živé vysílání
ohlásit závaduohlásit závadu počasí webkamera virtuální prohlídky

Dopravní opatření, uzavírky v Hronově

ilustrační foto: Dopravní opatření, uzavírky v Hronově
Vážení občané,

z důvodu nutné opravy odvodňovacího žlabu na výjezdu z náměstí Čs. armády do křižovatky ulic Palackého, Divadelní a Jiřího z Poděbrad, v místě mezi divadlem a zahradou základní školy (mezi dlažebními kostkami a asfaltovým povrchem vozovky), dojde začátkem března nebo v jeho průběhu v závislosti na počasí ke stavebním pracím. V době cca 1 týdne bude provedena uzavírka komunikace. Objížďka bude vedená ulicí Knáhlova, Jiráskova, přes náměstí, ulicí T. G. Masaryka, Kudrnáčova, Palackého a navazuje na Jiřího z Poděbrad směrem na Žďárky. Situace s dopravně inženýrským opatřením je přílohou.

Druhá uzavírka bude pravděpodobně v termínu od 6. 4. do 12. 5. 2020 z důvodu rekonstrukce dlažby na náměstí Čs. armády před divadlem v ulici Knáhlova. Dopravně inženýrské opatření se připravuje.

Ing. Havelková Bronislava, referent odboru majetek

Soubory ke stažení:

• Situace (soubor: Schéma dopravního značení.pdf, velikost: 1,96 MB)
Tento text připravil/a: Milena Moravcová Zveřejněno: 12. 02. 2020