živé vysíláníživé vysílání ohlásit závaduohlásit závadu počasí webkamera virtuální prohlídky

Adventní koncert

05. 12. středa od 19:00
Čas vánoc není jen shánění dárků, pečení cukroví či uklízení, ale také čas rozjímání a pohody. Jednou z možností je návštěva adventního koncertu. Koncert připravil David Novotný za podpory města Hronov a Královéhradeckého kraje.

Zuzana Stirská vystupuje převážně v zahraničí, zpívala i s takovými hvězdami jako je soubor Jamese Lasta nebo dokonce s Mikem Oldfieldem. Do vystoupení zařazuje kromě klasických koled a známých vánočních písní v moderních a netradičních úpravách i rytmické, svižně provedené gospely, které strhávají publikum ke spontánním reakcím. Společně pak vytváří slavnostní a zároveň veselou vánoční atmosféru. Zpestřením bývají i vystoupení dětí Stirských – Vicky, Sany, Rafíka a Lenyho, kteří zpívají, hrají na harfu, trubku a klarinet. Výtěžek putuje do Speciálního pedagogického centra, občanského sdružení Společné cesty a kostelu Všech svatých. Záštitu přijala starostka Hronova Hana Nedvědová a hejtman Královéhradeckého kraje Lubomír Franc.

Předprodej vstupenek: Informační centrum, náměstí Čs. armády 500, Hronov, tel. 491 483 646. Cena vstupenky Kč 150,-.
Doporučuji teplé oblečení a předprodej bude i na místě!

Generální partneři akce jsou: Saar Gummi Czech Červený Kostelec, Energetická skupina RWE, Proma Reha Česká Skalice, Autoprodej Rohan Česká Skalice, Pejskar & spol. s.r.o. Police nad Metují, Batist Medical a.s. Červený Kostelec, www.tcm-point.cz, Tóth Hronov a Kooperativa pojišťovna, a.s..

                            David Novotný

Podrobné informace

Začátek: středa 5. 12. 2012 od 19:00 hodin
Místo:Kostel Všech svatých v Hronově
Pořadatel:David Novotný za podpory města Hronov a Královéhradeckého kraje
Cena:Kč 150