52. ročník silničního běhu Hronov - Náchod

• Závod je zařazen do 5. ročníku MIZUNO RUNNING CUP 2009
• Závod je zařazen do Velké ceny východních Čech v bězích
• Závod obdržel finanční podporu od Královéhradeckého kraje

POŘADATEL: Okresní svaz rekreačních sportů a KVT v Náchodě pod záštitou měst Náchod, Hronov a městyse Velké Poříčí.

DATUM KONÁNÍ: SOBOTA 24. ŘÍJNA 2009, START v 10.30 hodin na náměstí v Hronově, kam budou závodníci z Náchoda dopraveni autobusy.

PREZENTACE: v sobotu 24. října 2009 od 7.00 do 9.30 hodin v závodní kanceláři na MěÚ Náchod - městská radnice na náměstí T.G.Masaryka v Náchodě

Více informací najdete na http://www.hronovnachod.cz/. Letos opět bude Městem Hronovem vyhlášena cena pro nejrychlejšího  Hronováka a Hronovačku. O zařazení do této kategorie rozhoduje místo bydliště. V loňském roce ze závodníků, kteří do kolonky „město“ vyplnili Hronov, byl nejrychlejší Jiří Petr (celkově 66.) a Hana Ročková (celkově 176.)

Přijďte se podívat, zda se jim podaří ceny obhájit, případně se o tyto ceny s nimi utkat. A kdo si myslí, že by tuto porci 8.850 m neuběhl, může alespoň podél trati fandit.

Podrobné informace

Začátek: sobota 24. 10. 2009 od 10:30 hodin