živé vysíláníživé vysílání ohlásit závaduohlásit závadu počasí webkamera virtuální prohlídky

Xindl X s kapelou

08. 04. pátek od 16:00
Jaký program má Xindl X do Hronova připraven?
Od 19.00 hodin bude koncert předkapely Masterpiece a od 20.30 je připraven 90-ti minutový koncert Xindla X. Skvělou zábavu podpoří i to, že Xindl X nebude tentokrát na pódiu sám, ale i s jeho novou kapelou! Těšit se můžeme na jeho velké hity – Dysgrafik, Anděl, Chemie nebo Láska v housce, který zazpívá společně se svou přítelkyní Olgou Lounovou.

Na co všechno se můžou návštěvníci těšit?
Doprovodný program bude začínat už v 16.00 hodin. Návštěvníci budou moci prověřit své řidičské schopnosti ve zbrusu novém voze Škoda Fabia TSI a zcela novém voze Kia Sportage při testovacích jízdách. Přítomná bude promotým Hitradia Magic, který bude mít připravené zábavné hry a soutěže o ceny. Program doplní i show nejlepšího českého trialového jezdce Jirky Svobody. Při samotném koncertu se návštěvníci mohou těšit na ohnivou barmanskou show a na exotické drinky.

Kde si můžou zájemci koupit vstupenky?
Vstupenky jsou v předprodeji od poloviny února v informačních centrech v Hronově, Červeném Kostelci, Náchodě, Polici nad Metují, Novém Městě nad Metují a Broumově za cenu 250Kč. Přímo na místě bude vstupenka za 290Kč. Více informací na www.nejlepsikoncerty.cz


Podrobné informace

Začátek: pátek 8. 4. 2011 od 16:00 hodin
Místo:Sál Josefa Čapka+náměstí v Hronově
Pořadatel:Michal Gross
Kontaktní osoba:777983022
Více informací na:www.nejlepsikoncerty.cz
Cena:Kč 250