Petr Macháček: Ras al Chajma

Název souboru: Divadlo Kámen Praha

Soubor byl nominován z přehlídky Šrámkův Písek

Slovo o inscenaci

Ztráta důležitého zařízení přináší vždy jisté naděje a někdy i určitá setkání, která mohou za určitých okolností dopadnout dobře.
Jakýsi člověk vypráví příběh, který jiní lidé žijí. Další lidé možná řeší něco úplně jiného, všichni jsou ovšem propojeni hudbou, která je nade všemi a ve všech.
Setkání rozvolněné improvizace s nekompromisně pevnou strukturou kamenného jevištního minimalismu. Okamžiky celkového zmatku, kdy se přes sebe v neuchopitelném propojení překládá několik nepřehledně uspořádaných složek, se střídají s okamžiky klidu a napětí, kdy je vidět a cítit každý pohyb prstu. Nade vším a ve všem soudobá vážná hudba.
„... je to... hezký město... poměrně daleko... zdá se... je to... hezký město... je to emirát... arabskej... no...“

Kontakt: Divadla Kámen, Petr Macháček, e-mail: petr.odo@divadlokamen.cz

Další dnešní představení se budou konat v 17.40 a ve 21.30 hodin!

Podrobné informace

Začátek: úterý 7. 8. 2012 od 14:00 hodin
Místo:Sokolovna v Hronově
Délka:1.15 hodin