Munipolis

ilustrační foto: Munipolis

Město Hronov zavedlo pro občany, ale i návštěvníky města, mobilní aplikaci, která je zaměřena především na informování občanů. S aplikací budete mít všechny kontakty a informace ze samospráv, škol či spolků kdykoli při ruce. Díky užitečným funkcím jako je nahlašování podnětů, zvířecí detektiv nebo pátrání po pohřešovaných osobách můžete pomoci svému okolí a v případě nouze aplikace pomůže také vám!

Aplikace je funkční na mobilních telefonech s operačními systémy Android a iOS. Stačí si aplikaci zdarma stáhnout a naistalovat do mobilu, pak Vám již budou přicházet notifikace, dle vlastního výběru. Město tak reaguje na vývoj komunikačních kanálů a nabízí co nejpohodlnější způsob, jak se dostat k informacím. Výhodou této aplikace bude možnost zaslat informace při mimořádných či krizových situacích.

Aplikace funguje v rámci celé ČR.

Stáhněte si do telefonu s AndroidStáhněte si do telefonu iPhone

Tento text připravil/a: Milena Moravcová Zveřejněno: 04. 01. 2021