živé vysíláníživé vysílání ohlásit závaduohlásit závadu počasí webkamera virtuální prohlídky

Dáma na balkóně

22. 06. pátek od
Divadelní představení Bolka Polívky Pro dámu na balkoně, které pořádá Náchodský SWING, mění svůj termín. Původně se mělo uskutečnit 16. března. Nakonec ale Bolek Polívka přijede do Hronova až 22. června. Místo konání zůstává stejné, kreacemi samozvaného valašského krále se budeme bavit v hronovském Jiráskově divadle.
  

Autorská komedie Bolka Polívky Pro dámu na balkoně vypráví o lásce a životě, ale spíš o jeho temných stránkách a spodních tónech. Hra je typickým představitelem Bolkovy divadelní tvorby – je plná nezvyklých situací, gagů, dialogů, ale třeba i rekvizit, s jejichž vymýšlením si autor neskutečně pohrál a naprosto dokonale je zasadil do děje hry. Připravte se tudíž na létající motýlky a vlaštovky, vrzající kolena a jiné lidské klouby, létající postel nebo přenosný vypínač.

Ačkoliv hlavní poselství hry je ve skutečnosti velmi nostalgické, plné romantiky a nenaplněné touhy – vždyť ona dáma se za celou dobu ani neukáže –, diváci se výborně baví od začátku až do konce. Rozvíjí se před nimi život muže od narození až do smrti. Všechny tyto polohy, od batolete až po starce, zvládá Bolek Polívka s naprostou bravurou, se kterou dokáže pobavit diváky, aniž by se uchýlil k přehrávání nebo kýči.

Podrobné informace

Začátek: pátek 22. 6. 2012
Místo:Jiráskovo divadlo
Pořadatel:Náchodský SWING
Více informací na:www.nachodskyswing.cz