živé vysíláníživé vysílání ohlásit závaduohlásit závadu počasí webkamera virtuální prohlídky

Adventní koncert

02. 12. pondělí od 19:00
Vystoupí zde Kamila Nývltová, Michaela Nosková a Gábina Goldová. Kamila Nývltová pochází ze Rtyně v Podkrknoší, narodila se v Trutnově, je to mladá zpěvačka s jedinečným hlasovým projevem, sólistka hudebního divadla Karlín, divadla Broadway a divadla Hybernia. Kamila vydává nové vánoční CD s vánočními písněmi.Gábina Goldová její hlas je znám především v Polsku, v roce 2012 vydala nové CD s vánočními koledami. Michaela Nosková zpívá, hraje a moderuje. Je v tuto chvíli jednou z nejobsazovanějších zpěvaček na domácím trhu do muzikálů a divadelních představení.
Výtěžek putuje do Domovu odpočinku ve stáří Justynka v Hronově a kostelu Všech svatých. Záštitu přijala starostka Hronova Hana Nedvědová a hejtman Královéhradeckého kraje Lubomír Franc. Předprodej vstupenek: Info centrum, náměstí Čs. Armády 500, Hronov, tel. 491483 646. Cena vstupenky 150,-Kč. Doporučuji teplé oblečení a předprodej bude i na místě!

Generální partneři akce jsou: Saar Gummi Czech Červený Kostelec, Energetická skupina RWE,  Dentimed Litomyšl, Proma Reha Česká Skalice, Autoprodej Rohan Česká Skalice, Batist Medical a.s. Červený Kostelec, léčivé houby Myco Medica, Tóth Hronov a Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group.

 David Novotný


Podrobné informace

Začátek: pondělí 2. 12. 2013 od 19:00 hodin
Místo:kostel Všech svatých v Hronově
Pořadatel:David Novotný