živé vysílání
živé vysílání
ohlásit závaduohlásit závadu počasí webkamera virtuální prohlídky

Jiráskův Hronov

30. 07. pátek od
ilustrační foto: Jiráskův Hronov

Pátek 30. července   

 19,30 a 21,45 hodin M. Schubarth...AND THE NAME OF THE STAR IS CHERNOBYL    sál Josefa Čapka
 19,30 a 21,45 hodin kolektiv souboru, texty skupina Mňága a Žďorp - LIDÉ JSOU SPOKOJENI  více informací zde...
sál Sokolovny
   

    Sobota 31. července

 14,00 hodin M. Schubarth...AND THE NAME OF THE STAR IS CHERNOBYL sál Josefa Čapka
 14,00 a 16,30 hodin kolektiv souboru, texty skupina Mňága a Žďorp - LIDÉ JSOU SPOKOJENI   sál Sokolovny
 16,30 a 19,00 hodin Vlado Benko na motivy V. Pakoviča - PASTIER  Jiráskovo divadlo
 19,00 a 21,00 hodin Virginia Woolfová - VERTIGO  sál Josefa Čapka 
 20,30 hodin Vladimír Fekar - SESTRA  sál Sokolovny 
 22,00 hodin Daniil Charms - JELIZAVETA BAM (malý totalitní melodram)   více informací zde...
Jiráskovo divadlo
   

   Neděle 1. srpna

  14,00 a 17,00 hodin TANEC. TANEC.../vystoupení souborů scénického tance  Jiráskovo divadlo
14,00 a 17,00 a 21,45 hodin   Vladimír Fekar - SESTRA  sál Sokolovny
 16,00 a 18,30 hodin  Virginia Woolfová - VERTIGO  sál Josefa Čapka

 20,00 hodin

 Daniil Charms - JELIZAVETA BAM (malý totalitní melodram)  více informací zde...
Jiráskovo divadlo
   

   Pondělí 2. srpna

 14,00 a 19,00 hodin Friedrich Durrenmatt - FRANK PÁTÝ sál Josefa Čapka
 16,30 a 20,00 hodin  Suzanne Klomp a NEST - SMaLAND  Jiráskovo divadlo 
 17,15 a 21,30 hodin Wiliam Shakespeare, Jiří Jelínek - RICHARD 3   více informací zde...
sál Sokolovny 
   

   Úterý 3. srpna

14,00 hodin Friedrich Durrenmatt - FRANK PÁTÝ sál Josefa Čapka
 14,00 a 16,30 hodin Wiliam Shakespeare, Jiří Jelínek - RICHARD 3   sál Sokolovny
  17,00 a 20,45 hodin  Martin Františák - NEVĚSTA  Jiráskovo divadlo 
 18,30 a 22,00 hodin  Pavel Kohout - TAKOVÁ LÁSKA sál Josefa Čapka 
 21,00 hodin Josef Tejkl - ELEGIE TYROLSKÁ   více informací zde...
sál Sokolovny 
   

Středa 4. srpna 

 16,00 a 21,00 hodin P. Garinei, S. Giovannini, R. Rascel a D. Modugno - ALELUJÁ, DOBŘÍ LIDÉ   Jiráskovo divadlo
 14,00 a 16,30 a 20,30 hodin Kateřina Rezková - BOŽKA ANEB JAK TO MOŽNÁ NEBYLO? 
Kolektiv souboru - POSTAV NA ČAJ!
sál Josefa Čapka 
 14,00 a 18,30 a 22,00 hodin Josef Tejkl - ELEGIE TYROLSKÁ   sál Sokolovny
 17,00 hodin Fitzli Putzli - FITZLI PUTZLI    více informací zde...
u hřbitova 
   

   Čtvrtek 5. srpna

 14,00 hodin Josef Tejkl - ELEGIE TYROLSKÁ   sál Sokolovny
 16,00 hodin Fitzli Putzli - FITZLI PUTZLI   u hřbitova 
 16,30 a 19,45 hodin  Miloš Karásek - PERÓN  Jiráskovo divadlo 
 16,15 a 19,00 hodin Luděk Horký - POHÁDKY DO KAPSY  sál Josefa Čapka 
 22,00 hodin Jan Mocek a Jan Hofman - WIR TANZEN KONZENTRIERT!  více informací zde...
sál Sokolovny 
   

   Pátek 6. srpna

 14,00 a 17,00 hodin Lucie Páchová - Z ALB
Martin J. Švejda
- SKORPIL INTELEKTUAL SHOW + PARTNEŘI. CZ 
 Jiráskovo divadlo
14,30 a 19,30 hodin  Jan Mocek a Jan Hofman - WIR TANZEN KONZENTRIERT!  sál Sokolovny 
 16,30 a 19,30 hodin Václav Hrabě, Filip Muller - VNITŘNÍ DÉMON  sál Josefa Čapka 
 21,00 hodin Sonia Mona Din - SHABBANA   více informací zde... 
Jiráskovo divadlo 
   

   Sobota 7. srpna

 14,00 hodin Jan Mocek a Jan Hofman - WIR TANZEN KONZENTRIERT!  sál Sokolovny
15,30 a 19,15 hodin   Jiří Brdečka - LIMONÁDOVÝ JOE sál Josefa Čapka
 16,30 a 20,30 hodin  Bohumil Hrabal - PŘÍLIŠ HLUČNÁ SAMOTA  více informací zde... 
Jiráskovo divadlo 

Podrobné informace

Začátek: pátek 30. 7. 2010
Ukončení:sobota 7. 8. 2010
Pořadatel:Kulturní a informační středisko Hronov
nám. Čs. armády 500
Hronov
54931
Telefon: 491 483 314
E-mail: reditel@kulturahronov.cz
Web: www.kulturahronov.cz
Kontaktní osoba: Šárka Čmelíková