živé vysílání
ohlásit závaduohlásit závadu počasí webkamera virtuální prohlídky

Kutloch aneb i muži mají své sny

28. 05. úterý od 19:00
ilustrační foto: Kutloch aneb i muži mají své sny
VYPRODÁNO - VYPRODÁNO - VYPRODÁNO - VYPRODÁNO - VYPRODÁNO

Velmi komická černá komedie plná ironie o těžkém údělu muže v současném světě. Doba je v krizi, svět je v krizi, vztahy jsou v krizi, to je
všeobecně známo, ale pozor: I muži jsou v krizi! Přicházejí postupně o svá poslední výsadní práva a pozice neohrožených vládců vesmíru. Jedno z posledních míst mužského sebevědomí a sebeurčení se nachází v kotelně pod supermarketem Happycentrum. Schází se zde každou sobotu čtyři stateční muži schovaní před svými shoppingujícími manželkami. Na pár hodin se stávají opět pravými chlapy. Kouří, pijí pivo a koukají se na fotbal. Podaří se jim uhájit tento ostrůvek svobody? A jsou tu opravdu ještě sami sebou, nebo se tu jen zbaběle schovávají před faktem, že svůj boj o důstojné místo ve společnosti už prohráli?

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK NA WWW.KUPVSTUPENKU.CZ

Podrobné informace

Začátek: úterý 28. 5. 2019 od 19:00 hodin
Ukončení:úterý 28. 5. 2019 v 21:10 hodin