum konání: pátek 9. 12. 2016 od 19:00 hodin
Letošní legendární Tulení navštíví legendární Mňága a Žďorp, Heebie Jeebies, zmrtvýchvstalí Papaya Tyrkys a mladí a nadějní Warování. V sále Josefa Čapka.
08. 12. čtvrtek od 19:00

Divadlo: NA MĚLČINĚ

Datum konání: čtvrtek 8. 12. 2016 od 19:00 hodin
V náhradním představení 5. hry v předplatném se představí Iva Janžurová, Miroslav Vladyka, Barbora Munzarová, Sabina Remundová.
04. 12. neděle od 16:00

MIKULÁŠSKÁ NADÍLKA

Datum konání: neděle 4. 12. 2016 od 16:00 hodin
KIS Hronov zve všechny děti na akci do Sálu Josefa Čapka.
03. 12. sobota od 19:00

Divadlo: VĚNEČEK

Datum konání: sobota 3. 12. 2016 od 19:00 hodin
Zakončení tanečních 2016 v Sále Josefa Čapka.
02. 12. pátek od 09:00

Vánoční čas za dob Fr. Josefa I.

Datum konání: pátek 2. 12. 2016 od 09:00 hodin, ukončení: neděle 15. 1. 2017 do 16:30 hodin
Regionální muzeum v Náchodě Vás zve na výstavu vánočních zvyků a tradic do Rodného domku A. Jiráska.
02. 12. pátek od 19:00

Koncert: ADVENTNÍ KONCERT

Datum konání: pátek 2. 12. 2016 od 19:00 hodin
Čas vánoc není jen shánění dárků, pečení cukroví či uklízení, ale také čas rozjímání a pohody. Jednou z možností je návštěva adventního koncertu. Koncert připravil David Novotný za podpory KIS Hronov a města Hronov.
27. 11. neděle od 09:00

Stromek splněných přání

Datum konání: neděle 27. 11. 2016 od 09:00 hodin, ukončení: neděle 27. 11. 2016 do 19:00 hodin
7. ročník vánočního bazaru
27. 11. neděle od 18:00

SLAVNOSTNÍ ROZSVÍCENÍ NÁMĚSTÍ

Datum konání: neděle 27. 11. 2016 od 18:00 hodin
Město Hronov zve na společnou akci před Jiráskovo divadlo.
27. 11. neděle od 16:00

Koncert: ADVENTNÍ KONCERT

Datum konání: neděle 27. 11. 2016 od 16:00 hodin
Na tradiční adventní koncert do Jiráskova divadla zve ZUŠ Hronov.
26. 11. sobota od 17:00

Rozsvícení vánočního stromku

Datum konání: sobota 26. 11. 2016 od 17:00 hodin
Sbor dobrovolných hasičů Velký Dřevíč zve na akci za každého počasí u hasičské zbrojnice ve Velkém Dřevíči.
25. 11. pátek od 09:00

Vánoční výstava

Datum konání: pátek 25. 11. 2016 od 09:00 hodin, ukončení: pátek 25. 11. 2016 do 16:00 hodin
prací obyvatel a zaměstnanců DO Justynka
25. 11. pátek od 18:00

"JEDNOU PROVŽDY NEHOŘÍ"

Datum konání: pátek 25. 11. 2016 od 18:00 hodin
Zcela nové představení brněnského Úžasného divadla fyziky v Sále Josefa Čapka.
20. 11. neděle od 09:00

Vánoční trhy

Datum konání: neděle 20. 11. 2016 od 09:00 hodin, ukončení: neděle 20. 11. 2016 do 17:00 hodin
v Sále Josefa Čapka a na náměstí v Hronově
17. 11. čtvrtek od 13:30

Mimořádné veřejné bruslení

Datum konání: čtvrtek 17. 11. 2016 od 13:30 hodin, ukončení: pátek 18. 11. 2016 do 12:00 hodin
16. 11. středa od 16:00

Vzpomínkové setkání

Datum konání: středa 16. 11. 2016 od 16:00 hodin
u památníku "Obětem komunismu"
04. 11. pátek od 14:00

Humanitární sbírka

Datum konání: pátek 4. 11. 2016 od 14:00 hodin, ukončení: sobota 5. 11. 2016 do 12:00 hodin
27. 10. čtvrtek od 15:30

Pietní akt

Datum konání: čtvrtek 27. 10. 2016 od 15:30 hodin
u příležitosti státního svátku Dne vzniku samostatného Československého státu
17. 09. sobota od 08:00

Zbečnický vandr

Datum konání: sobota 17. 9. 2016 od 08:00 hodin
27. 08. sobota od 14:30

Rozloučení s prázdninami

Datum konání: sobota 27. 8. 2016 od 14:30 hodin
zábavné odpoledne v Rokytníku
27. 08. sobota od 14:00

Bartolomějská pouť

Datum konání: sobota 27. 8. 2016 od 14:00 hodin
v Malé Čermné
29. 07. pátek

Jiráskův Hronov

Datum konání: pátek 29. 7. 2016, ukončení: sobota 6. 8. 2016
16. 07. sobota od 15:00

Hronovská pouť

Datum konání: sobota 16. 7. 2016 od 15:00 hodin, ukončení: neděle 17. 7. 2016 do 17:00 hodin
25. 06. sobota od 13:00

Dřevíčská lávka

Datum konání: sobota 25. 6. 2016 od 13:00 hodin
10. ročník
18. 06. sobota od 14:00

Zbečnická pouť

Datum konání: sobota 18. 6. 2016 od 14:00 hodin
07. 06. úterý od 17:00

Slavnost školky

Datum konání: úterý 7. 6. 2016 od 17:00 hodin
MŠ Hronov
04. 06. sobota od 09:00

Beachvolejbal

Datum konání: sobota 4. 6. 2016 od 09:00 hodin, ukončení: sobota 4. 6. 2016 do 19:00 hodin
03. 06. pátek od 10:00

Hronovské hádě

Datum konání: pátek 3. 6. 2016 od 10:00 hodin
12. ročník divadelního festivalu nejmenších herců
01. 06. středa od 16:00

Závěrečná akademie

Datum konání: středa 1. 6. 2016 od 16:00 hodin, ukončení: středa 1. 6. 2016 do 18:00 hodin
vystoupení dětí z DDM Domino Hronov
26. 05. čtvrtek od 16:00

Hronovský skřivánek

Datum konání: čtvrtek 26. 5. 2016 od 16:00 hodin
23. setkání pěveckých sborů mateřských škol náchodského regionu
07. 05. sobota od 09:00

Hronovské jablíčko

Datum konání: sobota 7. 5. 2016 od 09:00 hodin
15. ročník soutěže tanečních kolektivů
05. 05. čtvrtek od 16:00

Pietní akt

Datum konání: čtvrtek 5. 5. 2016 od 16:00 hodin
k 71. výročí ukončení 2. světové války
30. 04. sobota od 19:00

Pálení Čarodějnic

Datum konání: sobota 30. 4. 2016 od 19:00 hodin
v Rokytníku
29. 04. pátek od 19:00

Jarní koncert

Datum konání: pátek 29. 4. 2016 od 19:00 hodin
ZUŠ Hronov
27. 04. středa od 16:00

Čarodějnické doupě

Datum konání: středa 27. 4. 2016 od 16:00 hodin do 18:00 hodin
26. 04. úterý od 17:30

Moderní stát Izrael

Datum konání: úterý 26. 4. 2016 od 17:30 hodin
interaktivní přednáška spojená s ochutnávkou izraelské kuchyně
15. 04. pátek od 18:00

Vidět zvuk, slyšet světlo...

Datum konání: pátek 15. 4. 2016 od 18:00 hodin
pozvánka na Úžasné Divadlo fyziky z Brna Vstupenky jsou stále k dostání v předprodeji v Infocentru Hronov a bude je možné zakoupit i v pátek od 17 h před samotným představením v Čapkově sále v Hronově.
01. 04. pátek od 14:00

Humanitární sbírka

Datum konání: pátek 1. 4. 2016 od 14:00 hodin, ukončení: sobota 2. 4. 2016 do 12:00 hodin
pro Diakonii Broumov, sociální družstvo
22. 03. úterý od 17:00

Pohádková akademie

Datum konání: úterý 22. 3. 2016 od 17:00 hodin
Základní školy Velký Dřevíč
19. 03. sobota od 19:30

Ples sportu

Datum konání: sobota 19. 3. 2016 od 19:30 hodin
18. 03. pátek od 09:00

Velikonoční výstava v DO Justynka

Datum konání: pátek 18. 3. 2016 od 09:00 hodin, ukončení: pátek 18. 3. 2016 do 16:00 hodin
výstava prací obyvatel a zaměstnanců
13. 03. neděle od 09:00

VELIKONOČNÍ TRHY u nás v Hronově

Datum konání: neděle 13. 3. 2016 od 09:00 hodin, ukončení: neděle 13. 3. 2016 do 17:00 hodin
Kulturní a informační středisko Hronov srdečně zve na hronovské náměstí a do Sálu J. Čapka na tradiční jarní akci.
06. 02. sobota od 14:00

Masopustní rej

Datum konání: sobota 6. 2. 2016 od 14:00 hodin
za doprovodu hudby, zpěvu i dobrého jídla
29. 01. pátek od 10:00

Mimořádné veřejné bruslení

Datum konání: pátek 29. 1. 2016 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 29. 1. 2016 do 12:00 hodin
o pololetních prázdninách
21. 12. pondělí od 17:00

Vánoční zpívání

Datum konání: pondělí 21. 12. 2015 od 17:00 hodin
u Základní školy ve Velkém Dřevíči
29. 11. neděle od 09:00

Stromek splněných přání

Datum konání: neděle 29. 11. 2015 od 09:00 hodin, ukončení: neděle 29. 11. 2015 do 19:00 hodin
27. 11. pátek od 09:00

Vánoční výstava

Datum konání: pátek 27. 11. 2015 od 09:00 hodin do 16:00 hodin
obyvatel DO Justynka
17. 11. úterý od 16:00

Vzpomínkové setkání

Datum konání: úterý 17. 11. 2015 od 16:00 hodin
kdy si připomeneme události 17. listopadu 1989
16. 11. pondělí od 10:00

Mimořádné veřejné bruslení

Datum konání: pondělí 16. 11. 2015 od 10:00 hodin, ukončení: úterý 17. 11. 2015 do 15:00 hodin
28. 10. středa od 10:00

Mimořádné veřejné bruslení

Datum konání: středa 28. 10. 2015 od 10:00 hodin, ukončení: čtvrtek 29. 10. 2015 do 14:30 hodin
27. 10. úterý od 15:30

Pietní akt

Datum konání: úterý 27. 10. 2015 od 15:30 hodin
u příležitosti státního svátku "Den vzniku samostatného Československého státu"
18. 10. neděle

Budiž světlo

Datum konání: neděle 18. 10. 2015, ukončení: neděle 28. 2. 2016
dlouhodobá výstava a projekt pro školy a školky
03. 08. pondělí od 10:00

Pohádkové dopoledne

Datum konání: pondělí 3. 8. 2015 od 10:00 hodin do 12:00 hodin
pro nejmenší
31. 07. pátek

85. Jiráskův Hronov

Datum konání: pátek 31. 7. 2015, ukončení: sobota 8. 8. 2015
Již v pátek 31.7.2015 se v 18:30 hod. poprvé otevře opona Jiráskova divadla v rámci 85. ročníku celostátní mezidruhové přehlídky amatérského divadla s mezinárodní účastí.
17. 07. pátek

Hronovská pouť

Datum konání: pátek 17. 7. 2015, ukončení: neděle 19. 7. 2015
06. 07. pondělí od 18:00

Mistr Jan Hus

Datum konání: pondělí 6. 7. 2015 od 18:00 hodin
přednáška při příležitosti 600. výročí od jeho upálení v Kostnici.
23. 06. úterý od 17:00

Slavnost školky

Datum konání: úterý 23. 6. 2015 od 17:00 hodin
Mateřská škola Hronov, Havlíčkova 520.
18. 06. čtvrtek od 10:00

Hronovské hádě

Datum konání: čtvrtek 18. 6. 2015 od 10:00 hodin
11. ročník divadelního festivalu nejmenších herců.
12. 06. pátek od 18:00

Koncert absolventů

Datum konání: pátek 12. 6. 2015 od 18:00 hodin
11. 06. čtvrtek

Výstava: Fotografie

Datum konání: čtvrtek 11. 6. 2015, ukončení: pátek 10. 7. 2015
Výstavu pořádá Fotoklub KIS Hronov.
10. 06. středa od 18:00

Koncert absolventů

Datum konání: středa 10. 6. 2015 od 18:00 hodin
06. 06. sobota od 14:00

Den nezávislosti

Datum konání: sobota 6. 6. 2015 od 14:00 hodin, ukončení: sobota 6. 6. 2015 do 18:00 hodin
Na akci srdečně zvou: Vodácký oddíl LOTŘI Hronov a OS Cesta Náchod
06. 06. sobota od 09:00

Beachvolejbal

Datum konání: sobota 6. 6. 2015 od 09:00 hodin do 19:00 hodin
29. 05. pátek od 18:00

Varšava všemi smysly

Datum konání: pátek 29. 5. 2015 od 18:00 hodin
Přednáška v rámci Noci kostelů 2015 s promítáním fotografií.
28. 05. čtvrtek od 18:00

Žákovský koncert

Datum konání: čtvrtek 28. 5. 2015 od 18:00 hodin
27. 05. středa od 18:00

Žákovský koncert

Datum konání: středa 27. 5. 2015 od 18:00 hodin
ZUŠ Hronov srdečně zve na žákovský koncert.
26. 05. úterý od 07:00

Den otevřených dveří

Datum konání: úterý 26. 5. 2015 od 07:00 hodin
ve znamení květin v ZŠ Hronov Velký Dřevíč
21. 05. čtvrtek od 16:00

Hronovský skřivánek

Datum konání: čtvrtek 21. 5. 2015 od 16:00 hodin
22. ročník přehlídky pěveckých sborů mateřských škol náchodského regionu.
16. 05. sobota od 19:00

Furtluftdurch tour

Datum konání: sobota 16. 5. 2015 od 19:00 hodin
Zábavný pořad populárního baviče Zdeňka Izera.
16. 05. sobota od 09:00

Hronovské jablíčko 2015

Datum konání: sobota 16. 5. 2015 od 09:00 hodin do 17:00 hodin
14. ročník mezinárodní přehlídky tanečních skupin.
14. 05. čtvrtek

Výstava: Výstava studentských prací

Datum konání: čtvrtek 14. 5. 2015, ukončení: úterý 9. 6. 2015
POZOR, výstava bude v pátek 22. května po celý den VEŘEJNOSTI NEPŘÍSTUPNÁ z důvodu konání jiné akce v prostorách foyer Sálu J. Čapka!
07. 05. čtvrtek od 19:00

Koncert: Jarní koncert

Datum konání: čtvrtek 7. 5. 2015 od 19:00 hodin
Srdečně zve ZUŠ Hronov.
01. 05. pátek od 14:00

Majówka 2015

Datum konání: pátek 1. 5. 2015 od 14:00 hodin, ukončení: neděle 3. 5. 2015
Kudowa Zdrój.
30. 04. čtvrtek od 19:00

Pálení čarodějnic

Datum konání: čtvrtek 30. 4. 2015 od 19:00 hodin
Fotbalové hřiště v Rokytníku, 30. dubna od 19 hodin.
29. 04. středa od 10:00

O Palečkovi

Datum konání: středa 29. 4. 2015 od 10:00 hodin
Pohádku pro děti zahraje Divadýlko MRAK z Havlíčkova Brodu.
26. 04. neděle od 19:00

Divadlo v předplatném: Tři holky jako květ

Datum konání: neděle 26. 4. 2015 od 19:00 hodin
POZOR, toto představení je součástí předplatného z roku 2014! Předplatné na rok 2015 se na toto představení NEVZTAHUJE!
24. 04. pátek od 17:00

Divadlo: Král Lávra

Datum konání: pátek 24. 4. 2015 od 17:00 hodin
Soubor Háďata z DDM DOMINO Hronov.
21. 04. úterý od 19:00

Koncert: Petra Janů & skupina Golem

Datum konání: úterý 21. 4. 2015 od 19:00 hodin
Vystoupení trojnásobné zlaté slavice, stálice naší populární hudby, muzikálové zpěvačky, s její skupinou Golem.
09. 04. čtvrtek od 17:30

Nikaragua

Datum konání: čtvrtek 9. 4. 2015 od 17:30 hodin
výpravná přednáška
09. 04. čtvrtek od 19:00

Koncert: Poutníci slaví 45 let

Datum konání: čtvrtek 9. 4. 2015 od 19:00 hodin
V roce 2015 hrají už čtyřicátou pátou sezónu
03. 04. pátek od 17:30

Výstava: Polibky múz

Datum konání: pátek 3. 4. 2015 od 17:30 hodin, ukončení: pátek 17. 4. 2015 do 16:00 hodin
Výstava soch a plastik Ing. Františka Faltuse a obrázky pana Ing. Jana Urbánka.
17. 03. úterý od 18:00

Žákovský koncert

Datum konání: úterý 17. 3. 2015 od 18:00 hodin
ZUŠ Hronov srdečně zve na žákovský koncert.
06. 03. pátek od 20:00

Koncert: Supergroup.cz

Datum konání: pátek 6. 3. 2015 od 20:00 hodin
Česká kapela snů dorazí do Hronova! Máme VYPRODÁNO! VYPRODÁNO! VYPRODÁNO!
01. 03. neděle od 15:00

Maškarní bál pro děti

Datum konání: neděle 1. 3. 2015 od 15:00 hodin
Tradiční maškarní rej pro děti s názvem TENKRÁT NA ZÁPADĚ aneb HURÁ ZA INDIÁNY.
21. 02. sobota od 13:00

Masopustní rej

Datum konání: sobota 21. 2. 2015 od 13:00 hodin
Sobotní veselice pro malé i velké.
20. 02. pátek od 19:00

Expedice K2 2014

Datum konání: pátek 20. 2. 2015 od 19:00 hodin
Srdečně vás zveme poslechnout si vysokohorské dobrodružství, které zažili členové expedice K2.
20. 02. pátek od 20:00

Karneval pro dospělé

Datum konání: pátek 20. 2. 2015 od 20:00 hodin
Pořádá Sbor dobrovolných hasičů Rokytník.
16. 02. pondělí od 17:00

Na slzy nezbyl čas

Datum konání: pondělí 16. 2. 2015 od 17:00 hodin
Slavnostní křest knihy spisovatelky a básnířky Blanky Faltové.
22. 01. čtvrtek od 17:00

Žákovský koncert

Datum konání: čtvrtek 22. 1. 2015 od 17:00 hodin
ZUŠ Hronov.
17. 01. sobota od 20:00

Ples: 17. ples Města Hronova

Datum konání: sobota 17. 1. 2015 od 20:00 hodin
Srdečně zve Město Hronov, ve spolupráci s KIS Hronov.
21. 12. neděle od 19:00

Divadlo: Hej, člověče Boží

Datum konání: neděle 21. 12. 2014 od 19:00 hodin
DS Jiráskova divadla Hronov pod vedením pana Rostislava Hejcmana.
20. 12. sobota od 18:00

Vánoční tulení

Datum konání: sobota 20. 12. 2014 od 18:00 hodin
srdečně zve kapela Heebie Jeebies.
14. 12. neděle od 17:00

Vánoční koncert

Datum konání: neděle 14. 12. 2014 od 17:00 hodin
ZRUŠENO! ZRUŠENO! ZRUŠENO!
06. 12. sobota od 19:00

Věneček

Datum konání: sobota 6. 12. 2014 od 19:00 hodin
tanečních 2014.
02. 12. úterý od 18:00

3. žákovský koncert

Datum konání: úterý 2. 12. 2014 od 18:00 hodin
Vystoupení žáků hudebních oborů ZUŠ.
01. 12. pondělí od 19:00

Adventní koncert

Datum konání: pondělí 1. 12. 2014 od 19:00 hodin
Z důvodu nemoci Hanky Křížkové vystoupí společně s Bohušem Matušem MARCELA BŘEZINOVÁ.
30. 11. neděle od 09:00

Stromek splněných přání

Datum konání: neděle 30. 11. 2014 od 09:00 hodin do 19:00 hodin
5. ročník prodejního charitativního bazaru.
28. 11. pátek od 09:00

Vánoční výstava

Datum konání: pátek 28. 11. 2014 od 09:00 hodin do 16:00 hodin
v DO ve stáří Justynka
17. 11. pondělí od 16:00

Vzpomínkové setkání

Datum konání: pondělí 17. 11. 2014 od 16:00 hodin
Přijďte si připomenout události, které nám přinesly svobodu a ukončily komunistickou totalitu.
14. 11. pátek od 18:00

Promítej i ty!

Datum konání: pátek 14. 11. 2014 od 18:00 hodin
Přijďte se podělit o svůj pohled na aktuální společenská a lidskoprávní témata!
03. 11. pondělí od 17:00

Čtení Duhových pohádek

Datum konání: pondělí 3. 11. 2014 od 17:00 hodin, ukončení: středa 3. 12. 2014
01. 11. sobota od 09:15

Slavnostní bohoslužba

Datum konání: sobota 1. 11. 2014 od 09:15 hodin
10 let na Padolí
28. 10. úterý od 10:00

Mimořádné veřejné bruslení

Datum konání: úterý 28. 10. 2014 od 10:00 hodin, ukončení: středa 29. 10. 2014 do 12:00 hodin
25. 10. sobota od 19:00

Divadlo v předplatném: Koule

Datum konání: sobota 25. 10. 2014 od 19:00 hodin
Vstupenky již v předprodeji v IC Hronov! V. hra v předplatném.
25. 10. sobota od 15:30

Vepřové hody

Datum konání: sobota 25. 10. 2014 od 15:30 hodin
v Rokytníku s vystoupením Václava Faltuse
09. 10. čtvrtek od 08:30

O dvanácti měsíčkách

Datum konání: čtvrtek 9. 10. 2014 od 08:30 hodin
Pro děti hraje DS Mladá scéna Ústí nad Labem.
03. 10. pátek od 19:00

Koncert: Věra Martinová

Datum konání: pátek 3. 10. 2014 od 19:00 hodin
& Jamie Marshall „LIVE“.
19. 09. pátek od 19:00

Koncert: Zpěv srdce

Datum konání: pátek 19. 9. 2014 od 19:00 hodin
Svatováclavský koncert z díla Jakuba Jana Ryby.
14. 09. neděle

Den železnice v Trutnově

Datum konání: neděle 14. 9. 2014
Oslavte s námi svátek železničářů přímo v Lokomotivním depu Trutnov!
13. 09. sobota od 08:00

Zbečnický vandr

Datum konání: sobota 13. 9. 2014 od 08:00 hodin
23. 08. sobota od 14:00

Bartolomějská pouť

Datum konání: sobota 23. 8. 2014 od 14:00 hodin
park, altán a prostory Domova důchodců v Malé Čermné.
05. 08. úterý od 16:15

Jiráskův Hronov: Revizor

Datum konání: úterý 5. 8. 2014 od 16:15 hodin
DS Ty-já-tr HROBESO Praha.
04. 08. pondělí od 14:00

Jiráskův Hronov: Nazí

Datum konání: pondělí 4. 8. 2014 od 14:00 hodin
BUDDETO! Plzeň.
03. 08. neděle od 16:30

Jiráskův Hronov: Šakalí léta

Datum konání: neděle 3. 8. 2014 od 16:30 hodin
DS Tyl Rakovník. Muzikálová komedie o svobodě, nezávislosti, rudé hvězdě a hlavně rokenrolu.
03. 08. neděle od 15:30

Jiráskův Hronov: Morfium

Datum konání: neděle 3. 8. 2014 od 15:30 hodin
Bažantova loutkářská družina DS J. J. Kolára při TJ Sokol Poniklá.
02. 08. sobota od 16:40

Jiráskův Hronov: Morfium

Datum konání: sobota 2. 8. 2014 od 16:40 hodin
Bažantova loutkářská družina DS J. J. Kolára při TJ Sokol Poniklá.
19. 07. sobota od 14:00

Hronovská pouť

Datum konání: sobota 19. 7. 2014 od 14:00 hodin, ukončení: neděle 20. 7. 2014
21. 06. sobota od 13:00

Dřevíčská lávka

Datum konání: sobota 21. 6. 2014 od 13:00 hodin, ukončení: neděle 22. 6. 2014 do 01:30 hodin
21. 06. sobota od 16:00

Divadlo: Tajemství staré půdy

Datum konání: sobota 21. 6. 2014 od 16:00 hodin
Pohádkový příběh pro malé i velké diváky zahraje DS Háďata z DDM Domino Hronov.
14. 06. sobota od 14:00

Den nezávislosti

Datum konání: sobota 14. 6. 2014 od 14:00 hodin do 18:00 hodin
Den nezávislosti podruhé? To je odpoledne plné her a atrakcí. Bez bariér.
12. 06. čtvrtek od 08:30

Hronovské hádě

Datum konání: čtvrtek 12. 6. 2014 od 08:30 hodin, ukončení: středa 18. 6. 2014
Jubilejní 10. ročník divadelního festivalu nejmenších herců.
10. 06. úterý od 16:30

Slavnost školky

Datum konání: úterý 10. 6. 2014 od 16:30 hodin
pasování předškoláků na školáky
07. 06. sobota od 09:00

Beachvolejbal

Datum konání: sobota 7. 6. 2014 od 09:00 hodin
přijďte na náměstí, program pro všechny
02. 06. pondělí od 18:00

Závěrečný koncert

Datum konání: pondělí 2. 6. 2014 od 18:00 hodin
žáků ZUŠ Hronov.
01. 06. neděle od 15:00

Rodinné odpoledne

Datum konání: neděle 1. 6. 2014 od 15:00 hodin
Park plný her a soutěží, závěrečná akademie DDM Domino Hronov
30. 05. pátek od 09:00

Skok daleký

Datum konání: pátek 30. 5. 2014 od 09:00 hodin
mezinárodní soutěž
23. 05. pátek od 17:30

Partička

Datum konání: pátek 23. 5. 2014 od 17:30 hodin do 18:45 hodin
Richard Genzer a Michal Suchánek poprvé spolu na jevišti!
22. 05. čtvrtek od 16:00

Hronovský skřivánek

Datum konání: čtvrtek 22. 5. 2014 od 16:00 hodin
21. ročník pěveckých sborů mateřských škol náchodského regionu.
17. 05. sobota od 18:00

Polsko-Česká "20"

Datum konání: sobota 17. 5. 2014 od 18:00 hodin
silniční běh za běžného provozu
15. 05. čtvrtek od 17:00

Výstava fotografií

Datum konání: čtvrtek 15. 5. 2014 od 17:00 hodin, ukončení: sobota 14. 6. 2014 do 13:00 hodin
pořádá Fotoklub Hronov.
07. 05. středa od 15:30

Pietní akt

Datum konání: středa 7. 5. 2014 od 15:30 hodin
u příležitosti Státního svátku - Dne vítězství
26. 04. sobota od 19:00

Jarní koncert

Datum konání: sobota 26. 4. 2014 od 19:00 hodin
24. 04. čtvrtek od 20:00

Koncert: Petr Spálený

Datum konání: čtvrtek 24. 4. 2014 od 20:00 hodin
a Miluše Voborníková se skupinou APOLLO BAND.
16. 04. středa od 18:00

Výstava studentských prací

Datum konání: středa 16. 4. 2014 od 18:00 hodin, ukončení: úterý 13. 5. 2014 do 16:00 hodin
Střední škola propagační tvorby a polygrafie, Velké Poříčí.
11. 04. pátek od 09:00

Velikonoční výstava

Datum konání: pátek 11. 4. 2014 od 09:00 hodin, ukončení: pátek 11. 4. 2014 do 16:00 hodin
v DO Justynka
06. 04. neděle od 09:00

Velikonoční trhy v Hronově

Datum konání: neděle 6. 4. 2014 od 09:00 hodin do 17:00 hodin
Přijměte pozvání na již tradiční jarní akci.
22. 03. sobota od 19:00

Koncert: LUCIE BÍLÁ

Datum konání: sobota 22. 3. 2014 od 19:00 hodin
za klavírního doprovodu PETRA MALÁSKA.
15. 03. sobota od 19:30

Ples sportu

Datum konání: sobota 15. 3. 2014 od 19:30 hodin
16. 02. neděle od 16:00

Ferie zimowe 2014

Datum konání: neděle 16. 2. 2014 od 16:00 hodin, ukončení: pátek 28. 2. 2014
Kudowa Zdrój.
08. 02. sobota od 20:00

6. školní ples

Datum konání: sobota 8. 2. 2014 od 20:00 hodin
ZŠ a MŠ Hronov
18. 01. sobota od 20:00

16. ples města Hronova

Datum konání: sobota 18. 1. 2014 od 20:00 hodin
pořádá město Hronov ve spolupráci s KIS Hronov.
17. 01. pátek od 20:00

Ples: 17. ples Města Hronova

Datum konání: pátek 17. 1. 2014 od 20:00 hodin
srdečně zve Město Hronov ve splupráci s KIS Hronov.
22. 12. neděle od 09:00

Divadlo: Špitální Vánoce

Datum konání: neděle 22. 12. 2013 od 09:00 hodin
všechny srdečně zve Farní sbor Českobratrské církve evangelické.
21. 12. sobota od 19:00

"Hej, člověče Boží"

Datum konání: sobota 21. 12. 2013 od 19:00 hodin
Hraje DS Jiráskova divadla Hronov pod vedením pana Rostislava Hejcmana.
19. 12. čtvrtek od 18:00

5. žákovský koncert

Datum konání: čtvrtek 19. 12. 2013 od 18:00 hodin
ZUŠ Hronov.
16. 12. pondělí od 18:00

4. žákovský koncert

Datum konání: pondělí 16. 12. 2013 od 18:00 hodin
ZUŠ Hronov.
13. 12. pátek od 19:00

Vánoční koncert

Datum konání: pátek 13. 12. 2013 od 19:00 hodin
ZUŠ Hronov Vás srdečně zve.
07. 12. sobota od 19:00

Ples: Věneček tanečních 2013

Datum konání: sobota 7. 12. 2013 od 19:00 hodin
Prodej vstupenek na věneček se uskuteční 16. listopadu
06. 12. pátek od 17:00

Mikulášská nadílka

Datum konání: pátek 6. 12. 2013 od 17:00 hodin
KIS zve na akci všechny děti.
02. 12. pondělí od 19:00

Koncert: Adventní koncert

Datum konání: pondělí 2. 12. 2013 od 19:00 hodin
Koncert připravil David Novotný za podpory města Hronov a Královéhradeckého kraje.
24. 11. neděle od 09:00

Vánoční trhy

Datum konání: neděle 24. 11. 2013 od 09:00 hodin do 17:00 hodin
Tradiční vánoční trhy na hronovském náměstí a v sále a předsálí J. Čapka.
17. 11. neděle od 16:00

Magická taneční show

Datum konání: neděle 17. 11. 2013 od 16:00 hodin
Sabua a DDM Domino Vás zvou na show.
19. 10. sobota od 19:00

Divadlo: Drobečky z perníku

Datum konání: sobota 19. 10. 2013 od 19:00 hodin
Tragikomedie s nadějeplným koncem - 5. hra v předplatném.
17. 10. čtvrtek od 08:30

Divadlo: Čarodějná pohádka

Datum konání: čtvrtek 17. 10. 2013 od 08:30 hodin
S pohádkou se představí herci z Divadýlka MRAK z Havlíčkova Brodu.
07. 10. pondělí od 09:00

Výstava: Obrazy

Datum konání: pondělí 7. 10. 2013 od 09:00 hodin, ukončení: pátek 25. 10. 2013 do 16:00 hodin
Výstava obrazů Hany Koblížkové - Šálové.
05. 10. sobota od 16:00

Prodloužená lekce tanečních 2013

Datum konání: sobota 5. 10. 2013 od 16:00 hodin
Přijďte podpořit své příbuzné, známé a kamarády na jejich pouti tanečním uměním.
03. 10. čtvrtek od 09:00

Skok daleký

Datum konání: čtvrtek 3. 10. 2013 od 09:00 hodin
19. 09. čtvrtek od 19:00

Taneční pro páry 2013

Datum konání: čtvrtek 19. 9. 2013 od 19:00 hodin
Taneční páry ze skupiny A začínají ve čtvrtek 19. září v 19.00 hodin a dále dle rozpisu.
14. 09. sobota od 08:00

Zbečnický vandr

Datum konání: sobota 14. 9. 2013 od 08:00 hodin
14. 09. sobota od 20:00

Taneční pro páry 2013

Datum konání: sobota 14. 9. 2013 od 20:00 hodin
Taneční páry ze skupiny C začínají v sobotu 14. září ve 20.00 hodin a dále dle rozpisu.
15. 08. čtvrtek od 19:00

Let´s dance

Datum konání: čtvrtek 15. 8. 2013 od 19:00 hodin
aneb hudební léto v příhraničí.
10. 08. sobota od 16:15

Jiráskův Hronov: Nu, vot! a Něco z Adriana

Datum konání: sobota 10. 8. 2013 od 16:15 hodin
Tři boty, Základní škola a Mateřská škola Třebotov a Ročníkový soubor divadla Vydýcháno Liberec.
09. 08. pátek od 17:00

Koncert: Rock fest 2013

Datum konání: pátek 9. 8. 2013 od 17:00 hodin
BUDE! Pouze v případě deště proběhne zkrácená verze!
08. 08. čtvrtek od 16:00

Jiráskův Hronov: Srnky

Datum konání: čtvrtek 8. 8. 2013 od 16:00 hodin
DS Ty-já-tr/HROBESO Praha.
08. 08. čtvrtek od 14:45

Jiráskův Hronov: Makaphovy dary

Datum konání: čtvrtek 8. 8. 2013 od 14:45 hodin
Divadelní soubor Symposion Třebechovice pod Orebem.
07. 08. středa od 17:00

Jiráskův Hronov: Kytice

Datum konání: středa 7. 8. 2013 od 17:00 hodin
Divadelní soubor KOREK při Právnické fakultě Univerzity Karlovy v Praze.
05. 08. pondělí od 16:30

Jiráskův Hronov: Měsíční běs

Datum konání: pondělí 5. 8. 2013 od 16:30 hodin
Občanská beseda v Opatovicích nad Labem o.s., divadelní soubor SNOOP.
04. 08. neděle od 17:00

Jiráskův Hronov: Cink? a Barokní fuga

Datum konání: neděle 4. 8. 2013 od 17:00 hodin
Soubor Cink Cink Cirk Praha a Soubor Taneční a pohybové studio Magdaléna Rychnov u Jablonce nad Nisou.
02. 08. pátek od 16:00

Jiráskův Hronov: Pygmalion

Datum konání: pátek 2. 8. 2013 od 16:00 hodin
DS Jiráskova divadla Hronov - G. B. Shaw.
20. 07. sobota od 13:00

Hronovská pouť

Datum konání: sobota 20. 7. 2013 od 13:00 hodin, ukončení: neděle 21. 7. 2013
v parku A. Jiráska
29. 06. sobota od 14:00

Den nezávislosti

Datum konání: sobota 29. 6. 2013 od 14:00 hodin do 18:00 hodin
Pojďme a společně smažme hranice, bariéry a předsudky, protože ač jsme jiní navenek, uvnitř jsme všichni stejní!
29. 06. sobota od 14:00

Vodní Kudowa

Datum konání: sobota 29. 6. 2013 od 14:00 hodin
Kudowa Zdrój srdečně zve na víkendová odpoledne v lázních.
23. 06. neděle od 14:00

Dětský den

Datum konání: neděle 23. 6. 2013 od 14:00 hodin
Areál koupaliště ve Velkém Dřevíči.
22. 06. sobota od 13:00

Dřevíčská lávka

Datum konání: sobota 22. 6. 2013 od 13:00 hodin
v areálu koupaliště ve Velkém Dřevíči.
20. 06. čtvrtek od 17:00

Setkání fotografů

Datum konání: čtvrtek 20. 6. 2013 od 17:00 hodin
českých s fotografy z Polska.
15. 06. sobota od 14:30

Dětský den

Datum konání: sobota 15. 6. 2013 od 14:30 hodin
ve Zbečníku
13. 06. čtvrtek od 17:00

Fotoklub KIS Hronov slaví své devadesátiny

Datum konání: čtvrtek 13. 6. 2013 od 17:00 hodin, ukončení: sobota 13. 7. 2013 do 13:00 hodin
setkání fotografů u příležitosti 90. let založení fotoklubu.
09. 06. neděle od 13:30

Michal je kvítko!

Datum konání: neděle 9. 6. 2013 od 13:30 hodin
Nejpopulárnější představení pro děti.
09. 06. neděle

Sudety tour

Datum konání: neděle 9. 6. 2013
9. ročník silničního cyklomaratonu
05. 06. středa od 16:30

Závěrečná akademie

Datum konání: středa 5. 6. 2013 od 16:30 hodin
DDM Domino Hronov v parku A. Jiráska.
02. 06. neděle od 16:00

Divadlo: Čtvero ročních období

Datum konání: neděle 2. 6. 2013 od 16:00 hodin
Divadelní představení oživené písničkami a tanečními prvky.
30. 05. čtvrtek od 18:00

Divadlo: Král ze Siamu

Datum konání: čtvrtek 30. 5. 2013 od 18:00 hodin
Nastudovali žáci ZUŠ Hronov.
29. 05. středa od 10:00

Divadlo: Král ze Siamu

Datum konání: středa 29. 5. 2013 od 10:00 hodin
Nastudovali žáci ZUŠ Hronov.
26. 05. neděle od 19:00

Na stojáka

Datum konání: neděle 26. 5. 2013 od 19:00 hodin
V Hronově vystoupí: Karel Hynek, Lukáš Pavlásek a Ester Kočičková.
23. 05. čtvrtek od 16:00

Hronovský skřivánek

Datum konání: čtvrtek 23. 5. 2013 od 16:00 hodin
Jubilejní 20. ročník přehlídky pěveckých sborů mateřských škol náchodského regionu.
18. 05. sobota

Hronovské jablíčko

Datum konání: sobota 18. 5. 2013
12. ročník celostátní přehlídky dětských a mládežnických kolektivů s mezinárodní účastí
10. 05. pátek od 19:00

Koncert: Jarní koncert

Datum konání: pátek 10. 5. 2013 od 19:00 hodin
Srdečně zve ZUŠ Hronov.
07. 05. úterý od 16:00

Pietní akt

Datum konání: úterý 7. 5. 2013 od 16:00 hodin
u příležitosti státního svátku "Den vítězství"
01. 05. středa od 12:00

Lata 80-te MAJÓWKA 2013

Datum konání: středa 1. 5. 2013 od 12:00 hodin, ukončení: sobota 4. 5. 2013 do 21:00 hodin
w Kudowie - Zdroju.
30. 04. úterý

Pálení čarodějnic

Datum konání: úterý 30. 4. 2013
v Rokytníku na fotbalovém hřišti
27. 04. sobota od 19:00

Divadlo: Tančírna

Datum konání: sobota 27. 4. 2013 od 19:00 hodin
Divadlo Radka Brzobohatého Praha uvede III. hru v předplatném.
24. 04. středa od 19:00

Koncert: Drumming syndrome

Datum konání: středa 24. 4. 2013 od 19:00 hodin
Přední český bubeník, člen Československé Supergroup a hlavně hronovský rodák Miloš Meier (Dymytry, Noid, Michal Pavlíček, Stroy, BSP) vyráží v březnu na turné se svým bubenickým projektem.
20. 04. sobota od 09:00

Bazárek dětského oblečení

Datum konání: sobota 20. 4. 2013 od 09:00 hodin do 15:00 hodin
Srdečně zvou KIS Hronov a B. D. O.
05. 04. pátek od 18:00

Koncert: učitelů

Datum konání: pátek 5. 4. 2013 od 18:00 hodin
04. 04. čtvrtek od 18:00

Koncert: Žákovský koncert

Datum konání: čtvrtek 4. 4. 2013 od 18:00 hodin
Vystoupení žáků hudebních oborů ZUŠ.
23. 03. sobota

Divadlo: Světáci

Datum konání: sobota 23. 3. 2013
Parta tří fasádníků od Velhartic pracuje v Praze... 2. hra v předplatném.
22. 03. pátek od 09:00

Velikonoční výstava

Datum konání: pátek 22. 3. 2013 od 09:00 hodin, ukončení: pátek 22. 3. 2013 do 16:00 hodin
prací obyvatel a zaměstnanců DO Justynka
22. 03. pátek od 18:00

Divadlo: Dědečku vyprávěj

Datum konání: pátek 22. 3. 2013 od 18:00 hodin
aneb šest satirických pohádek o tom, jak se známým pohádkovým postavám daří v moderní době.
17. 03. neděle od 09:00

Velikonoční trhy u nás v Hronově

Datum konání: neděle 17. 3. 2013 od 09:00 hodin do 17:00 hodin
Tradiční trhy s jarními motivy na hronovském náměstí.
09. 03. sobota od 19:30

Ples sportu

Datum konání: sobota 9. 3. 2013 od 19:30 hodin
pořádá Project Sport Hronov o.s. a město Hronov.
24. 02. neděle od 15:00

Jedeme do Afriky!!!

Datum konání: neděle 24. 2. 2013 od 15:00 hodin
Maškarní bál pro děti.
23. 02. sobota od 15:00

Dětský karneval

Datum konání: sobota 23. 2. 2013 od 15:00 hodin, ukončení: sobota 23. 2. 2013 do 17:00 hodin
ve Zbečníku
23. 02. sobota od 14:30

Karneval pro děti

Datum konání: sobota 23. 2. 2013 od 14:30 hodin
v Rokytníku.
22. 02. pátek od 20:00

Karneval pro dospělé

Datum konání: pátek 22. 2. 2013 od 20:00 hodin
v Rokytníku.
18. 02. pondělí od 09:00

Zápis do tanečních kurzů - podzim 2013

Datum konání: pondělí 18. 2. 2013 od 09:00 hodin, ukončení: čtvrtek 28. 2. 2013 do 16:00 hodin
pro mládež (jednotlivce) proběhne 18. až 28. února v Informačním centru Hronov.
16. 02. sobota od 19:00

Zmýlená platí

Datum konání: sobota 16. 2. 2013 od 19:00 hodin
Veselá komedie o dvou dějstvích a… mnoha zmýlených - 1. hra v předplatném.
14. 02. čtvrtek od 16:00

Most lásky

Datum konání: čtvrtek 14. 2. 2013 od 16:00 hodin
První valentýnská slavnost v Hronově!
11. 02. pondělí od 09:00

Výstava: Rodina a láska

Datum konání: pondělí 11. 2. 2013 od 09:00 hodin, ukončení: pátek 22. 2. 2013 do 16:00 hodin
Děti z MŠ Hronov vystavují svá díla v rámci národního týdne manželství.
09. 02. sobota od 17:00

Koncert: Šeptem

Datum konání: sobota 9. 2. 2013 od 17:00 hodin
Koncertem bude zahájen Národní týden manželství v Hronově.
12. 01. sobota od 19:00

Divadlo: Pygmalion

Datum konání: sobota 12. 1. 2013 od 19:00 hodin
VI. hra v předplatném 2012.
27. 12. čtvrtek od 08:00

6. ročník v minihokeji 3. tříd

Datum konání: čtvrtek 27. 12. 2012 od 08:00 hodin, ukončení: čtvrtek 27. 12. 2012 do 17:00 hodin
o pohár města Hronova
22. 12. sobota od 17:00

Vánoční koncert

Datum konání: sobota 22. 12. 2012 od 17:00 hodin
rodinné kapely Hejretband
21. 12. pátek od 19:00

Koncert: Česká mše vánoční

Datum konání: pátek 21. 12. 2012 od 19:00 hodin
Nejpopulárnější a nejhranější skladba pro vánoční období - Jan Jakub Ryba.
18. 12. úterý od 17:00

Vánoční akademie

Datum konání: úterý 18. 12. 2012 od 17:00 hodin
cesta kolem světa
05. 12. středa od 19:00

Koncert: Adventní koncert

Datum konání: středa 5. 12. 2012 od 19:00 hodin
vystoupí Zuzana Stirská a Gospliček.
02. 12. neděle od 18:00

Mikulášská nadílka

Datum konání: neděle 2. 12. 2012 od 18:00 hodin
Kulturní a informační středisko zve na Mikulášskou všechny děti.
30. 11. pátek od 09:00

Vánoční výstava

Datum konání: pátek 30. 11. 2012 od 09:00 hodin, ukončení: pátek 30. 11. 2012 do 16:00 hodin
v Justynce
25. 11. neděle od 09:00

Vánoční trhy

Datum konání: neděle 25. 11. 2012 od 09:00 hodin do 17:00 hodin
na náměstí a v sále Josefa Čapka v Hronově.
21. 11. středa od 08:30

Divadlo: Honza a čert

Datum konání: středa 21. 11. 2012 od 08:30 hodin
Kterak Honza vyzrál nad čertem, zachránil panímámu od pekla a Marjánku dostal za ženu.
18. 11. neděle od 14:00

Posezení s hudbou

Datum konání: neděle 18. 11. 2012 od 14:00 hodin
v Hospůdce Na návsi ve Velkém Dřevíči
15. 11. čtvrtek od 17:00

Výstava: fotografií

Datum konání: čtvrtek 15. 11. 2012 od 17:00 hodin, ukončení: pátek 14. 12. 2012 do 16:00 hodin
Fotoklub KIS Hronov.
09. 11. pátek od 18:00

Vzpomínkový večer

Datum konání: pátek 9. 11. 2012 od 18:00 hodin
při příležitosti 70. výročí deportace Židů z Náchodska
09. 11. pátek od 18:00

Koncert: 25

Datum konání: pátek 9. 11. 2012 od 18:00 hodin
01. 11. čtvrtek od 18:00

Divoký Madagaskar

Datum konání: čtvrtek 1. 11. 2012 od 18:00 hodin
PŘEDSTAVENÍ ZRUŠENO.
25. 10. čtvrtek od 18:00

JAN ŠPÁTA, stále s námi...

Datum konání: čtvrtek 25. 10. 2012 od 18:00 hodin
Vzpomínka k příležitosti nedožitých 80. narozenin místního rodáka, kameramana a režiséra Prof. Mgr. Jana Špáty.
12. 10. pátek od 14:00

Prodej polodrahokamových šperků

Datum konání: pátek 12. 10. 2012 od 14:00 hodin do 18:00 hodin
náhrdelníky, náramky, náušnice, samostatně i v setech.
11. 10. čtvrtek od 15:00

Bazar sportovních potřeb

Datum konání: čtvrtek 11. 10. 2012 od 15:00 hodin, ukončení: pátek 12. 10. 2012 do 17:00 hodin
pořádá SRPDŠ při ZŠ a MŠ Hronov.
05. 10. pátek od 09:00

Výstava: Obrázky

Datum konání: pátek 5. 10. 2012 od 09:00 hodin, ukončení: pátek 26. 10. 2012 do 16:00 hodin
Prodejní výstava Petra Čuhaniče.
01. 10. pondělí

Týden knihoven 2012

Datum konání: pondělí 1. 10. 2012, ukončení: sobota 6. 10. 2012
Městská knihovna Egona Hostovského v Hronově.
01. 10. pondělí od 10:00

O líné babičce

Datum konání: pondělí 1. 10. 2012 od 10:00 hodin
Autorské čtení z knihy Aleny Kastnerové.
29. 09. sobota od 17:00

Divadlo: Prodaná nevěsta

Datum konání: sobota 29. 9. 2012 od 17:00 hodin
Benefiční představení lidové hry se zpěvy a tanci.
28. 09. pátek od 17:00

Slavnost sv. Václava

Datum konání: pátek 28. 9. 2012 od 17:00 hodin
hlavního patrona Čech.
15. 09. sobota od 08:00

Zbečnický vandr

Datum konání: sobota 15. 9. 2012 od 08:00 hodin
pěší i cyklo
04. 09. úterý

Výstava: Jiří Zhibo

Datum konání: úterý 4. 9. 2012, ukončení: neděle 16. 9. 2012
100 nerealizovaných plakátů JIRÁSKOVÝCH HRONOVŮ
30. 08. čtvrtek

Koncert: Václav Hudeček

Datum konání: čtvrtek 30. 8. 2012
výtěžek koncertu podpoří provoz Hospice Anežky České
14. 07. sobota od 14:00

Hronovská pouť

Datum konání: sobota 14. 7. 2012 od 14:00 hodin, ukončení: neděle 15. 7. 2012
07. 07. sobota od 13:00

Setkání Čermných

Datum konání: sobota 7. 7. 2012 od 13:00 hodin
Malá Čermná - Czermna
05. 07. čtvrtek

Obranářské závody

Datum konání: čtvrtek 5. 7. 2012
6. ročník s mezinárodní účastí
18. 06. pondělí od 18:00

Koncert absolventů

Datum konání: pondělí 18. 6. 2012 od 18:00 hodin
ZUŠ Hronov
17. 06. neděle od 15:00

Koncert: Promenádní koncert

Datum konání: neděle 17. 6. 2012 od 15:00 hodin
Vystoupí Dechový orchestr mladých ZUŠ Hronov a Červený Kostelec.
15. 06. pátek

BEACHVOLEYBAL

Datum konání: pátek 15. 6. 2012, ukončení: sobota 16. 6. 2012
08. 06. pátek od 17:00

Divadlo: Dědečku vyprávěj

Datum konání: pátek 8. 6. 2012 od 17:00 hodin
představení divadelního kroužku HÁĎATA z DDM Domino Hronov
06. 06. středa od 10:00

Divadlo: 8. Hronovské hádě

Datum konání: středa 6. 6. 2012 od 10:00 hodin
divadelní festival nejmenších herců
03. 06. neděle od 14:00

Vodní Kudowa

Datum konání: neděle 3. 6. 2012 od 14:00 hodin
02. 06. sobota od 15:00

Dětský den

Datum konání: sobota 2. 6. 2012 od 15:00 hodin
01. 06. pátek od 20:00

Noc kostelů 2012

Datum konání: pátek 1. 6. 2012 od 20:00 hodin
31. 05. čtvrtek

Výstava: prací žáků

Datum konání: čtvrtek 31. 5. 2012, ukončení: čtvrtek 21. 6. 2012
Střední školy propagační tvorby a polygrafie Velké Poříčí
26. 05. sobota od 19:00

Divadlo: Bylo nás pět

Datum konání: sobota 26. 5. 2012 od 19:00 hodin
Kliceperovo divadlo uvádí rodinnou hudební komedii.
24. 05. čtvrtek

Hronovský skřivánek

Datum konání: čtvrtek 24. 5. 2012
19. setkání pěveckých sborů mateřských škol náchodského regionu
05. 05. sobota od 14:30

Lázeňské odpoledne

Datum konání: sobota 5. 5. 2012 od 14:30 hodin
v Kudowě Zdróji
24. 04. úterý od 18:00

Kino: Školní výlet

Datum konání: úterý 24. 4. 2012 od 18:00 hodin
Po promítání proběhne beseda s režisérem filmu, Tomášem Magnuskem.
02. 04. pondělí

Výstava: Tibet

Datum konání: pondělí 2. 4. 2012, ukončení: pondělí 30. 4. 2012
Děti ze ZŠ Hronov inspirovala akce Music for Tibet.
02. 04. pondělí od 16:30

Není bylina, aby na něco nebyla!

Datum konání: pondělí 2. 4. 2012 od 16:30 hodin
Občanské sdružení Avanti Vás srdečně zve na přednášku Mgr. Jarmily Podhorné z NADĚJE, odbornicí na fytoterapii a gemmoterapii.
30. 03. pátek od 12:30

Krajská přehlídka tanečních oborů

Datum konání: pátek 30. 3. 2012 od 12:30 hodin do 17:00 hodin
Jiráskovo divadlo bude hostit nejlepší tanečníky ZUŠ našeho kraje.
27. 03. úterý od 08:30

Divadlo: O Červené Karkulce

Datum konání: úterý 27. 3. 2012 od 08:30 hodin do 09:20 hodin
Divadlo DUHA uvádí dramatizaci známé pohádky pro školy.
25. 03. neděle od 09:00

Velikonoční trhy

Datum konání: neděle 25. 3. 2012 od 09:00 hodin do 17:00 hodin
opět přinesou jarní atmosféru na hronovské náměstí.
24. 03. sobota od 15:00

Majda s Františkem na cestách

Datum konání: sobota 24. 3. 2012 od 15:00 hodin
Nejpopulárnější představení pro děti u nás v Hronově.
24. 03. sobota od 18:00

Kyrgyzstán

Datum konání: sobota 24. 3. 2012 od 18:00 hodin
země nebeských hor a divokých koní.
17. 03. sobota od 19:30

Ples sportu

Datum konání: sobota 17. 3. 2012 od 19:30 hodin
15. 03. čtvrtek od 17:30

Beseda: O reiki

Datum konání: čtvrtek 15. 3. 2012 od 17:30 hodin
Na besedu srdečně zve městská knihovna Egona Hostovského v Hronově.
10. 03. sobota od 14:30

Dětský karneval

Datum konání: sobota 10. 3. 2012 od 14:30 hodin
08. 03. čtvrtek od 18:00

Duhová Afrika - od Sloní řeky za bílým žralokem

Datum konání: čtvrtek 8. 3. 2012 od 18:00 hodin
Velmi pestrá diashow Kateřiny a Miloše MOTANI opepřená špětkou dobrodružství, doplněná poprvé krátkými videosekvencemi.
03. 03. sobota od 10:00

Hronovské jablíčko

Datum konání: sobota 3. 3. 2012 od 10:00 hodin
11. ročník taneční přehlídky s mezinárodní účastí
23. 02. čtvrtek od 19:00

Divadlo: Shirley Valentine

Datum konání: čtvrtek 23. 2. 2012 od 19:00 hodin
Filmová a Divadelní Agentura uvádí one woman show Simony Stašové.
21. 02. úterý od 18:00

Koncert: 10. žákovský koncert

Datum konání: úterý 21. 2. 2012 od 18:00 hodin
Místní kolo soutěže ZUŠ ve hře na dechové nástroje.
19. 02. neděle od 15:00

Maškarní bál pro děti

Datum konání: neděle 19. 2. 2012 od 15:00 hodin
Huráááá na Olympiádu!!!
16. 02. čtvrtek

Divadlo: Zmýlená platí

Datum konání: čtvrtek 16. 2. 2012
Veselá komedie o dvou dějstvích a… mnoha zmýlených. 1. hra v předplatném.
11. 02. sobota od 20:00

Ples: 4. školní ples

Datum konání: sobota 11. 2. 2012 od 20:00 hodin
Pořádá SRPDŠ při ZŠ a MŠ Hronov, ve spolupráci s KIS Hronov a DDM Domino Hronov.
21. 01. sobota od 20:00

Ples: 14. ples Města Hronova

Datum konání: sobota 21. 1. 2012 od 20:00 hodin
K tanci a poslechu hraje music band „ERRORI“ z Opočna
17. 01. úterý od 08:30

Divadlo: O Sněhurce

Datum konání: úterý 17. 1. 2012 od 08:30 hodin
Romantický muzikál na motivy pohádky bratří Grimmů.
08. 01. neděle od 17:00

Koncert: Koncert tříkrálový

Datum konání: neděle 8. 1. 2012 od 17:00 hodin
Srdečně zveme na koncert do kostela Všech svatých v Hronově.
30. 12. pátek od 09:00

Povánoční soutěžení

Datum konání: pátek 30. 12. 2011 od 09:00 hodin, ukončení: pátek 30. 12. 2011 do 12:00 hodin
22. 12. čtvrtek

Kino: V peřině

Datum konání: čtvrtek 22. 12. 2011
Magický svět dobrých i zlých snů, který se ukrývá přímo v našich peřinách, ožije v muzikálové pohádce F. A. Brabce.
17. 12. sobota od 17:30

Vánoční StarGame

Datum konání: sobota 17. 12. 2011 od 17:30 hodin
"O putovní pohár starostky města"
17. 12. sobota od 18:00

Kytice

Datum konání: sobota 17. 12. 2011 od 18:00 hodin
Baladické, muzikálově – hudební drama.
09. 12. pátek od 19:00

Koncert: Vánoční koncert

Datum konání: pátek 9. 12. 2011 od 19:00 hodin
hraje Koletova hornická hudba Rtyně v Podkrkonoší.
04. 12. neděle od 16:00

Mikulášská nadílka

Datum konání: neděle 4. 12. 2011 od 16:00 hodin
Zábavná akce pro děti
01. 12. čtvrtek od 19:00

Koncert: Adventní koncert

Datum konání: čtvrtek 1. 12. 2011 od 19:00 hodin
Magda Malá a Petr Dopita
25. 11. pátek od 09:00

Vánoční výstava

Datum konání: pátek 25. 11. 2011 od 09:00 hodin, ukončení: pátek 25. 11. 2011 do 16:00 hodin
prací obyvatel a zaměstnanců DO Justynka
20. 11. neděle od 09:00

Vánoční trhy u nás v Hronově

Datum konání: neděle 20. 11. 2011 od 09:00 hodin do 17:00 hodin
Kulturní a informační středisko srdečně zve na každoroční Vánoční trhy, konané v Hronově. Přijďte si odpočinout od předvánočního shonu, nakoupit vánoční zboží a načerpat sváteční inspiraci.
19. 11. sobota od 19:00

Divadlo: Osm žen

Datum konání: sobota 19. 11. 2011 od 19:00 hodin
5. hra v předplatném.
16. 11. středa od 16:00

Vzpomínkové setkání

Datum konání: středa 16. 11. 2011 od 16:00 hodin
u příležitosti Dne boje studentů za svobodu a demokracii
22. 10. sobota od 09:00

Slavnostní bohoslužba

Datum konání: sobota 22. 10. 2011 od 09:00 hodin
k 50. výročí založení Sboru Církve adventistů s.d.
18. 10. úterý

Výlet za zlatem

Datum konání: úterý 18. 10. 2011, ukončení: středa 19. 10. 2011
15. 10. sobota od 19:00

Divadlo: Agnes Belladone

Datum konání: sobota 15. 10. 2011 od 19:00 hodin
4. hra v předplatném.
27. 09. úterý od 10:00

In-line závody

Datum konání: úterý 27. 9. 2011 od 10:00 hodin
26. 09. pondělí od 09:00

Výstava: Alois Jirásek a Hronov

Datum konání: pondělí 26. 9. 2011 od 09:00 hodin, ukončení: pátek 28. 10. 2011 do 16:00 hodin
Výstavu věnovanou spisovateli A. Jiráskovi, která se uskuteční u příležitosti výročí 160 let od jeho narození,
25. 09. neděle od 17:00

Koncert: Koncert pěveckého sboru Chorgemeinschaft

Datum konání: neděle 25. 9. 2011 od 17:00 hodin
Město Hronov a Město Kudowa Zdrój srdečně zvou na koncert pěveckého souboru z německého partnerského města Kudowy Zdróje, Horn Bad-Meinbergu.
24. 09. sobota od 19:30

Divadlo: Dívčí válka

Datum konání: sobota 24. 9. 2011 od 19:30 hodin
Divadelní společnost Artur uvádí Legendární komedii F. R. Čecha
24. 09. sobota od 14:00

125 let od založení SDH

Datum konání: sobota 24. 9. 2011 od 14:00 hodin
SDH Velký Dřevíč pořádá v hasičské zbrojnici posezení s hudbou
03. 09. sobota od 17:00

Taneční pro páry 2011

Datum konání: sobota 3. 9. 2011 od 17:00 hodin, ukončení: sobota 26. 11. 2011
03. 09. sobota od 19:00

Divadlo: Obchodník s deštěm

Datum konání: sobota 3. 9. 2011 od 19:00 hodin
DS Jiráskova divadla Hronov uvádí romantickou komedii Richarda Nashe.
28. 08. neděle od 14:00

Bartolomějská pouť

Datum konání: neděle 28. 8. 2011 od 14:00 hodin
v Malé Čermné
13. 08. sobota od 16:30

Divadlo: Slepice

Datum konání: sobota 13. 8. 2011 od 16:30 hodin
Jiráskův Hronov
12. 08. pátek od 14:00

Divadlo: Ambrosia

Datum konání: pátek 12. 8. 2011 od 14:00 hodin
Jiráskův Hronov
12. 08. pátek od 16:30

Divadlo: Soumrak dne

Datum konání: pátek 12. 8. 2011 od 16:30 hodin
Jiráskův Hronov
11. 08. čtvrtek od 16:30

Divadlo: Ambrosia

Datum konání: čtvrtek 11. 8. 2011 od 16:30 hodin
Jiráskův Hronov
11. 08. čtvrtek od 16:30

Divadlo: Asi ani zahrada

Datum konání: čtvrtek 11. 8. 2011 od 16:30 hodin
Jiráskův Hronov
09. 08. úterý od 16:30

Divadlo: Why is love?

Datum konání: úterý 9. 8. 2011 od 16:30 hodin
Jiráskův Hronov
09. 08. úterý od 16:30

Divadlo: K. H. M.

Datum konání: úterý 9. 8. 2011 od 16:30 hodin
Jiráskův Hronov
07. 08. neděle od 18:00

Divadlo: Vlna

Datum konání: neděle 7. 8. 2011 od 18:00 hodin
Jiráskův Hronov
06. 08. sobota od 11:25

Muzejní parní vlaky 2011

Datum konání: sobota 6. 8. 2011 od 11:25 hodin do 13:50 hodin
Pozor, již tuto sobotu opět zavítá k nám do Hronova!
06. 08. sobota od 18:30

Divadlo: Vlna

Datum konání: sobota 6. 8. 2011 od 18:30 hodin
Jiráskův Hronov
06. 08. sobota od 16:30

Divadlo: Brand party

Datum konání: sobota 6. 8. 2011 od 16:30 hodin
Jiráskův Hronov
16. 07. sobota od 14:00

Hronovská pouť

Datum konání: sobota 16. 7. 2011 od 14:00 hodin, ukončení: neděle 17. 7. 2011
08. 07. pátek od 21:00

Divadlo: Poprask na laguně

Datum konání: pátek 8. 7. 2011 od 21:00 hodin
Hronovští ochotníci předvedou známou komedii
24. 06. pátek od 09:00

In-line závody

Datum konání: pátek 24. 6. 2011 od 09:00 hodin
pro děti základní školy
20. 06. pondělí

Koncert absolventů

Datum konání: pondělí 20. 6. 2011
ZUŠ Hronov Vás zve
06. 06. pondělí od 10:00

Divadlo: 7. HRONOVSKÉ HÁDĚ

Datum konání: pondělí 6. 6. 2011 od 10:00 hodin, ukončení: úterý 7. 6. 2011
divadelní festival nejmenších herců
05. 06. neděle od 15:00

Dětský den

Datum konání: neděle 5. 6. 2011 od 15:00 hodin
Rodinné odpoledne plné her, soutěží i překvapení.
04. 06. sobota od 10:00

Středověký dětský den

Datum konání: sobota 4. 6. 2011 od 10:00 hodin do 16:00 hodin
Odbor kultury, sportu a propagace Městského úřadu Kudowa Zdrój a další organizátoři,
03. 06. pátek od 07:00

Výlet do Bielawy

Datum konání: pátek 3. 6. 2011 od 07:00 hodin, ukončení: sobota 4. 6. 2011
26. 05. čtvrtek od 16:00

Koncert: Hronovský skřivánek

Datum konání: čtvrtek 26. 5. 2011 od 16:00 hodin
18. setkání pěveckých sborů mateřských škol náchodského regionu
25. 05. středa od 08:30

Výlet do druhohor

Datum konání: středa 25. 5. 2011 od 08:30 hodin
21. 05. sobota od 16:00

Rokytenské autíčko

Datum konání: sobota 21. 5. 2011 od 16:00 hodin
TJ Sokol Rokytník pořádá již 2. ročník této soutěže
15. 05. neděle od 18:00

Divadlo: Lucerna

Datum konání: neděle 15. 5. 2011 od 18:00 hodin
Divadelní soubor Jiráskova divadla Hronov uvádí - Alois Jirásek: LUCERNA
13. 05. pátek od 20:00

SWING PARTY

Datum konání: pátek 13. 5. 2011 od 20:00 hodin
Eva Emingerová a Swing Sextet Emericha Drtiny
08. 05. neděle od 15:30

Pietní akt

Datum konání: neděle 8. 5. 2011 od 15:30 hodin
u příležitosti státního svátku "Den vítězství"
30. 04. sobota od 11:00

Historická slavnost

Datum konání: sobota 30. 4. 2011 od 11:00 hodin, ukončení: úterý 3. 5. 2011
v Kudowě Zdrój
29. 04. pátek od 20:00

Koncert: UNITED FLAVOUR V HRONOVĚ

Datum konání: pátek 29. 4. 2011 od 20:00 hodin
vystoupí v rámci svého turné. Kapela právě vydává své druhé album Atitttude. Společně s United vystoupí: Mr. Cocoman and The Solid Vibes a Jahtec Jamin´Job.
08. 04. pátek od 16:00

Koncert: Xindl X s kapelou

Datum konání: pátek 8. 4. 2011 od 16:00 hodin
Agentura Nejlepšíkoncerty.cz připravuje bohatý program na hronovském náměstí, jehož vyvrcholením bude koncert, v současné době velice populárního, Xindla X v sále Josefa Čapka.
02. 04. sobota od 19:30

Divadlo: Ptačí klec

Datum konání: sobota 2. 4. 2011 od 19:30 hodin
2. hra v předplatném
30. 03. středa od 18:30

Pluto nám zachránil život

Datum konání: středa 30. 3. 2011 od 18:30 hodin
Setkání pro veřejnost s následnou besedou.
26. 03. sobota od 10:00

Hronovské jablíčko 2011

Datum konání: sobota 26. 3. 2011 od 10:00 hodin, ukončení: neděle 27. 3. 2011
10. ročník celostátní přehlídky dětských a mládežnických kolektivů (nefolklórních) s mezinárodní účastí
20. 02. neděle od 15:00

Ples: Maškarní bál

Datum konání: neděle 20. 2. 2011 od 15:00 hodin
pro děti s názvem HOROLEZCI, HOROLEZKYNĚ, HOROLEZČATA
14. 02. pondělí

Projekt: Den Svatého Valentýna

Datum konání: pondělí 14. 2. 2011, ukončení: pondělí 14. 2. 2011
Pokus o český rekord o největší počet nazdobených perníkových srdíček na jednom místě
12. 02. sobota od 15:00

Divadlo: Michal na hraní

Datum konání: sobota 12. 2. 2011 od 15:00 hodin
Pragokoncert uvádí v Hronově dětské představení Michala Nesvadby,
08. 02. úterý od 09:30

Koncert: Karlovarský skřivánek

Datum konání: úterý 8. 2. 2011 od 09:30 hodin do 14:30 hodin
Oblastní kolo postupové soutěže v sólovém zpěvu.
13. 01. čtvrtek od 19:00

Koncert: 6 NACHODNÍKU

Datum konání: čtvrtek 13. 1. 2011 od 19:00 hodin
Hudební recitál
24. 12. pátek od 22:00

Štědrovečerní na Padolí

Datum konání: pátek 24. 12. 2010 od 22:00 hodin
přinesl neklid abychom my našli pokoj ...
23. 12. čtvrtek

Vánoční bruslení

Datum konání: čtvrtek 23. 12. 2010, ukončení: neděle 2. 1. 2011
21. 12. úterý od 17:00

Vánoční besídka

Datum konání: úterý 21. 12. 2010 od 17:00 hodin
18. 12. sobota od 17:15

Vánoční StarGame

Datum konání: sobota 18. 12. 2010 od 17:15 hodin
"O putnovní pohár starostky města"
15. 12. středa od 19:00

Kino: Bastardi

Datum konání: středa 15. 12. 2010 od 19:00 hodin
Příběh z prostředoí praktického školství.
11. 12. sobota od 19:30

Koncert: Vánoční koncert

Datum konání: sobota 11. 12. 2010 od 19:30 hodin
Hraje - FESTIVAL BIG BAND HRONOV - 2010
10. 12. pátek od 09:00

Výstava: Budiž světlo

Datum konání: pátek 10. 12. 2010 od 09:00 hodin, ukončení: neděle 23. 1. 2011 do 17:00 hodin
od louče k žárovce
03. 12. pátek od 17:00

Poetický večer

Datum konání: pátek 3. 12. 2010 od 17:00 hodin
3. autorské čtení regionálních básníků
01. 12. středa od 09:00

Výstava betlémů

Datum konání: středa 1. 12. 2010 od 09:00 hodin, ukončení: pátek 7. 1. 2011 do 16:30 hodin
v Jiráskově rodném domku
01. 12. středa od 19:00

Koncert: Adventní koncert

Datum konání: středa 1. 12. 2010 od 19:00 hodin
David Novotný za podpory města Hronova si Vás dovoluje pozvat,
28. 11. neděle od 15:00

Advent pro každého

Datum konání: neděle 28. 11. 2010 od 15:00 hodin, ukončení: neděle 5. 12. 2010 do 18:00 hodin
27. 11. sobota od 17:00

Poslechni si ...

Datum konání: sobota 27. 11. 2010 od 17:00 hodin
Eva Větrovská - popová zpěvačka
26. 11. pátek od 09:00

Vánoční výstava

Datum konání: pátek 26. 11. 2010 od 09:00 hodin, ukončení: pátek 26. 11. 2010 do 16:00 hodin
prací obyvatel a zaměstnanců DO Justynka
20. 11. sobota od 17:00

Poslechni si ...

Datum konání: sobota 20. 11. 2010 od 17:00 hodin
Jana Jacková - velmistryně světa v šachu
18. 11. čtvrtek od 18:00

Beseda: Přednáška o biblické archeologii

Datum konání: čtvrtek 18. 11. 2010 od 18:00 hodin
ThD. Filip Čapek, učitel Evangelické theologické fakulty University Karlovy, který se osobně účastní vykopávek na Blízkém východě. Pořádá Farní sbor Českobratrské církve evangelické v Hronově.
17. 11. středa od 16:30

Mimořádné veřejné bruslení

Datum konání: středa 17. 11. 2010 od 16:30 hodin, ukončení: středa 17. 11. 2010 do 18:30 hodin
14. 11. neděle od 15:00

Divadlo: Pohádky z Krakonošovy zahrádky

Datum konání: neděle 14. 11. 2010 od 15:00 hodin
Děti z dramatického souboru Háďata z DDM Domino Hronov zahrají dvě pohádky, kde hlavní slovo bude mít vládce krkonošských hor Krakonoš.
13. 11. sobota od 17:00

Poslechni si ...

Datum konání: sobota 13. 11. 2010 od 17:00 hodin
Petr Hradecký - policista
06. 11. sobota

Taneční 2010

Datum konání: sobota 6. 11. 2010
Prodloužená lekce
27. 10. středa

Veřejné bruslení

Datum konání: středa 27. 10. 2010, ukončení: neděle 31. 10. 2010
o prázdninách
23. 10. sobota od 19:00

Nanovor

Datum konání: sobota 23. 10. 2010 od 19:00 hodin
Motokanci pořádají podzimní zábavu, kde zahraje kapela Nanovor.
17. 10. neděle od 19:00

Koncert: Pavlína Jíšová a přátelé

Datum konání: neděle 17. 10. 2010 od 19:00 hodin
Koncert českobudějovické rodačky, která patří k výrazným zpěvačkám české folkové a country scény a bývá médii označována jako "první dáma folku".
25. 09. sobota od 13:00

„Sraz veteránů“

Datum konání: sobota 25. 9. 2010 od 13:00 hodin
TJ SOKOL ROKYTNÍK ve spolupráci s KHV METUJE vás zve na jedinečnou podívanou
22. 09. středa od 08:00

Poznávací zájezd

Datum konání: středa 22. 9. 2010 od 08:00 hodin
Všechna místa obsazena!
15. 09. středa od 08:00

Turistické putování

Datum konání: středa 15. 9. 2010 od 08:00 hodin
Všechna místa obsazena!
04. 09. sobota

Taneční kurzy 2010

Datum konání: sobota 4. 9. 2010, ukončení: neděle 28. 11. 2010
Zahájení letošních tanečních 4.9.2010
07. 08. sobota od 17:00

NOTA 2010

Datum konání: sobota 7. 8. 2010 od 17:00 hodin
18. folk - country - bluegrass festival
04. 08. středa

Výstava: Slavné vily

Datum konání: středa 4. 8. 2010, ukončení: neděle 29. 8. 2010
Královéhradeckého kraje
01. 08. neděle od 13:00

Vavřinecký den

Datum konání: neděle 1. 8. 2010 od 13:00 hodin
oslava patrona kuchařů, hostinských, pekařů, pivovarníků a studentů
30. 07. pátek

Jiráskův Hronov

Datum konání: pátek 30. 7. 2010, ukončení: sobota 7. 8. 2010
hlavní program
30. 07. pátek

Jiráskův Hronov

Datum konání: pátek 30. 7. 2010, ukončení: sobota 7. 8. 2010
doprovodný program v parku A. Jiráska
18. 07. neděle

22 běh Homolan

Datum konání: neděle 18. 7. 2010
koná se v Kudowy Zdroju
17. 07. sobota

Hronovská pouť

Datum konání: sobota 17. 7. 2010, ukončení: neděle 18. 7. 2010
Ohňostroj se konat nebude z důvodu extrémního sucha.
20. 06. neděle od 14:00

Dětský den

Datum konání: neděle 20. 6. 2010 od 14:00 hodin
ve Velkém Dřevíči
18. 06. pátek od 17:00

Výstava: Lovecké trofeje

Datum konání: pátek 18. 6. 2010 od 17:00 hodin, ukončení: sobota 10. 7. 2010
18. 06. pátek od 13:00

Den otevřených dveří

Datum konání: pátek 18. 6. 2010 od 13:00 hodin do 18:00 hodin
u příležitosti 100. výročí založení školy ve Zbečníku
16. 06. středa od 18:00

Koncert: Koncert absolventů

Datum konání: středa 16. 6. 2010 od 18:00 hodin
vystoupení absolventů l. a ll. stupně hudebního oboru ZUŠ Hronov
11. 06. pátek od 08:15

Pohádka o Balynce

Datum konání: pátek 11. 6. 2010 od 08:15 hodin
dětské představení s ekologickou tématikou uvede Karlovarské hudební divadlo
07. 06. pondělí od 16:00

Divadlo: 6. hronovské hádě

Datum konání: pondělí 7. 6. 2010 od 16:00 hodin, ukončení: čtvrtek 10. 6. 2010
Divadelní festival nejmenších herců - již foto zde!!!
06. 06. neděle od 15:00

Koncert: Promenádní koncert

Datum konání: neděle 6. 6. 2010 od 15:00 hodin
vystoupení žáků ZUŠ Hronov a ZUŠ Červený Kostelec
02. 06. středa od 18:00

Koncert: Závěrečný koncert

Datum konání: středa 2. 6. 2010 od 18:00 hodin
vystoupení žáků hudebních a tanečních odborů ZUŠ Hronov
30. 05. neděle od 15:00

Dětský den

Datum konání: neděle 30. 5. 2010 od 15:00 hodin
27. 05. čtvrtek od 16:00

Hronovský skřivánek

Datum konání: čtvrtek 27. 5. 2010 od 16:00 hodin
Foto z koncertu ZDE!
15. 05. sobota od 17:00

Koncert: Žákovský koncert

Datum konání: sobota 15. 5. 2010 od 17:00 hodin
Vystoupení žáků hudebních oborů ZUŠ
15. 05. sobota od 19:30

Divadlo: Lucerna

Datum konání: sobota 15. 5. 2010 od 19:30 hodin
4. hra předplatného
08. 05. sobota

Hronovský kopec

Datum konání: sobota 8. 5. 2010, ukončení: neděle 9. 5. 2010
3. ročník závodu automobilů do vrchu
08. 05. sobota od 09:30

Župní turistický sraz

Datum konání: sobota 8. 5. 2010 od 09:30 hodin
přijďte oslavit 65. výročí konce II. světové války
07. 05. pátek od 15:30

Pietní akt

Datum konání: pátek 7. 5. 2010 od 15:30 hodin
u příležitosti 65. výročí ukončení 2. světové války
29. 04. čtvrtek

Koncert: Ewy Farne

Datum konání: čtvrtek 29. 4. 2010
Náchodský Swing uvádí...
23. 04. pátek od 19:00

Kino: Nějak se to komplikuje

Datum konání: pátek 23. 4. 2010 od 19:00 hodin
Rozvedená Meryl Streep... s řadou výhod
09. 04. pátek od 19:00

Kino: Zemský ráj to napohled

Datum konání: pátek 9. 4. 2010 od 19:00 hodin
Mrazivá komedie o tom, jak se dalo žít v 70. letech a zároveň se nenechat zmrazit.
03. 04. sobota od 16:00

Kino: Alvin a Chipmunkové 2

Datum konání: sobota 3. 4. 2010 od 16:00 hodin do 17:30 hodin
Jsou zpět a nejsou sami!
26. 03. pátek

Kino: Kawasakiho růže

Datum konání: pátek 26. 3. 2010
Za každou lží se skrývá pravda a za ní pravda ještě hlubší.
23. 03. úterý od 19:00

Beseda: Tajemství pouště

Datum konání: úterý 23. 3. 2010 od 19:00 hodin
Strhující diashow plná barev, tvarů, světla a slunce, cesta napříč severoamerickými pouštěmi a polopouštěmi a Koloradskou plošinou.
20. 03. sobota od 16:00

Kino: Mikulášovy patálie

Datum konání: sobota 20. 3. 2010 od 16:00 hodin
Co dokáže rozhodit desetiletého kluka_
19. 03. pátek od 18:00

Koncert: Music for Tibet 2010

Datum konání: pátek 19. 3. 2010 od 18:00 hodin, ukončení: sobota 20. 3. 2010
6. ročník benefičního Springfestu
12. 03. pátek od 09:00

Olympiáda na ledě

Datum konání: pátek 12. 3. 2010 od 09:00 hodin
pro žáky 4. - 6. tříd základních škol a pro žáky 3. - 5. tříd
09. 03. úterý od 08:30

Divadlo: O Sněhurce

Datum konání: úterý 9. 3. 2010 od 08:30 hodin
pohádka pro nejmenší uvede Divadlo KAPSA
06. 03. sobota od 19:30

Divadlo: Poprask na laguně

Datum konání: sobota 6. 3. 2010 od 19:30 hodin
Divadelní soubor Jiráskova divadla Hronov uvede hudební komedii Carla Goldoniho v režii Miroslava Lelka.
05. 03. pátek od 19:00

Kino: Pamětnice

Datum konání: pátek 5. 3. 2010 od 19:00 hodin
Poslední školní sraz začíná
03. 03. středa od 17:00

Koncert: ZUŠ Hronov

Datum konání: středa 3. 3. 2010 od 17:00 hodin
7. žákovský koncert
27. 02. sobota od 19:30

Divadlo: Poprask na laguně

Datum konání: sobota 27. 2. 2010 od 19:30 hodin
Divadelní soubor Jiráskova divadla Hronov uvede hudební komedii Carla Goldoniho v režii Miroslava Lelka.
21. 02. neděle od 15:00

Dětský maškarní bál

Datum konání: neděle 21. 2. 2010 od 15:00 hodin
Letíme na planetu Zemi
20. 02. sobota od 10:00

Karneval na ledě

Datum konání: sobota 20. 2. 2010 od 10:00 hodin
18. 02. čtvrtek od 17:00

Výstava: Slavné vily

Datum konání: čtvrtek 18. 2. 2010 od 17:00 hodin, ukončení: neděle 14. 3. 2010
spojené se křtem stejnojmenné publikace
18. 02. čtvrtek

Kino: 2Bobule

Datum konání: čtvrtek 18. 2. 2010
Dvakrát stejného vína se nenapiješ.
17. 02. středa od 09:00

Prohlídka dostavby Justynky

Datum konání: středa 17. 2. 2010 od 09:00 hodin do 13:00 hodin
pozvánka pro veřejnost
15. 02. pondělí

Zápis do tanečních

Datum konání: pondělí 15. 2. 2010, ukončení: pátek 19. 2. 2010
08. 02. pondělí

Jarní prázdniny s Dominem

Datum konání: pondělí 8. 2. 2010, ukončení: sobota 13. 2. 2010
týden plný her a výletů v DDM
08. 02. pondělí

Veřejné bruslení

Datum konání: pondělí 8. 2. 2010, ukončení: pátek 12. 2. 2010
o jarních prázdninách
29. 01. pátek od 10:00

Prázdninové bruslení

Datum konání: pátek 29. 1. 2010 od 10:00 hodin, ukončení: pátek 29. 1. 2010 do 12:00 hodin
23. 01. sobota od 16:00

Kino: G-Force

Datum konání: sobota 23. 1. 2010 od 16:00 hodin
Chlupatí superhrdinové opět zasahují.
20. 01. středa

Voda bez hranic

Datum konání: středa 20. 1. 2010, ukončení: čtvrtek 21. 1. 2010
pro děti ze základních škol v Hronově a Bielawě
15. 01. pátek od 17:00

Kino: Ať žijí rytíři

Datum konání: pátek 15. 1. 2010 od 17:00 hodin
Vítejte v tak trochu jiném středověku!
23. 12. středa

Vánoční bruslení

Datum konání: středa 23. 12. 2009, ukončení: neděle 3. 1. 2010
19. 12. sobota od 17:15

Vánoční StarGame

Datum konání: sobota 19. 12. 2009 od 17:15 hodin
"o putovní pohár starostky města"
18. 12. pátek od 19:00

Vánoční koncert

Datum konání: pátek 18. 12. 2009 od 19:00 hodin
15. 12. úterý

Výstava Betlémů

Datum konání: úterý 15. 12. 2009, ukončení: neděle 10. 1. 2010
v Polici nad Metují
03. 12. čtvrtek od 19:00

Beseda: RUSKO - země plná překvapení

Datum konání: čtvrtek 3. 12. 2009 od 19:00 hodin
Leoš Šimánek uvádí velkoplošnou panoramatickou live-diashow se šesti projektory
30. 11. pondělí od 20:00

Koncert: Marie Rottrová

Datum konání: pondělí 30. 11. 2009 od 20:00 hodin
koncert se skupinou NEŘEŽ
21. 11. sobota od 20:00

Koncert: Jiří Schmitzer

Datum konání: sobota 21. 11. 2009 od 20:00 hodin
pořádá se v Šonově
13. 11. pátek od 19:30

Koncert: Točte se pardálové

Datum konání: pátek 13. 11. 2009 od 19:30 hodin
Staropražské kabaretní písně, na které vás zve umělecká agentura Petra Kubce
12. 11. čtvrtek

Výstava: Občanské fórum

Datum konání: čtvrtek 12. 11. 2009, ukončení: neděle 29. 11. 2009
v Náchodě na plakátech a fotografiích
27. 10. úterý od 15:30

Pietní akt

Datum konání: úterý 27. 10. 2009 od 15:30 hodin
u příležitosti 91. výročí od vzniku samostatného československého státu v roce 1918
23. 10. pátek od 19:00

Muž desetiletí

Datum konání: pátek 23. 10. 2009 od 19:00 hodin
Zcela mimořádně se letos uskuteční Muž desetiletí, charitativní akce Davida Novotného, která bude shrnutím a zábavnou show za celých deset let Muže roku a to v Sále Josefa Čapka v Hronově.
16. 10. pátek od 20:00

Koncert: Marta Kubišová

Datum konání: pátek 16. 10. 2009 od 20:00 hodin
Koncert v Jiráskově divadle 16. října 2009