živé vysíláníživé vysílání ohlásit závaduohlásit závadu počasí webkamera virtuální prohlídky

Výhled na řeku Labe

09. 08. pátek od 16:15
O inscenaci:
Výhled na řeku Labe (dramatický příběh ze zákulisí závodů formule nula nula nula nula jedna a z domu, ve kterém se potkává řada různých stavebních slohů)

Závody formule nula nula nula nula jedna. Las Olivas. Schleswische Neusanktburg. A restaurace v Poděbradech. Setkání spolužaček po patnácti letech. Distinguovaný číšník. Distinguovaná paní.

Po čtrnácti letech a více než dvaceti inscenacích režírovaných Petrem Macháčkem hraje Divadlo Kámen poprvé s hostujícím režisérem.

Téměř celý stálý soubor Divadla Kámen (hraje 11 herců) se tak pouští na neprobádanou půdu jiných přístupů, názorů a vizí. Alespoň dvě věci ovšem nové nejsou: Výhled na řeku Labe je opět zkoumáním možností divadelní formy a pobídkou k otevřené interpretační hře diváků.

 „Jede slušně, Honza. Jo, jede slušně. Dobře to odpíchnul, fakt dobře. No, hlavně, aby něco neposral. Vole-Honza.“

hrají: Lenka Záveská, Kristýna Suchá, Michaela Krupičková, Zdeňka Brychtová, Helena Macháčková, Jan Pokorný, Marian Škorvaga, Jiří Kubíček, Radek Jiříček, Jan Aksamít, Petr Macháček
scénář: Petr Macháček
úprava, režie, scénografie: Martin J. Švejda j.h.

O souboru:
Divadlo Kámen (pražské autorské divadlo pro hledající diváky) se zaměřuje na nové opomíjené a neobvyklé formy činohry. Pracuje především s fyzickým vnímáním činohry a její hudebností, minimalistickými postupy, souběhem motivů ve více rovinách, improvizací jazzového typu, nesvázaným osobnostním herectvím. Od roku 2007 působí Divadlo Kámen v komorním divadelním a výstavním prostoru v Karlíně.

bližší informace:
www.divadlokamen.cz

kontakt: telefon: 606 167 399; e-mail: info@divadlokamen.cz

Další představení se hraje v 19.30 hodin.

Podrobné informace

Začátek: pátek 9. 8. 2013 od 16:15 hodin
Místo:Jiráskovo divadlo Hronov
Pořadatel:Kulturní a informační středisko Hronov
nám. Čs. armády 500
Hronov
54931
Telefon: 491 483 314
E-mail: reditel@kulturahronov.cz
Web: www.kulturahronov.cz
Kontaktní osoba: Šárka Čmelíková
Cena:Kč 60