ohlásit závadu počasí webkamera virtuální prohlídky

„Hronov v mobilu“ – název nové mobilní aplikace

ilustrační foto: „Hronov v mobilu“ – název nové mobilní aplikace

Město Hronov připravuje pro občany, ale i návštěvníky města, novou mobilní aplikaci, která je zaměřena především na informování občanů. Lidé se dozvědí novinky z radnice, získají přehled o kulturních a sportovních akcích. Novinkou aplikace je modul „Hlášení závad“, díky kterému mohou občané vyfotit a poslat závadu, kterou ve městě objeví.

Aplikace je funkční na mobilních telefonech s operačními systémy Android a iOS. Stačí si aplikaci zdarma stáhnout a naistalovat do mobilu, pak již budou uživateli přicházet notifikace, dle jeho vlastního výběru. Město tak reaguje na vývoj komunikačních kanálů a nabízí co nejpohodlnější způsob, jak se dostat k informacím. Výhodou této aplikace bude možnost zaslat informace při mimořádných či krizových situacích.

I se zavedením nové aplikace zůstávají dosavadní informační kanály, tj. webové stránky, facebook i SMS InfoKanál v platnosti. Každý občan si tak může zvolit, z jakého informačního kanálu chce informace získávat.

„Hronov v mobilu“ chystáme spustit začátkem srpna, informovat budeme prostřednictvím webu města a facebooku.

Stáhněte si do telefonu s Android Stáhněte si do telefonu iPhone

Tento text připravil/a: Milena Moravcová Zveřejněno: 30. 07. 2018