živé vysíláníživé vysílání ohlásit závaduohlásit závadu počasí webkamera virtuální prohlídky

DYMYTRY

11. 03. sobota od 20:00
ilustrační foto: DYMYTRY

Tvrdě rocková skupina, hrající v maskách, vyráží v půlce února 2017 na své, v pořadí druhé, samostatné tour – Krby kamna Turyna tour 2017. Během šestnácti zastávek Dymytry objedou celou Českou Republiku. Pro své fanoušky kapela nachystala speciální prodloužený set, během něhož zazní jak ověřené hity, tak zcela nové písně napsané speciálně pro toto turné.
Kromě velké porce tvrdé muziky Dymytry přivezou i velkolepou show plnou světel, efektů a animací na obřích LED obrazovkách.
„Naši fanoušci jsou od nás zvyklí na pořádnou show, na plameny, světla řízená počítačem, animace na LED obrazovkách speciálně vytvořené na každou píseň. Vědí, že děláme maximum pro to, aby se všichni parádně pobavili, a přesně tak to máme v plánu i na tomhle tour. Bude to masakr!" řekl kapelník Jirka Dymo Urban.
Pětice hudebníků nachystala skutečně monstrózní podívanou a určitě tak naváže na veleúspěšné společné tour s kapelou Arakain, které proběhlo v roce 2016.
„V rámci tour odehrajeme i dva velmi speciální vzpomínkové koncerty - 17.2. v Litvínově a 24.2. v Prostějově, kdy sice nebudeme stavět LED obrazovky, ani s sebou brát hosty, o to víc ale budeme našim fanouškům blíž" dodal Jirka Dymo Urban.
Dymytry pozvali na tour dvě spřízněné kapely – X-Core a Loco Loco, které rozhodně fanoušky tvrdého rocku nezklamou.
Jarní turné Dymytry bude podle všeho metalovou podívanou roku 2017.

Podrobné informace

Začátek: sobota 11. 3. 2017 od 20:00 hodin
Ukončení:sobota 11. 3. 2017 v 23:55 hodin
Více informací na:http://kulturahronov.cz/dymytry