živé vysíláníživé vysílání ohlásit závaduohlásit závadu počasí webkamera virtuální prohlídky

Rekonstrukce sociálního zařízení

Dodavatel: PS – STAV Sedláček s.r.o.
Celková cena díla: Kč 1 624 544,-- vč. DPH
Termín realizace: 3. 8. 2010 – 30. 10. 2010

Projekt rekonstrukce sociálního zařízení MŠ Velox spočívalo v kompletní výměně zařizovacích předmětů, obkladů a dlažeb, el., vodovodních a kanalizačních rozvodů. Po odstranění stávajících zařizovacích předmětů nechalo Město Hronov provést kontrolu splaškové kanalizace, která nebyla předmětem výše uvedeného projektu. Kamerovými zkouškami bylo zjištěno, že je v havarijním stavu, stejně tak i dešťové svody, které vedou uvnitř budovy. Město Hronov se rozhodlo pro okamžitou rekonstrukci této splaškové kanalizace, což znamenalo zpoždění termínu stavby, který byl původně do konce srpna.
K dnešnímu dni jsou již veškeré splaškové i dešťové kanalizace zrekonstruované a dochází k postupným opravám tímto poničených podlah. V místnostech původního projektu, tedy v místnostech se sociálním zařízením probíhají práce na obkladech a dokončovací práce na elektroinstalaci.
Součástí projektu byla i rekonstrukce podlahových krytin ve třech třídách školky a výměna nábytku. Došlo tedy k odstranění starých krytin, vysprávce povrchů a položení nových krytin, což jsou linolea a částečně koberce. Nový nábytek je také osazen, tyto činnosti probíhaly dle harmonogramu, protože do nich nezasahovaly žádné nepředvídané havárie (viz kanalizace).

Fotogalerie: MŠ Hronov - sociální zařízení a vybavení

Tento text připravil/a: Milena Moravcová Zveřejněno: 11. 09. 2010